تهیه‌کننده می‌گوید: «نمی‌دانم کسی در چه حالی می‌گذرد»، جامعه مجالس در میان تراژدی‌های اخیر به شدت ضربه خورده است.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

یادداشت سردبیر: این داستان در مورد خودکشی صحبت می کند. اگر شما یا شخصی که می شناسید به فکر خودکشی است، لطفاً با خط ملی پیشگیری از خودکشی تماس بگیرید. ۱-۸۰۰-۲۷۳-TALK (۸۲۵۵).

با مرگ اخیر رقبای محبوب مسابقات، بسیاری از افراد جامعه در حال تکان خوردن هستند و می‌خواهند بحران جهانی بهداشت روانی بزرگ‌تر را روشن کنند.

جنیفر لوید، که به خوبی در دنیای نمایش‌های مجللی آشناست و پس از دهه‌ها رقابت با جوایز اخیر از جمله کسب عنوان جهانی خانم کره، مهارت‌های خود را تقویت کرد، با فاکس نیوز دیجیتال در مورد اینکه چگونه با وجود زرق و برق و زیبایی که روی صحنه ارائه می‌شود، رقبا صحبت کرد. در پشت پرده با مسائل ویرانگر سلامت روان با پیامدهای غیرقابل حل مواجه هستند.

او می‌گوید: «اخیراً این نمایش به شدت ضربه خورده است. “متاسفانه، بیماری روانی تبعیض‌آمیز نیست. فرقی نمی‌کند که پیر یا جوان، متاهل، مجرد یا چند مدرک تحصیلی هستید – هر احساس از دست دادن یا اضطراب یا افسردگی واقعاً روی یک فرد تأثیر می‌گذارد. “

برای لوید، او نیز یک “بازمانده از خودکشی” است. داور مسابقه، مربی و مربی زنان جوان در صنعت مسابقه گفت: “نه خودم، بلکه برادرم – تجربیات خانواده ام.” من در مورد آن خیلی علنی نگفته ام زیرا خودکشی یک موضوع واقعی شخصی است و هنوز در حال بهبودی از آن هستم، اما اکنون اهمیت صحبت در مورد آن را می بینم زیرا ما نیاز به ایجاد آگاهی بیشتر داریم.

جنیفر لوید سابق خانم کره جهانی همچنین یک داور مسابقه، مربی، هنرمند آرایش و مربی ستاره های در حال ظهور در صنعت است.  او امیدوار است با حمایت از آگاهی از سلامت روان، الگوبرداری کند و انگ های منفی را پاک کند.

جنیفر لوید سابق خانم کره جهانی همچنین یک داور مسابقه، مربی، هنرمند آرایش و مربی ستاره های در حال ظهور در صنعت است. او امیدوار است با حمایت از آگاهی از سلامت روان، الگوبرداری کند و انگ های منفی را پاک کند.
(جنیفر لوید)

جامعه نمایش اخیراً Kailia Posey ستاره سابق “Toddlers & Tiaras” را از دست داده است که در ۲ مه در اثر خودکشی درگذشت. او به خاطر میم معروف “Grinning Girl” – تصویری از لبخند پرشور او از یک قسمت ۲۰۱۱ در سال ۲۰۱۱ شناخته شد. نمایش محبوب TLC

خانواده پوسی به اشتراک گذاشته اند که یک صندوق بنیاد جامعه Whatcom را به نام پوسی راه اندازی کرده اند به این امید که “منابع بسیار مورد نیاز برای دانش آموزان در بحران” را دریافت کنند.

لوید که به‌عنوان مدیر هیئت مدیره مدرسه نیز کار می‌کند، خاطرنشان کرد که فشار روزانه برای هر بزرگسال جوانی بسیار زیاد است، اما بار اضافی ناشی از سبک زندگی ایده‌آل پیش‌بینی‌شده در رسانه‌های اجتماعی، فشار همسالان، و انزوای ناشی از کووید- همه‌گیری ۱۹ می‌تواند این پتانسیل را داشته باشد که بر رقبای مسابقه تأثیر بگذارد.

«کودک‌ها و تیاراس» ستاره کایلیا پوزی که به خاطر روح شیرینش به یاد می‌آید

سابق "کودکان نوپا و amp;  تیارا" ستاره Kailia Posey در 2 می بر اثر خودکشی درگذشت.

کایلیا پوزی، ستاره سابق «Toddlers & Tiaras» در ۲ می در اثر خودکشی درگذشت.
(فیس بوک – مارسی پوسی گاترمن)

لوید، مادر شش فرزند با دختران: “مایه تاسف است که ما حتی اکنون آن را در مراسم مجلل می بینیم، زیرا فکر می کنید … به عنوان یک قاضی، می خواهید شاهد ورود این رهبران جوان باهوش در جامعه خود باشید.” در مدار مسابقه، گفت. آنها بسیار شیک به نظر می رسند. آنها مربیگری دارند. آنها آماده هستند تا عنوانی را به دست آورند و یک چهره عمومی باشند.

دوشیزه ایالات متحده آمریکا ۲۰۱۹ چسلی کریست بر اثر خودکشی در نیویورک درگذشت

اما ما نمی توانیم ساده لوح باشیم – به عنوان مادر، به عنوان یک قاضی یا به عنوان یک عضو جامعه – که بچه ها، آنها ابرقهرمان نیستند. همه آنها با نوعی استرس یا افسردگی، اضطراب دست و پنجه نرم می کنند.

