توییتر جورج تاکی را به خاطر توییت کنترل اسلحه که به طور تصادفی از متمم دوم پشتیبانی می کند، کباب می کند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

جورج تاکی لیبرال هالیوود در تلاش خود برای خارج کردن تفنگ های AR-15 از دست آمریکایی ها به نظر می رسید که سهواً در حمایت از متمم دوم متمم دوم صحبت می کند.

روز دوشنبه، بازیگر پیشتازان فضا در توییتی اعلام کرد که همه هواپیماهای AR-15 در آمریکا می‌توانند در اوکراین استفاده بهتری داشته باشند، جایی که آنها در تلاش برای مبارزه با ظلم مهاجمان روسی هستند.

تاکی نوشت: “فکر دیوانه ای بود، اما آن ۲۰ میلیون AR-15 که اکنون در این کشور هستند، مطمئناً می توانند بسیاری از اوکراینی ها را مسلح کنند.”

به نظر می‌رسد که این بازیگر لیبرال متوجه نشده است که توئیتش به چه چیزی اشاره می‌کند، مبنی بر اینکه AR-15 می‌تواند در حفاظت از شهروندان یک کشور مستقل مفید باشد. این یکی از دلایل اصلی است که پدران بنیانگذار آمریکا متمم دوم را وضع کردند.

JOY BEHAR JOY BEHAR هم میزبان: قوانین اسلحه تغییر می کند “وقتی سیاه پوستان در این کشور اسلحه بگیرند”

حامیان متمم دوم در توییتر سریعاً این نکته مهم را که او کاملاً نادیده گرفته بود به تاکی یادآوری کردند.

جورج تاکی، بازیگر سینما در توییتی نوشت که آمریکایی‌ها باید تفنگ‌های AR-15 خود را کنار بگذارند تا اوکراینی‌ها را برای جنگ با روسیه مسلح کنند.

جورج تاکی، بازیگر سینما در توییتی نوشت که آمریکایی‌ها باید تفنگ‌های AR-15 خود را کنار بگذارند تا اوکراینی‌ها را برای جنگ با روسیه مسلح کنند.
(AP)

تیم یانگ، ستون نویس واشنگتن تایمز، به استاندارد دوگانه ای اشاره کرد که توئیت تاکی به آن اشاره کرد و نوشت: «فکر دیوانه وار، آمریکایی ها باید همان حق و توانایی محافظت از خود را داشته باشند که اوکراینی ها دارند».

مفسر محافظه کار جان کاردیلو پرسید: “چه کسی می خواهد به Unhinged Sulu بگوید که او بهترین استدلال را برای مالکیت نامحدود اسلحه و حمل طبق قانون اساسی دارد؟”

سارا گونزالس، مجری برنامه The Blaze در توییتی نوشت: «از اینکه دلیل مهم بودن اصلاحیه دوم، نابغه است، متشکرم.

بازیگر متیو مارسدن تاکی را مسخره کرد و توییت کرد: “لعنتی درسته! آیا این عالی نیست؟!!! آنها باید مسلح باشند و هرگز دوباره اسلحه های خود را تسلیم نکنند، در واقع، بهتر است این کار را درست انجام دهید. من. فکر کنید من این کلمات را دارم… “حق مردم برای نگهداری و حمل اسلحه، نباید نقض شود.” در هر صورت. میدونی…”

جورج تاکی به تیراندازی اخیر در مدرسه تگزاس با توئیتی ناشیانه درباره کنترل اسلحه واکنش نشان داد.

جورج تاکی به تیراندازی اخیر در مدرسه تگزاس با توئیتی ناشیانه درباره کنترل اسلحه واکنش نشان داد.
(AP/Eric Gay)

لورن چن، کارشناس محافظه‌کار نوشت: «بنابراین او هدف متمم دوم را درک می‌کند… او فکر نمی‌کند که نباید برای آمریکایی‌ها اعمال شود».

نویسنده محافظه‌کار، کایل بکر، اظهار داشت: “این را دارید. به گفته دمز، اوکراینی‌ها می‌توانند با AR-15 اعتماد کنند، اما به آمریکایی‌های قانون‌گرا نمی‌توان اعتماد کرد.”

ANA ناوارو آن را در خلال پنل کنترل اسلحه CNN از دست می دهد: “A–ES خود را در دنده قرار دهید و با سناتورهای خود تماس بگیرید!”

فرانک جی. فلمینگ از روزنامه دیلی وایر در توییتی نوشت: “اوه. ادامه می‌دهی. شما تقریباً به حقوق اسلحه رسیده‌اید.”

یوتیوبر محافظه کار Viva Frei افزود: “این چیزی را که شما فکر می کنید ثابت نمی کند، @GeorgeTakei.”

تاکی مدعی شد که آمریکایی ها باید اسلحه های خود را رها کرده و به اوکراینی هایی بدهند که با مهاجمان روسی خود می جنگند.

تاکی مدعی شد که آمریکایی ها باید اسلحه های خود را رها کرده و به اوکراینی هایی بدهند که با مهاجمان روسی خود می جنگند.
((عکس آسوشیتدپرس/آندری آندرینکو))

تاکی در گذشته از طرفداران سرسخت کنترل اسلحه بوده است. او سال گذشته تلویحاً به این موضوع اشاره کرد که اسلحه از حقوق زنان این کشور بیشتر است و در توییتی نوشت: «اسلحه نباید از یک دختر حقوق بیشتری داشته باشد».

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

در سال ۲۰۱۶، او مقاله‌ای در Daily Beast نوشت که ادعا می‌کرد: «حق ادعا شده شهروندان برای داشتن، خرید و فروش اسلحه‌های نیمه خودکار به حق ما برای مشارکت در جامعه مدنی بدون ترس بی‌رویه از هدف قرار گرفتن یا کشته شدن صدمه می‌زند». و برای «عقل سلیم» ممنوعیت اسلحه استدلال کرد.