توییتر از ادعای وزیر بازرگانی مبنی بر اینکه بایدن در مورد کاهش قیمت بنزین «بسیار جدی» است انتقاد کرد.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

جینا ریموندو، وزیر بازرگانی آمریکا به دلیل اصرار بر اینکه پرزیدنت بایدن در مورد کاهش قیمت بنزین “بسیار جدی” است، در توییتر مورد تمسخر قرار گرفت.

روز شنبه، کلیپی از ریموندو از The Hill پس از اینکه او حمایت خود را از بایدن به رغم محبوبیت پایین و افزایش تورم و قیمت بنزین ابراز کرد، در توییتر منتشر شد.

من مطمئناً از رئیس جمهور و تیم امنیت ملی او حمایت می کنم. هیچ کس بیشتر از رئیس جمهور بایدن در مورد مسائل ملی نمی داند، و می توانم بگویم که او بسیار جدی است وقتی می گوید از هر تیری که در بند خود دارد برای پایین آوردن گاز استفاده می کند. رایموندو گفت: قیمت‌ها برای آمریکایی‌ها.

چندین کاربر توییتر این دفاع را در مواجهه با تورم بی سابقه اعلام کردند.

واشنگتن، دی سی - 10 مه: جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، در 10 مه 2022 در واشنگتن دی سی در سالن دادگاه جنوبی در محوطه دانشگاه کاخ سفید در مورد تورم و اقتصاد صحبت می کند.  بایدن گفت که مقابله با افزایش قیمت ها اولویت اصلی او در داخل کشور است و جمهوری خواهان را متهم کرد که برنامه ای برای مبارزه با تورم ندارند.  (عکس از درو آنگرر/گتی ایماژ)

واشنگتن، دی سی – ۱۰ مه: جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، در ۱۰ مه ۲۰۲۲ در واشنگتن دی سی در سالن دادگاه جنوبی در محوطه دانشگاه کاخ سفید در مورد تورم و اقتصاد صحبت می کند. بایدن گفت که مقابله با افزایش قیمت ها اولویت اصلی او در داخل کشور است و جمهوری خواهان را متهم کرد که برنامه ای برای مبارزه با تورم ندارند. (عکس از درو آنگرر/گتی ایماژ)

GEIST MSNBC سیاست اقتصادی بایدن را سرزنش می کند: “به شما قول می دهم” آمریکایی ها پوتین را سرزنش نمی کنند

مت ویتلاک، متخصص ارتباطات جمهوریخواه نوشت: “مطمئن نیستم چرا آنها به ساختن این موضوع ادامه می دهند، در حالی که یک طرح فوق سری برای مبارزه با تورم وجود دارد، در حالی که وجود ندارد. برنامه اعلام شده بایدن برای “مبارزه با تورم” “کاهش قیمت ها” است.”

جان کاردیلو، مفسر محافظه‌کار، با شکلک‌های خنده‌ای در توییتر نوشت: «روایت جدید آن‌ها، «بایدن کاملاً شایسته است، فقط *پیر و پیر به نظر می‌رسد…» هم خنده‌دار و هم رقت‌انگیز است.

مری کاترین هام، یکی از مشارکت‌کنندگان سی‌ان‌ان در توییتی نوشت: «به شدت به من اطلاعات نادرست می‌دهند. [right now]”

مت وسپا، سردبیر ارشد تاون هال، گفت: “او باید این را بگوید… بقیه بهتر می دانند.”

اندرو فولت، تحلیلگر ارشد باشگاه رشد، پیش‌بینی کرد: “من همین الان شرط می‌بندم که قیمت بنزین در ماه آینده بالاتر از امروز باشد.”

قیمت بالای بنزین در پمپ بنزین (AP Photo/Jae C. Hong, File)

قیمت بالای بنزین در پمپ بنزین (AP Photo/Jae C. Hong, File)

بایدن بارها مدعی شده است که تورم ناشی از “افزایش قیمت پوتین” ناشی از حمله روسیه به اوکراین در ماه فوریه است، علیرغم افزایش قابل توجه تورم قبل از حمله.

گزارش‌های جدید در روز جمعه نشان داد که تورم در ماه می به بالاترین میزان در ۴۰ سال گذشته یعنی ۸.۶ درصد رسید. این سریع‌ترین نرخ تورم را از دسامبر ۱۹۸۱ نشان داد و از پیش‌بینی اولیه ۸.۳ درصدی اقتصاددانان پیشی گرفت.

خبرنگار واشنگتن پست می گوید برای دموکرات ها در اقتصاد “ممکن است کمی دیر باشد”

به گزارش AAA، دولت بایدن یکی از پرمخاطب ترین فروش های اجاره نفت و گاز را که در انتظار وزارت کشور بود، لغو کرد، زیرا آمریکایی ها با قیمت های بی سابقه در پمپ مواجه هستند.

به گزارش AAA، دولت بایدن یکی از پرمخاطب ترین فروش های اجاره نفت و گاز را که در انتظار وزارت کشور بود، لغو کرد، زیرا آمریکایی ها با قیمت های بی سابقه در پمپ مواجه هستند.
(اخبار فاکس)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

کارشناسان رسانه های مختلف با انتشار گزارشی در نیویورک تایمز که آن را “مشکل از جهنم” برای دولت او خواند، از رویکرد بایدن در بحث تورم انتقاد کردند.