تیراندازی دسته جمعی فیلادلفیا: دومین مظنون پس از ۳ کشته و ۱۱ زخمی در خیابان جنوبی بازداشت شد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

به گفته پلیس، مقامات مظنون دوم را در پی تیراندازی دسته جمعی در فیلادلفیا در روز شنبه که سه کشته و ۱۱ زخمی برجای گذاشت، بازداشت کردند.

راشان ورین، ۳۴ ساله، روز دوشنبه توسط مارشال های ایالات متحده خارج از خانه اش بازداشت شد.

راشان ورین، 34 ساله، در خارج از خانه خود در فیلادلفیا در 6 ژوئن 2022 دستگیر شد.

راشان ورین، ۳۴ ساله، در خارج از خانه خود در فیلادلفیا در ۶ ژوئن ۲۰۲۲ دستگیر شد.
(FOX 29)

فاکس ۲۹ از فیلادلفیا گزارش داد که Vereen به تلاش برای قتل، حمله شدید، حمله ساده، به خطر انداختن بی احتیاطی شخص دیگری و سایر اتهامات مرتبط متهم شده است.

مایلم از بازرسان PPD ما، ATF، FBI، و خدمات مارشال ایالات متحده برای کار سریع و مجدانه آنها در شناسایی و دستگیری دو فرد تحت تعقیب در رابطه با حادثه تیراندازی هولناکی که عصر شنبه در خیابان جنوبی رخ داد تشکر کنم. دانیل اوتلاو، کمیسر پلیس گفت.

تیراندازی دسته جمعی فیلادلفیا: قربانیان توسط پلیس شناسایی شدند، از جمله مربی پسران جوان

Outlaw افزود: “با توجه به آنچه گفته شد، هنوز کار بیشتری برای انجام وجود دارد. PPD به همکاری با همه مجریان قانون و شرکای جامعه برای شناسایی و دستگیری تک تک افراد مسئول این جنایات شنیع ادامه خواهد داد.”

این دستگیری در حالی صورت گرفت که لری کراسنر، دادستان ناحیه فیلادلفیا، دو حکم را برای مظنونانی که گمان می‌رود در حوادث تیراندازی غیرکشنده که پس از تیراندازی اولیه رخ داد، دست داشته‌اند، تأیید کرد.

قرآن گارنر ۱۸ ساله، مظنون دیگر این پرونده، قبلاً دستگیر شده بود. مقامات گفتند که پس از تیراندازی کوتاه با افسران پلیس فیلادلفیا که منجر به جراحات دستانش شد، در بیمارستان دانشگاه توماس جفرسون تحت عمل جراحی قرار گرفت.

گارنر به حمله شدید و حمله به افسران مجری قانون متهم شد.

فردی از صحنه تیراندازی مرگبار شبانه در خیابان جنوبی فیلادلفیا، یکشنبه، 5 ژوئن 2022 عبور می‌کند، جایی که سوراخ‌های گلوله روی ویترین فروشگاه از تیراندازی قبلی دیده می‌شود.

فردی از صحنه تیراندازی مرگبار شبانه در خیابان جنوبی فیلادلفیا، یکشنبه، ۵ ژوئن ۲۰۲۲ عبور می‌کند، جایی که سوراخ‌های گلوله روی ویترین فروشگاه از تیراندازی قبلی دیده می‌شود.
(AP Photo/Michael Perez)

یک شب بی نظم

بازرسان هنوز در حال جمع آوری وقایع شب پر هرج و مرج هستند. تیراندازی حوالی ساعت ۱۱:۳۰ شب در امتداد خیابان جنوبی، یک محله تفریحی پرطرفدار پر از بارها و رستوران‌ها رخ داد.

جوآن پسکاتور، رئیس واحد قتل در دفتر فیلادلفیا DA، گفت ورین و دوستش، گریگوری جکسون، ۳۴ ساله، در خیابان قدم می زدند که با مردی به نام میکا تاونز درگیر شدند.

این سه مرد قبل از اینکه جکسون یک تفنگ دستی را بیرون آورد، شلیک کرد و به تاونز ضربه زد، یک درگیری فیزیکی مختصری داشتند که با یک تلفن همراه ضبط شد. پسکاتور گفت که تاونز نیز مسلح بود و با تیراندازی متقابل جکسون را هدف قرار داد.

WCAU گزارش داد که هر دو مرد مجوز سلاح گرم مربوطه خود را داشتند.

فیلادلفیا دا ضمانت‌نامه‌ای را برای ۲ مرد در تیراندازی‌های غیرکشنده تأیید می‌کند

خون در صحنه تیراندازی مرگبار شبانه در خیابان جنوبی فیلادلفیا، یکشنبه، 5 ژوئن 2022، دیده می‌شود، جایی که سوراخ‌های گلوله روی ویترین فروشگاه از تیراندازی قبلی نیز دیده می‌شود.

