تیروس: هیچ مردی که عقلش خوب است هرگز اجازه نمی دهد یک ماشین خودران او را رانندگی کندجدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

تایروس درباره اینکه چگونه هیچ مردی به خود اجازه نمی‌دهد با ماشین خودران رانندگی کند و مطالعه‌ای در مورد تنظیمات جنسیتی در وسایل نقلیه بدون راننده در “Gutfeld” بحث کرد.

گرگ گاتفلد: رسانه‌ها می‌خواهند امی‌ها را با جوایز مشارکت جایگزین کنند

TYRUS: گوش کن، برای من مهم نیست که چند جنسیت روی این چیز می گذاری. یک جنسیتی که نخواهید داشت مرد است. هیچ مردی که عقلش خوب است هرگز این کار را نمی کند اجازه دهید یک ماشین خودران او را رانندگی کند. من تمام زندگی ام را صرف رانندگی با یک شخص خودگردان در کنارش کرده ام که به من می گوید چگونه رانندگی کنم و آخرین کاری که انجام می دهم این است که رها کنم. فرمان، فرمان تنها چیزی است که ما به دست آورده ایم. این چیزی است که ما را ادامه می دهد. چه چیزی ما را از آن باز می دارد. دوستت دارم عزیزم این تمام چیزی است که به دست آوردیم. و بنابراین من هرگز، هرگز تصور نمی کنم که این اتفاق بیفتد. شما ماشین شخصی خود را رانندگی می کنید، من اینطوری خواهم شد اوه، ما الان یک منحنی داریم. شما باید کمربند ایمنی خود را ببندید. به من بگو برو داداش

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

ویدیوی کامل را اینجا ببینید: