تیم کیتلین جنر برنده مسابقه افتتاحیه فصل W سری W میامی شد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

کیتلین جنر دوباره قهرمان شد.

کیتلین جنر صاحب تیم مسابقه جنر سری W است

کیتلین جنر صاحب تیم مسابقه جنر سری W است
( )

جیمی چادویک در مسابقه افتتاحیه فصل تمام زنان سری W در میامی در روز شنبه، ۸ می، برنده شد تا اولین پیروزی را برای جنر ریسینگ، تیمی که توسط دارنده مدال طلای المپیک امسال راه اندازی شده بود، به دست آورد.

این راننده ۲۳ ساله بریتانیایی دو بار مدافع عنوان قهرمانی سری این سری است که از خودروهایی مشابه خودروهای فرمول سه استفاده می کند.

جنر که پس از بازنشستگی از دو و میدانی به یک راننده مسابقه‌ای حرفه‌ای تبدیل شد، به Fox News Autos گفت که برای کمک به ایجاد فرصت‌هایی برای زنان در مسابقات شرکت کرده است.

جیمی چادویک (55) برای Jenner Racing رانندگی می کند.

جیمی چادویک (۵۵) برای Jenner Racing رانندگی می کند.
(کریس گریتن/گتی ایماژ)

“من تماماً در مورد توانمندسازی زنان و بسیاری از جوانان هستم، زنان جوانی که بزرگ می‌شوند، اگر می‌خواهند وارد ورزش شوند، مسابقات اتومبیل رانی را فرصتی نمی‌دانند و سری W به نوعی الهام‌بخش آنهاست که بگویند: او گفت: “یک لحظه صبر کنید، من می توانم وارد مسابقات اتومبیلرانی شوم و جایی برای من وجود دارد.”

۶ واقعیت وحشیانه در مورد F1 MIAMI GRAND PRIX

سری W یک برنامه ۱۰ مسابقه ای را برای حمایت از رویدادهای فرمول یک اجرا می کند و جنر گفت که هدف او این است که در سال آینده در یک تیم فرمول دو برای چادویک حضور داشته باشد.

چادویک دو بار مدافع عنوان قهرمانی سری W است.

چادویک دو بار مدافع عنوان قهرمانی سری W است.
(مارک تامپسون/گتی ایماژ)

جنر قبل از میامی به نیویورک پست گفت: «به جیمی گفتم: می‌خواهم هر کاری که از دستم بر می‌آید انجام دهم تا با افراد مناسب در فرمول یک ملاقات کنم و روابطی را برای کمک به جمع‌آوری پول برای ورود شما به فرمول دو انجام دهم. نژاد

دومین مسابقه سری W قرار است روز یکشنبه به عنوان بخشی از مسابقه دو سر در میامی قبل از اینکه این سری برای آخر هفته ۲۰ تا ۲۱ می به بارسلون برود، برگزار شود.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

هم تیمی چادویک، چول چمبرز ۱۷ ساله، از بین ۱۸ راننده در مسابقه میامی در رده چهاردهم قرار گرفت.