تلاش دفاعی رابرت ویلیامز III در بازی ۳ در پیروزی سلتیکس تمجید شد: “این ما را حتی خطرناک تر می کند”


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

رابرت ویلیامز سوم، مرکز بوستون سلتیکس، در پیروزی ۱۱۶ بر ۱۰۰ این تیم مقابل گلدن استیت واریرز در چهارشنبه شب، عملکرد دفاعی فوق‌العاده‌ای داشت تا در سری‌های ۲-۱ پیش بیفتد.

ویلیامز مانند هم تیمی هایش Jaylen Brown، Jayson Tatum و Marcus Smart، جدول آمار را با امتیازهایی پر نکرد. اما او ۲۱+ را تمام کرد و ۱۰ ریباند، ۴ بلاک و ۳ توپ ربایی داشت تا با ۸ امتیاز همراه شود، از جمله یک دانک تاکیدی در یک پاس کوچه.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

مارکوس اسمارت و رابرت ویلیامز سوم از سلتیکس به بازی مقابل گلدن استیت وریرز در جریان فینال NBA در TD Garden در 8 ژوئن 2022 در بوستون واکنش نشان دادند.

مارکوس اسمارت و رابرت ویلیامز سوم از سلتیکس به بازی مقابل گلدن استیت وریرز در جریان فینال NBA در TD Garden در ۸ ژوئن ۲۰۲۲ در بوستون واکنش نشان دادند.
(مدی مایر/گتی ایماژ)

او به خاطر عملکردش مورد تحسین هم تیمی هایش قرار گرفت.

ال هورفورد از طریق NESN گفت: “او یک تغییر دهنده بازی است. راب واقعاً یک تغییر دهنده بازی است. ما بسیار خوش شانس هستیم که چنین مردی را داریم که برنده شدن به روشی که او انجام می دهد تأثیر می گذارد، زیرا این چیزی فراتر از اعداد است.” “این فقط همه چیزهایی است که او به ارمغان می آورد، قرار گرفتن در مکان های مناسب. من بسیار تحت تاثیر راب قرار گرفته ام، فقط توانایی او برای ادامه بهتر شدن و یادگیری.”

فینال NBA 2022: درایموند گرین، گرانت ویلیامز پس از بروهاها کوتاه جدا شد

رابرت ویلیامز سوم، مرکز بوستون سلتیکس، در جریان کوارتر چهارم فینال NBA مقابل گلدن استیت وریرز، چهارشنبه، 8 ژوئن 2022، در بوستون واکنش نشان داد.

رابرت ویلیامز سوم، مرکز بوستون سلتیکس، در جریان کوارتر چهارم فینال NBA مقابل گلدن استیت وریرز، چهارشنبه، ۸ ژوئن ۲۰۲۲، در بوستون واکنش نشان داد.
(AP Photo/Steven Senne)

اسمارت افزود: “این همه چیز را برای ما انجام می دهد. این ما را حتی خطرناک تر می کند. روشی که او در حمله هوایی برای ما به لبه حمله می کند و فشار زیادی بر روی دفاع وارد می کند، به خصوص دفاعی که در آن خیلی بزرگ نیستند. آن موقعیت ۵. کارهایی که او می تواند انجام دهد، فقط پرتاب کردن توپ به سمت بالا و اجازه دادن به او برای انجام این کار، قابل توجه است. وقتی او این کار را انجام می دهد و از آن رنگ محافظت می کند و در مسیر حرکتش حرکت می کند، ما را بسیار بیشتر می کند. خطرناک.”

ویلیامز در تمام پلی آف با مصدومیت زانو دست و پنجه نرم می کرد. او در دور اول جراحی منیسک را ترک کرده بود و درد در حین بازی قابل مشاهده است. او گفت که برخورد با مصدومیت “خشن” بوده است، اما تمرکزش روی بازگشت به ۱۰۰% پس از پایان فصل بوده است.

رابرت ویلیامز سوم از سلتیکس پس از بازی فینال NBA در 8 ژوئن 2022 در بوستون با رسانه ها صحبت می کند.

رابرت ویلیامز سوم از سلتیکس پس از بازی فینال NBA در ۸ ژوئن ۲۰۲۲ در بوستون با رسانه ها صحبت می کند.
(برایان بابینو/NBAE از طریق گتی ایماژ)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

او گفت: “همه چیز را به سمت آن پرتاب می کنیم. معمولا روز بعد از بازی دردناک تر است، بدیهی است که آدرنالین خون پایین می آید. اما ما امروز کارهای متفاوتی انجام دادیم، قبل از بازی کمی زودتر سوار دوچرخه شدیم. من از آن بهره بردم.” ، از طریق NBC Sports Boston.