تیم لوک برایان و پیتون منینگ برای میزبانی پنجاه و ششمین دوره جوایز سالانه CMA در نشویل


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

لوک برایان و پیتون منینگ مجریان پنجاه و ششمین مراسم سالانه جوایز انجمن موسیقی کانتری هستند که به صورت زنده در روز چهارشنبه ۹ نوامبر پخش می شود.

مراسم امسال در Bridgestone Arena در قلب مرکز شهر نشویل، تنسی برگزار خواهد شد و نامزدها هنوز اعلام نشده اند.

برایان، که سال گذشته به عنوان مجری برنامه خدمت کرد و در جشنواره CMA در ماه ژوئن اجرا کرد، دو بار برنده جایزه برتر – سرگرم کننده سال شد.

منینگ برای اولین بار میزبان است، اما تمرینات زیادی را به عنوان یکی از بهترین مدافعان تمام دوران در کانون توجه قرار داده است، او به مدت ۱۸ فصل در NFL بازی کرده است و پس از برنده شدن در Super Bowl 50 در مارس ۲۰۱۶ رسماً بازنشسته شد.

لوک برایان امیدوار است در سریال های مستند درباره غلبه بر تراژدی خانوادگی، غم و اندوه، از مردم الهام بگیرد.

لوک برایان و پیتون منینگ قرار است میزبان پنجاه و ششمین جوایز سالانه انجمن موسیقی کشور در 9 نوامبر در نشویل باشند.

لوک برایان و پیتون منینگ قرار است میزبان پنجاه و ششمین جوایز سالانه انجمن موسیقی کشور در ۹ نوامبر در نشویل باشند.
(گتی ایماژ)

خواننده “Born Here Live Here Live Die Here” این خبر را هنگام میزبانی مهمان با رایان سیکرست در قسمت دوشنبه “Live with Kelly and Ryan” اعلام کرد.

برایان در بیانیه ای گفت: “بخشی از چنین شب تاریخی که به همتایان و موسیقی کانتری من افتخار می کند، یک امتیاز است.” وقتی از من پرسیدند که آیا پیتون منینگ کسی است که می‌خواهم با او میزبانی مشترک داشته باشم، دریغ نکردم.

او افزود: “ما در طول سال‌ها به دوستان خوبی تبدیل شده‌ایم، و چیزی که او به میز می‌آورد، آن را حتی بیشتر از قبل می‌سازد. می‌دانم که او قبلاً در جوایز CMA حضور داشته است، اما هرگز با من نبوده است. هی پیتون، امیدوارم برای شب زندگیت آماده باشی!”

کارولین بویر و لوک برایان با کت و شلوار تام فورد روی فرش قرمز پنجاه و پنجمین جوایز سالانه CMA رفتند.

کارولین بویر و لوک برایان با کت و شلوار تام فورد روی فرش قرمز پنجاه و پنجمین جوایز سالانه CMA رفتند.
(جان شیرر/گتی ایماژ برای CMA)

منینگ به همان اندازه هیجان زده بود: “من نمی توانم صبر کنم تا به نشویل بروم و در کنار دوستم لوک برایان روی صحنه جوایز CMA بروم. من طرفدار بزرگ موسیقی کانتری هستم، بنابراین داشتن شانس حضور در میان هنرمندان فوق العاده با استعداد بسیار مهم است. افتخار مطلق.”

برای ثبت نام در خبرنامه سرگرمی اینجا را کلیک کنید

CMA این اطلاعیه را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت: “همین الان انتخاب های شماره ۱ خود را برای جوایز #CMA 2022 آماده کردیم! ما قطعا امسال با دو بار جایزه CMA، سرگرم کننده سال @LukeBryan و فوق ستاره NFL، @PeytonManning به عنوان میزبان ما، امتیاز کسب کردیم! فصل شروع شد! چهارشنبه، ۹ نوامبر در @ABCNetwork تماشا کنید.”

سارا تراهرن، مدیر اجرایی CMA گفت: “بزرگترین شب کانتری موزیک بدون شک انتظارات خود را در سال جاری برآورده خواهد کرد.” “در طول شبی که بهترین‌های موسیقی کانتری را جشن می‌گیریم، از اینکه دو مجری برنده جایزه را در راس آن داریم، هیجان‌زده هستیم! به طرز خنده‌داری غیرقابل پیش‌بینی و پرانرژی باشید، درست مثل آن دو.»

پیتون منینگ به عنوان یکی از بهترین کوارتربک های تمام دوران شناخته می شود.  او در حین معرفی به حلقه افتخاری دنور برانکوس در طول نیمه بازی فوتبال NFL مقابل تیم فوتبال واشنگتن، یکشنبه، 31 اکتبر 2021، در دنور، توپی پرتاب کرد.

پیتون منینگ به عنوان یکی از بهترین کوارتربک های تمام دوران شناخته می شود. او در حین معرفی به حلقه افتخاری دنور برانکوس در طول نیمه بازی فوتبال NFL مقابل تیم فوتبال واشنگتن، یکشنبه، ۳۱ اکتبر ۲۰۲۱، در دنور، توپی پرتاب کرد.
(AP Photo/Jack Dempsey)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

معاون اجرایی تلویزیون والت دیزنی، بدون اسکریپت، “درست زمانی که فکر کردیم نمی توانیم به عنوان مجری جوایز CMA سال گذشته از انرژی انفجاری و جذابیت لوک به عنوان مجری جوایز CMA در سال گذشته استفاده کنیم، او را در کنار اسطوره ورزش پیتون منینگ برای بزرگترین شب موسیقی کشور بازگردانیم.” و راب میلز Alternative Entertainment گفت. “شیمی پویا و دوستی مغناطیسی آنها لنگر عالی برای نمایش پر ستاره امسال است.”

میزبانان قبلی شامل کری آندروود، ربا مک انتایر، برد پیزلی و دالی پارتون هستند.