تولسی گابارد اهداف بلند مدت دولت بایدن در اوکراین را زیر سوال می برد: “هدف ما چیست؟”


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

تولسی گابارد، نماینده سابق هاوایی، روز دوشنبه به “زاویه اینگراهام” پیوست تا درباره اهداف بلندمدت دولت بایدن در کمک به تامین مالی جنگ جاری در اوکراین بحث کند.

تولسی گابارد: بله، شما می دانید که فقط آن را بازی می کنید کلیپ پشت وزیر آستین می‌دانید، ما معتقدیم که می‌توانیم دو چیز را ببریم، اول از همه ما، اما این از سوی دولتی است که از ابتدا تا به امروز نتوانسته است تعریفی از پیروزی انجام دهد. هدف ما چیست؟ می‌دانید، وزیر آستین در گذشته گفت ما این کار را انجام می‌دهیم تا بتوانیم روسیه را تضعیف کنیم، اما واقعاً وقتی به آن نگاه می‌کنید، همیشه این کار را انجام می‌دهیم. جنگ با روسیه با اوکراین به عنوان نماینده و این دقیقاً همان چیزی است که در حال حاضر اتفاق می افتد. این چیزی است که ما مردم آمریکا هرگز در مورد آن حرفی برای گفتن نداشتیم، کنگره با عجله از آن عبور کرد بسته هزینه ای ۴۰ میلیارد دلاری هرگز هیچ نوع بحث جدی در مورد آن وجود نداشت.

.…

لایحه بودجه اوکراین: این ۱۱ سناتور جمهوری خواه از رهبری حزب جدا شدند و با کمک ۴۰ میلیارد دلاری مخالفت کردند.

در همین حال، اینجا در خانه، همانطور که شما در مورد آن صحبت کردید، مردم آمریکا در حال مبارزه هستند، ما داریم رکورد تورمافزایش هزینه تقریباً همه چیز، قیمت بنزین، کمبود مواد غذایی نه تنها در اینجا بلکه در سراسر جهان. این ما هستیم که هستیم پرداخت بهای مردم اروپا دارند بهای آن را می پردازند، مردم در سراسر جهان بهای آن را می پردازند و همچنین این واقعیت کوچک وجود دارد که ما از زمان بحران موشکی کوبا در نتیجه مستقیم تصمیمات اتخاذ شده در خطر جنگ هسته ای نزدیک تر از همیشه هستیم. توسط رهبران این کشور

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

مصاحبه کامل را اینجا ببینید: