تیم اسکات می گوید که ایالات متحده به رهبر نیاز دارد تا کشور را بدون «بحران ۱۱ سپتامبر» متحد کند، سخنرانی «روح خردکننده» بایدنجدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

سناتور تیم اسکات، RS.C.، یکشنبه در مورد چگونگی گردهمایی مردم آمریکا در ۲۱ سال پیش پس از حملات تروریستی ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱، منعکس کرد و گفت که این یکپارچه ترین چیزی بود که او تاکنون در کشور دیده است.

در مصاحبه ای با “فاکس نیوز ساندی”، مجری جدید شانون بریم از جمهوری خواه کارولینای جنوبی پرسید که آیا این یک “رویای لوله ای” است که فکر کند کشور می تواند دوباره به این طریق متحد شود، با توجه به فضای سیاسی قطبی فعلی.

اسکات گفت: “به هیچ وجه، شانون.” “خبر خوب این است که آمریکا همیشه پس از بحران گرد هم می آید. من آن را ذهنیت پس از آن می نامم. خواه ۱۱ سپتامبر باشد، متحدترین زمانی که در تاریخ آمریکا دیده ام، یا به کارولینای جنوبی پس از تیراندازی مادر امانوئل نگاه کنید. “

این سناتور به یاد آورد که چگونه پس از تیراندازی در کلیسا در سال ۲۰۱۵ در چارلستون، SC، که در آن دیلن روف ۹ نفر از اعضای جماعت سیاه پوست را کشت، سیاه پوستان، سفیدپوستان و اسپانیایی ها همه دور هم جمع شدند.

در سالگرد ۱۱ سپتامبر، رهبران ایمان در سراسر کشور دعا، آسایش و امید را برای کشورمان ارائه می کنند

اسکات گفت: “من معتقدم که ما استثنایی ترین مردم روی زمین هستیم و بعد از بحران متحد می شویم. سوال این است که آیا می توانیم رهبری را داشته باشیم که بدون بحران ما را متحد کند.” و چیزی که ما از دولت بایدن ندیده‌ایم، آن نوع پیام وحدت‌بخشی است که مردم دور آن جمع می‌شوند.»

در عوض، اسکات گفت، دولت کنونی در حال گفتگو در مورد مالیات دهندگان است که قبض لغو وام دانشجویی را برای کسانی که حقوق بالایی دریافت می کنند، پرداخت می کنند و از صفر درصد افزایش تورم ماه به ماه در حالی که تورم کلی ۸.۵ درصد از سال گذشته است، به خود می بالد.

عکس های نمادین ۹/۱۱ و عکاسانی که آنها را گرفته اند: در اینجا داستان آنها وجود دارد

و چرا ما باید از رئیس جمهور ایالات متحده بخواهیم که یک سخنرانی کوبنده و غیرضروری، قطبی و تحریک آمیز ارائه کند؟ سناتور با اشاره به سخنرانی پرزیدنت بایدن در فیلادلفیا که در آن وی به شدت علیه “جمهوری خواهان MAGA” همسو با رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ صحبت کرد، پرسید. ما بهتر عمل کرده‌ایم، بهتر خواهیم کرد و به همین دلیل است که انتخابات عواقب دارد.»

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

اسکات که شایعه شده است به عنوان نامزد احتمالی ریاست جمهوری ۲۰۲۴ نامیده می شود، ادامه داد که رهبران باید “گفتگوهای سختی با رای دهندگان آمریکایی” داشته باشند که “نه راه حل های قرمز یا آبی، بلکه در مورد راه حل های آمریکایی” باشد.

اسکات افزود: «اگر قرار بود مسائل سخت و گفتگوهای سختی درباره آینده آمریکا داشته باشیم، نه آینده جمهوری‌خواهان یا دموکرات‌ها، در واقع احترام مردم آمریکا را جلب می‌کنیم و اجازه می‌دهیم رای دهندگان خودشان را بسازند. تصمیمات.”