تیراندازی دسته جمعی در شیکاگو: چند کودک در میان حداقل ۱۴ زخمی در رانندگی در وست ساید شهردر تیراندازی دسته جمعی در غرب شیکاگو در شب هالووین، حداقل ۱۴ نفر از جمله چند کودک مجروح شدند.

اداره پلیس شیکاگو به فاکس نیوز دیجیتال تایید کرد که تیراندازی در منطقه خیابان کالیفرنیای جنوبی و خیابان پولک غربی رخ داده است.

پلیس در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت که در میان مجروحان یک کودک ۳ ساله، ۱۱ ساله و یک نوجوان ۱۳ ساله وجود دارد. پلیس گفت بقیه قربانیان تیراندازی بزرگسالان بودند. علاوه بر قربانیان این تیراندازی، مقامات گفتند که یک نفر نیز توسط یک خودرو مورد اصابت قرار گرفته است.

پلیس اطلاعات بیشتری در مورد فردی که توسط خودرو مورد اصابت قرار گرفته است، ارائه نکرد.

بازپرداخت فشار پلیس، سیاست‌های لیبرال که منجر به خروج کسب‌وکار شیکاگو می‌شود، بیشترین آسیب را به فقرا وارد می‌کند: کارشناسان

دیوید براون، ناظر پلیس شیکاگو، گفت که ویدئوی دوربین غلاف حداقل یک خودرو را نشان می‌دهد، و آنها معتقدند دو تیرانداز به روی جمعیتی که در تقاطع ایستاده بودند تیراندازی کردند.

پلیس گفت که حمله رانندگی تنها ۳ ثانیه به طول انجامید و تیراندازان به طور تصادفی به سمت جمعیت شلیک کردند. براون گفت که هیچ مظنونی دستگیر نشده و انگیزه این حمله مشخص نیست.

پلیس گفته است که تا کنون هیچ مورد مرگی در نتیجه تیراندازی گزارش نشده است. پلیس فقط گفت قربانیان در “شرایط مختلف” هستند.

یکی از تماشاگران به FOX 32 شیکاگو گفت که او شروع به کمک به افراد مجروح کرده است، اما وسایل نقلیه اورژانس کافی برای اسکان کودک مجروح وجود ندارد.

این شاهد عینی گفت: ما یک دختر دیگر، دختری حدودا ۱۳ ساله را سوار کردیم و او را به آمبولانس بردیم. اما راننده آمبولانس گفت: نه، ما نمی‌توانیم او را بیاوریم، زیرا شما افراد بدتری دارید. بنابراین ما او را روی سپر نشاندیم.”

جیانو کالدول لایت فوت شهردار شیکاگو را به دلیل امتناع از اعتراف به مشکل جنایت شهرش مشعل می کند

همان شاهد عینی گفت که دختربچه‌ای را پیدا کرده که زیر زانویش اصابت گلوله داشت و او را به بیمارستانی در همان حوالی منتقل کرده است. او همچنین مرد بالغی را دید که گفته می شود به سرش شلیک شده است.

مرد گفت: «او روی زمین بود و می‌گفتند گلوله به سرش خورده است و همه جا خون است.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

این داستان در حال توسعه است، برای به روز رسانی با ما تماس بگیرید.