خون در صحنه تیراندازی مرگبار شبانه در خیابان جنوبی فیلادلفیا، یکشنبه، ۵ ژوئن ۲۰۲۲، دیده می‌شود، جایی که سوراخ‌های گلوله روی ویترین فروشگاه از تیراندازی قبلی نیز دیده می‌شود.
(AP Photo/Michael Perez)

دادستانی منطقه گفت که در مجموع ۱۷ گلوله بین این دو مرد شلیک شده است.

به گزارش WCAU، درگیری در حالی ادامه یافت که جکسون روی زمین مجروح شده بود که گارنر، که به عنوان دوست تاونز توصیف می‌شد، اسلحه‌ای را بیرون آورد و به سمت جکسون شلیک کرد.

بر اساس این گزارش، گارنر به سمت افسران پلیس نیز تیراندازی کرد که با شلیک متقابل، به دستان او اصابت کرد.

مظنون با دویدن از زمین خارج شد اما بعداً خود را به پلیس تسلیم کرد و به بیمارستان منتقل شد.

بازرسان پلیس فیلادلفیا در صحنه تیراندازی مرگبار شبانه در خیابان جنوبی فیلادلفیا، یکشنبه، 5 ژوئن 2022، کار می کنند.

بازرسان پلیس فیلادلفیا در صحنه تیراندازی مرگبار شبانه در خیابان جنوبی فیلادلفیا، یکشنبه، ۵ ژوئن ۲۰۲۲، کار می کنند.
((عکس آسوشیتدپرس/مایکل پرز))

WPVI گزارش داد، دستیار DA Pescatore گفت که گارنر مجوز حمل اسلحه را ندارد.

جکسون در حالی که تاونز در شرایط بحرانی بود و تحت مراقبت در بیمارستان پن پرسبیتریان بود، تسلیم جراحاتش شد.

جیم کنی، شهردار فیلادلفیا، گفت که حدود ۷۰ افسر پلیس روز شنبه به محل حادثه پاسخ دادند.

قربانیان

کریستوفر مینرز، الکسیس کویین و گریگوری جکسون به عنوان سه قربانی تیراندازی دسته جمعی در فیلادلفیا در 5 ژوئن 2022 شناسایی شدند.

کریستوفر مینرز، الکسیس کویین و گریگوری جکسون به عنوان سه قربانی تیراندازی دسته جمعی در فیلادلفیا در ۵ ژوئن ۲۰۲۲ شناسایی شدند.
(روباه ۲۹)

در میان کشته شدگان، کریستوفر مینرز، ۲۲ ساله، مشاور مقیم کلاس دوم در کالج Girard در فیلادلفیا است.

تیراندازی دسته جمعی فیلادلفیا در خیابان جنوبی ۳ کشته و حدود ده ها مجروح بر جای گذاشت

مینرز توسط فدراسیون معلمان کالج Girard به عنوان یک “مربی و یک الگو” به یاد آورد.

جیمز دی. ترنر، رئیس موقت کالج Girad در یک گزارش گفت: «جامعه کالج Girard از شنیدن اینکه کریستوفر مینرز، مشاور فعلی اقامتی و دانشجوی سابق، در تیراندازی غم‌انگیز شنبه شب در خیابان جنوبی فیلادلفیا کشته شد، شوکه و غمگین شد. بیانیه.

کریس، یکی از تماشاگران بی گناه، به تازگی ۲۲ ساله شده بود و با خانواده و دوستانش جشن می گرفت. او تا کلاس نهم در کالج ژیرارد تحصیل کرد و از ژانویه ۲۰۲۲ در برنامه های مسکونی مشاوره ۶ و ۲ کار می کرد.پسران کلاس ترنر افزود: قلب ما برای کریستوفر و خانواده اش شکسته است و افکار ما با همه کسانی است که تحت تأثیر این خشونت وحشتناک قرار گرفتند.

بازرسان پلیس فیلادلفیا در صحنه تیراندازی مرگبار شبانه در خیابان جنوبی فیلادلفیا، یکشنبه، 5 ژوئن 2022، کار می کنند.

بازرسان پلیس فیلادلفیا در صحنه تیراندازی مرگبار شبانه در خیابان جنوبی فیلادلفیا، یکشنبه، ۵ ژوئن ۲۰۲۲، کار می کنند.
((عکس آسوشیتدپرس/مایکل پرز))

سومین قربانی الکسیس کوین ۲۷ ساله بود که در پی تیراندازی در بیمارستان جان باخت.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

ویلیام “روستی” کراول، ۶۹ ساله، در میان ۱۱ نفری بود که با شلیک گلوله آسیب دیدند. او به فیلادلفیا اینکوایرر گفت که هنگامی که در خارج از یک جشنواره موسیقی ایستاده بود، هنگامی که تیراندازی شروع شد، مورد اصابت یک گلوله سرگردان قرار گرفت.

او به روز یکشنبه گفت: «احساس خوبی دارم، اما احساس می‌کنم به نوعی در شوک هستم، در کمال ناباوری این اتفاق برای من افتاده است».