اندکی قبل از مرگ پوزی، جهان مسابقه با مرگ چسلی کریست دوشیزه سابق ایالات متحده آمریکا در سال ۲۰۱۹ شوکه شد، که در ۳۰ ژانویه جان خود را از دست داد. و یک وکیل کارولینای شمالی با مدرک حقوق و MBA در دانشگاه ویک فارست.

مادرش، آوریل سیمپکینز، در جریان حضور اخیر در برنامه Red Table Talk اثر جادا پینکت اسمیت، در مورد مبارزه مخفیانه کریست با افسردگی شدید صحبت کرد.

برای ثبت نام در خبرنامه سرگرمی اینجا را کلیک کنید

مادر و ناپدری چسلی کریست در قسمت چهارشنبه Red Table Talk ظاهر شدند.

مادر و ناپدری چسلی کریست در قسمت چهارشنبه Red Table Talk ظاهر شدند.
(جردن فیشر)

سیمپکینز می گوید: «افسردگی همیشه با افرادی که در رختخواب دراز می کشند مشخص نمی شود. “کسانی هستند که عملکرد بالایی دارند و روز را پشت سر می گذارند. چسلی صورتش را می پوشید.”

سیمپکینز فاش کرد که دخترش در اوایل ۲۰ سالگی شروع به نشان دادن علائم افسردگی کرد و قبلاً اقدام به خودکشی کرده بود، اما هر دو از این تجربه به عنوان راهی برای پر کردن شکاف‌های ارتباطی استفاده کردند و سیمپکینز فکر می‌کرد که نسبت به قبل به هم نزدیک‌تر شده‌اند.

سیمپکینز گفت: «می‌خواستم او راحت با من تماس بگیرد: «اگر در بحران شدید، با من تماس بگیرید» و افزود که کریست حتی نشانه‌هایی از پیشرفت را نشان می‌دهد. “او شروع به برداشتن همه مراحل درست کرد. او شروع به دیدن یک مشاور کرد. او شب ها خوب می خوابید. او همه چیزها را می دانست.”

مورین فرانسیسکو، تهیه‌کننده اجرایی NW Productions، LLC و یکی از بنیان‌گذاران نمایش جایزه جهانی زیبایی، در اوایل کار خود متوجه شد که سلامت روان بحث مهمی است که باید در همه زمینه‌ها مطرح شود.

خانم USA Cheslie Kryst در مسابقه Miss Universe 2019 در 08 دسامبر 2019 در آتلانتا، جورجیا.

خانم USA Cheslie Kryst در مسابقه Miss Universe 2019 در ۰۸ دسامبر ۲۰۱۹ در آتلانتا، جورجیا.
(عکس از Paras Griffin/Getty Images)

او گفت: «من فکر می‌کنم که ما به تازگی نسبت به آن آگاه‌تر شده‌ایم و هیچ تابویی برای صحبت در مورد آن وجود ندارد. “فکر می‌کنم شاید در گذشته، اگر می‌گفتی از نظر ذهنی خوب نیستی، یک تابو وجود داشت، اما اکنون فکر می‌کنم بحث خوبی وجود دارد. اگر به کسی بگویید، “هی، من فقط به کسی نیاز دارم که با شما صحبت کند”. قرار نیست مورد اخم قرار گیرد.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

فرانسیسکو موافقت کرد که اخیراً پس از مرگ پوزی و کریست، جامعه نمایش “مطمئناً ضربه سختی خورده است” و شرکت کنندگان را تشویق کرد که همیشه به یاد داشته باشند که زندگی مانند یک فصل است – فروکش می کند و جریان دارد، و تنها چیزی که ثابت می ماند ثابت است. یادآوری کنید که تغییر در افق است.

فرانسیسکو که در آخرین مسابقه قبل از مرگش در کنار پوزی کار می‌کرد، گفت: «نکته اصلی این است که مردم باید مهربان باشند و شما نمی‌دانید که کسی چه چیزی را تجربه می‌کند. “شما واقعا، واقعا نمی دانید… اگر آنها فقط می توانند با آن شخص مهربان باشند. کلمات تاثیر می گذارند.”

او افزود: “چیزهای عمیق و عمیقی با مردم در جریان است و هرچه بیشتر در مورد آن صحبت می کنیم، مردم بیشتر می دانند که منابعی برای کمک گرفتن وجود دارد. و اشکالی ندارد. اگر روی خود تمرکز کنید و تلاش کنید تا کسی باشید، خودخواهانه نیست. بهترین شما. شما نباید به خاطر تلاش برای بهترین بودن خود عذرخواهی کنید.”

لوید این احساسات را تکرار کرد و سازمان دهندگان را تشویق کرد تا در پی این تراژدی ها حمایت بیشتری ارائه کنند.

لوید می‌گوید: «باید با سازمان‌های بزرگ نیز گفت‌وگوهای بیشتری انجام شود، درست مانند اینکه آیا این یک بررسی است یا، می‌دانید، فقط صحبت‌های بیشتر». نباید فقط شرکت کنندگان در این سکو در مورد آن صحبت کنند، بلکه شاید سازمان ها، به طور کلی، بتوانند گفتگوهای بیشتری داشته باشند.