تیرانداز متهم فرودگاه دالاس دارای سابقه کیفری طولانی است و ادعا می کند که همسر کریس براون، “پیامبر خدا” است.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

متهم زن تیرانداز در فرودگاه لاو فیلد دالاس دارای سابقه کیفری طولانی است و پیش از این به پلیس گفته بود که “پیامبر خدا” است و با کریس براون خواننده و آهنگساز R&B ازدواج کرده است.

طی چند سال گذشته، پورتیا اودوفووا ۳۷ ساله با اتهاماتی از جمله آتش‌سوزی، سرقت، تجاوز جنایی و گزارش‌های نادرست در شهرهای سراسر تگزاس شمالی مواجه شده است.

اما در بسیاری از این حوادث، قضات او را فاقد صلاحیت برای محاکمه دانستند، او به یکی از دو یا هر دو خدمات بهداشت روان بستری یا سرپایی ارجاع شد و پرونده ها رد شدند. و همین اواخر تابستان گذشته، یک قاضی شهرستان دالاس حکم داد که او برای دیگران خطری ندارد.

قبل از اینکه ظاهراً او لباس خود را در حمام فرودگاه عوض کند، اسلحه ای را در نزدیکی پیشخوان فروش بلیط بیرون آورد و در حدود ساعت ۱۱ صبح دوشنبه به سمت سقف آتش گشود، سوابق دادگاه نشان می دهد که اودوفوا در آوریل ۲۰۲۱ اسلحه ای را از روی یک کارمند میز جلوی هتل کشیده است. زمانی که او بی خانمان بود

پلیس دالاس با یک تیرانداز زن که از طریق باجه فروش بلیت فرودگاه آتش گشود، درگیر شد

این عکس تیرانداز متهم فرودگاه لاو فیلد دالاس، پورتیا اودوفووا را نشان می‌دهد.

این عکس تیرانداز متهم فرودگاه لاو فیلد دالاس، پورتیا اودوفووا را نشان می‌دهد.
(دفتر کلانتری شهرستان دالاس)

این زن پس از این حادثه آدرس عمارت کریس براون خواننده رپ را به پلیس ارائه کرد، اما کریستین وید، قاضی شهرستان دالاس، پرونده گزارش نادرست را تا نوامبر رد کرد، حتی اگر اودوفوا “برنامه را با موفقیت به پایان نرساند”، به گفته کانتی، زمانی که صلاحیت محاکمه را نداشت. سوابق دادگاه بررسی شده توسط روزنامه. او قرار بود خدمات بهداشت روانی را در جای دیگری ادامه دهد.

در اکتبر ۲۰۱۹، اودوفوا در مسکویت، تگزاس، هنگامی که ماموران به آتش سوزی خانه پاسخ دادند، دستگیر شد و زن که بیرون ایستاده بود و شعله های آتش را تماشا می کرد، بنا به گزارش ها به پلیس گفت که عمداً آن را به آتش کشیده و پس از چندین بار انجام این کار قبل از این، بازگشته است. بدون اینکه هرگز خانه ای را که زمانی در آن زندگی می کرد به طور کامل سوزاند.

مسافران دوشنبه، 25 ژوئیه 2022، پس از شلیک چند گلوله از سوی یک زن، ظاهراً به سقف، به سمت پارکینگ خارج از فرودگاه لاو فیلد دالاس می روند.

مسافران دوشنبه، ۲۵ ژوئیه ۲۰۲۲، پس از شلیک چند گلوله از سوی یک زن، ظاهراً به سقف، به سمت پارکینگ خارج از فرودگاه لاو فیلد دالاس می روند.
(AP Photo/Tony Gutierrez)

بر اساس سوابق دادگاه، او به افسران پاسخگو گفت: «من پیامبر خدا هستم و به یک وکیل نیاز دارم، اما اساساً به همه شما اعلام می‌کنم که من عامل این آتش‌سوزی هستم.

اودوفوا همچنین به پلیس گفته است که تا زمانی که نتواند با شوهرش که او را براون معرفی کرده صحبت کند، جزئیات بیشتری ارائه نخواهد کرد. او با خواننده رپ ازدواج نکرده بود.

در آوریل ۲۰۱۹، اودوفوا پس از ورود به بانک آمریکا و نمایش یادداشتی مبنی بر درخواست مقدار نامعلومی پول، متهم به سرقت از بانک در ویلی، تگزاس شد.

یک وسیله نقلیه واکنش به صحنه جرم پس از اینکه زنی توسط یک باجه فروش بلیط داخل آن تیراندازی کرد، دوشنبه، 25 ژوئیه 2022، به میدان عشق دالاس در دالاس می رسد.

یک وسیله نقلیه واکنش به صحنه جرم پس از اینکه زنی توسط یک باجه فروش بلیط داخل آن تیراندازی کرد، دوشنبه، ۲۵ ژوئیه ۲۰۲۲، به میدان عشق دالاس در دالاس می رسد.
(AP Photo/Tony Gutierrez)

مشتریان به مکان امنی منتقل شدند و افسران اودوفوا را در همان نزدیکی که سعی داشت از صحنه فرار کند، دستگیر کردند.

این زن برای آزمایش ناتوان تشخیص داده شد و تحت درمان سرپایی و بستری قرار گرفت.

بر اساس گزارش‌ها، هنگامی که اودوفوا روز دوشنبه در فرودگاه تیراندازی کرد، انبوه مسافران یا فرار کردند یا برای سرپوش گذاشتند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

پلیس دالاس گفت که افسری که قبلاً در منطقه غیرایمن توسط یک باجه بلیط حضور داشت، مظنون را درگیر کرد و به اندام تحتانی او شلیک کرد. اودوفوا بازداشت و به بیمارستانی در همان نزدیکی منتقل شد.

هیچ مسافر یا افسر پلیس در این حادثه صدمه ندید، که همچنان باعث شد که TSA مجبور شود همه مسافران را از ترمینال‌ها تخلیه کند و همه را با تأخیر دوباره غربالگری کند، که باعث تاخیرهای بزرگ شد.