تورم به فصل تعطیلات می رسد: سازندگان اسباب بازی از اقلام کوچکتر با قیمت کمتر از ۱۰ دلار رونمایی می کنند، زیرا خانواده ها درگیر مشکلات هستند


سازندگان اسباب بازی برای کمک به خانواده هایی که در این فصل تعطیلات برای خرید اسباب بازی برای فرزندان خود تلاش می کنند، با رونمایی از خطی از بیش از ۲۰۰ کالای کوچکتر و مقرون به صرفه تر با قیمت ۱۰ دلار یا کمتر، تلاش می کنند.

آیزاک لاریان، مدیر عامل شرکت MGA Entertainment گفت: “ما دیدیم که مصرف کنندگان پول کمتری برای خرج کردن با قیمت بنزین بیش از ۷ دلار در هر گالن دارند. ما تصمیم گرفتیم که باید اسباب بازی هایی با قیمت کمتر از ۱۰ دلار بیاوریم تا بتوانند آنها را برای هدایای کریسمس خود بخرند.” استیو دوسی در سه‌شنبه «روباه و دوستان»

اسباب‌بازی‌های کوچک‌تر و مقرون به صرفه‌تر شامل عروسک‌های برتز مینیاتوری، کوچک تایک‌های کوچک و مینی‌های شیرین LOL هستند که با مشارکت شرکت‌هایی مانند Hershey’s و Pez ساخته شده‌اند.

معاملات کاهش تورم برای پیشبرد در خریدهای تعطیلات

عروسک های برتز مینیاتوری یکی از مواردی است که MGA Entertainment در این فصل تعطیلات برای مصرف کنندگان عرضه می کند.

عروسک های برتز مینیاتوری یکی از مواردی است که MGA Entertainment در این فصل تعطیلات برای مصرف کنندگان عرضه می کند.
(MGA Entertainment/Fox News)

لاریان گفت: “این جایی است که ما معتقد بودیم که مصرف کننده قرار است برود. اینجاست که شرط خود را انجام دادیم و این کار نتیجه داد.”

والدین، پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها، عموها، خاله‌ها، هدیه‌دهنده‌ها برای بچه‌هایشان اسباب‌بازی می‌خرند و امسال با کمتر شدن کووید [prevalent]، مردم برای دیدن عزیزانشان به سفر می روند و دست خالی نمی روند. مطمئناً، آنها قصد خرید اسباب‌بازی‌ها را دارند و امیدواریم که اسباب‌بازی‌های MGA را بخرند، زیرا قیمت آن‌ها برای آنها مناسب است.”

سایر سازندگان اسباب‌بازی برای کمک به خانواده‌ها در مبارزه با تورم در تعطیلات، از جمله Sky Castle Toys و WowWee، که مدیران آنها روز سه‌شنبه به “Fox & Friends First” پیوستند تا نحوه انجام تلاش‌های مشابه را به اشتراک بگذارند.

مجری سی‌ان‌ان به شوخی می‌گوید آمریکایی‌ها باید در این روز شکرگزاری به دلیل تورم، بخش‌های کوچک‌تری بخورند.

عروسک‌های مد فیجت WowWee Toys در این فصل تعطیلات به‌عنوان ارزان قیمت مشخص می‌شوند.

عروسک‌های مد فیجت WowWee Toys در این فصل تعطیلات به‌عنوان ارزان قیمت مشخص می‌شوند.
(WowWee/Fox News)

سیدنی وایزمن، معاون توسعه برند WowWee به تاد پیرو از فاکس نیوز گفت: «من فکر می‌کنم کل طرح ما امسال بسیار حول محور قیمت‌ها بوده است، بیش از همیشه.

وایزمن گفت عروسک های کوچک با قیمت کمتر از ۱۰ دلار و یک نسخه مینیاتوری از اسباب بازی محبوب Fairy Finder WowWee از جمله گزینه هایی هستند که این شرکت برای خریداران تعطیلات امسال در نظر گرفته است.

وایزمن گفت: «این قیمت زیر ۱۰ دلار هرگز به اندازه این فصل تعطیلات مرتبط نبوده است.

“دنیای شما” در صرفه جویی در پول در طول فصل تعطیلات

DoodleJamz Sky Castle Toys یک اسباب بازی ارزان در این فصل تعطیلات است.

DoodleJamz Sky Castle Toys یک اسباب بازی ارزان در این فصل تعطیلات است.
(Sky Castle Toys/Fox News)

او افزود: “ما واقعاً کیف پول و قیمت افراد را در نظر می گیریم و مطمئن می شویم که در این مواقع برای همه قابل دسترسی است.”

Joshua Loerzel، یکی از مالکان Sky Castle Toys، گفت که نکاتی در مورد این مشکل در افق سال گذشته با بحران زنجیره تامین وجود داشت.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

«معمولاً یک محموله در اقیانوس سه تا چهار هفته طول می‌کشد، اما سه تا چهار ماه طول می‌کشد، به این معنی که شما یک پنجره کوچک برای فروش این اسباب‌بازی‌های کریسمس در ماه‌های نوامبر و دسامبر دارید…

زمانی که ما در Sky Castle Toys دیدیم، تصمیم گرفتیم که اقلامی با قیمت پایین‌تر را انتخاب کنیم، مخصوصاً برند DoodleJamz ما ۱۰ دلار و کمتر بود…

لورزل گفت که هدف Sky Castle Toys ارائه نوآوری و ارزش زیادی با قیمت پایین است.

مخارج در خرده فروشی های ایالات متحده در ماه های اخیر ثابت بوده است زیرا مصرف کنندگان همچنان با داغ ترین تورم در ۴۰ سال اخیر روبرو هستند.