جاستین ترنر ۳ از ۸ دبل داجرز را در شکست دزدان دریایی می زند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

جاستین ترنر سه ضرب از ۸ دبل لس آنجلس داجرز را به ثمر رساند و با ۴ ضربه و چهار RBI در پیروزی ۱۱-۱ مقابل پیتسبورگ دزدان در سه شنبه شب به پایان رسید.

داجرز از زمانی که در سال ۱۹۵۸ از بروکلین به لس آنجلس نقل مکان کرد، در یک بازی ۸ دوبل نگرفته بود. رکورد فرنچایز ۹ است.

اولین میدان دو به عمق ترنر، یک اینینگ اول دو ران را به پایان رساند، و این تمام دوشی بود که تونی گونسولین و بولپن داجرز به آن نیاز داشتند. اولین ران روی دوبل های پشت سر هم توسط فردی فریمن و تری ترنر به ثمر رسید.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

جاستین ترنر، بازیکن لس آنجلس داجرز، در سه‌شنبه، 10 می 2022، در سه‌شنبه، 10 مه 2022، در دو ران، در حال رانندگی در دو ران، جاستین ترنر از لس‌آنجلس داجرز، با پارچ آغازین پیتسبورگ دزدان دریایی، مسابقه می‌دهد.

جاستین ترنر، بازیکن لس آنجلس داجرز، در سه‌شنبه، ۱۰ می ۲۰۲۲، در سه‌شنبه، ۱۰ مه ۲۰۲۲، در دو ران، در حال رانندگی در دو ران، جاستین ترنر از لس‌آنجلس داجرز، با پارچ آغازین پیتسبورگ دزدان دریایی، مسابقه می‌دهد.
(AP Photo/ Gene J. Puskar)

گونسولین (۳-۰) در پنج اینینگ خاموشی یک ضربه را انجام داد و در حالی که چهار راه می رفت، پنج ضربه زد. پرتاب‌های اولیه داجرز ۱۶-۳ با ۱.۸۳ ERA در ۲۸ بازی در این فصل هستند.

Gonsolin با چهار پارچ امدادی روی یک چهار ضربه زن ترکیب شده است.

ادوین ریوس در دومین بازی متوالی سه ضربه و سه RBI داشت. تری ترنر و گاوین لوکس هر کدام دو ضربه به دست آوردند زیرا داجرز پیشرو NL غرب ۱۵ ضربه داشت.

برایس ویلسون (۰-۲) برای شش ران و ۸ ضربه در ۲ ۲/۳ اینینگ چکش خورد و برای ۸ اوت به ۷۰ زمین نیاز داشت. چهار ضربه زد و یکی راه رفت.

ویلسون در جریان سومین اینینگ پنج ران حذف شد که برتری داجرز را به ۷-۰ افزایش داد. جاستین ترنر یک دبل دو ران زد و روی یک تک گل ریوس به ثمر رسید، سپس آستین بارنز با یک دو ران دوان این انفجار را مهار کرد.

هومر دو ران ریوس به یک هفتم چهار ران در برابر بو سولسر رسید که نتیجه را ۱۱-۰ کرد و ۲۴مین برد را برای داجرز در ۲۷ بازی اخیرشان مقابل دزدان دریایی رقم زد.

دزدان دریایی برای نهمین بار در ۱۳ بازی شکست خوردند. زمانی که Yoshi Tsutsugo یک تک آهنگ RBI infield را در قطعه هشتم شکست داد، از بسته شدن خودداری کردند.

ضربه زن یک طرفه

کول تاکر، بازیکن داخلی/خارج دزدان دریایی تصمیم گرفته است که ضربه سوئیچ را کنار بگذارد و فقط از سمت چپ ضربه بزند. او تغییر را از دوشنبه آغاز کرد که در پیروزی دزدان دریایی مقابل داجرز به عنوان یک ضربه زننده در برابر چپ دست خولیو اوریاس ضربه زد.

تاکر در این فصل ۱ بر ۱۴ مقابل چپ دست ها بازی می کند.

تاکر گفت: «من فقط می‌خواهم بهترین فرصت را برای موفقیت به خودم بدهم و در حال حاضر احساس می‌کنم که چپ دست است. “بازی به من می گوید و به من نشان می دهد که درست یا غلط است. من فقط می خواهم به آن ضربه بزنم.”

هامرین هنری

دزدان دریایی در حال شکار، هنری دیویس، در اولین بازی خود با Double-A Altoona، دو ران خانگی را پشت سر گذاشت. اولین انتخاب کلی در درفت آماتور سال گذشته از High-A Greensboro در روز دوشنبه معرفی شد.

اتاق مربی

داجرز: ال اف کریس تیلور (زانوی چپ کبودی استخوان) یک روز پس از اینکه توپی را از روی زانویش زد، از ترکیب خارج شد، اما از قبل یک روز تعطیل برنامه ریزی شده بود. انتظار می رود که او در ترکیب فینال سری چهارشنبه باشد. … سی ویل اسمیت (درد قفسه سینه سمت راست) دومین بازی متوالی خود را از دست داد اما همچنین انتظار می رود روز چهارشنبه بازگردد. … RHP اندرو هینی (ناراحتی شانه چپ) برای دومین روز متوالی بازی گرفت. … LHP ویکتور گونزالس چهارشنبه تحت عمل جراحی اکتشافی آرنج قرار خواهد گرفت و داجرز امیدوارند که او بتواند در این فصل بازگردد.

دزدان دریایی: جیک ماریسنیک (شست دست چپ) یک روز پس از آسیب دیدگی در حین گرفتن غواصی در لیست ۱۰ روزه مصدومان قرار گرفت. این تیم ماهیت دقیق مصدومیت را فاش نکرده است. RHP مکس کرانیک از Triple-A ایندیاناپولیس فراخوانده شد. … RHP Duane Underwood Jr. (کشیدگی همسترینگ راست) سه شنبه شب در چهارمین حضور در دوره توانبخشی خود در لیگ کوچک، یک اینینگ بدون گل برای آلتونا انجام داد.

تا بعدی

Dodgers: RHP Ryan Pepiot از تیم تاکسی فعال خواهد شد تا شروع کند و اولین بازی خود در لیگ اصلی را انجام دهد. او ۲-۰ با ۲.۰۵ ERA برای تریپل-آ اوکلاهاما سیتی در شش بازی شروع شد. بومی ایندیاناپولیس انتظار دارد تعداد زیادی از خانواده و دوستان در آن حضور داشته باشند.

دزدان دریایی: شروع کننده برای چهارشنبه اعلام نکردند.