تعمیر و نگهداری متروی بوستون نیمه تمام است


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

مقامات روز جمعه گفتند که نیمی از کارهای تعمیراتی که قرار بود طی یک ماه تعطیلی یکی از خطوط متروی سیستم حمل و نقل عمومی بوستون انجام شود، تکمیل شده است.

اداره حمل و نقل خلیج ماساچوست خدمات مسافری را در امتداد ۱۱ مایلی خط نارنجی در ۱۹ اوت به حالت تعلیق درآورد تا جایگزینی و تعمیر و نگهداری خط و سیگنال به ارزش پنج سال و همچنین پروژه های دیگر را در ۳۰ روز تکمیل کند. این سرویس قرار است از ساعت ۵ صبح روز ۱۹ سپتامبر از سر گرفته شود.

مدیر کل آژانس استیو پوفتک در یک کنفرانس خبری گفت که او “با احتیاط مطمئن است” کار به موقع تکمیل خواهد شد.

ساکنان بوستون در حال آماده شدن برای تعطیلی یک ماهه خط نارنجی

او گفت: “در حال حاضر خط نارنجی به طور کامل با چندین خدمه در مکان های مختلف بسیج شده است که حجم عظیمی از کار را انجام می دهند، کاری که نیاز به مقدار زیادی رقص و صحنه سازی دارد، و فقط مقدار شگفت انگیزی از همکاری بین دپارتمانی در اینجا در T. .

به عنوان نمونه ای از انجام کار، او گفت که خدمه طی دو روز ۹۰۰ فوت مسیر را تعویض کردند. تحت برنامه های معمول تعمیر شبانه، تنها ۳۹ فوت مسیر را می توان در روز تعویض کرد.

تعمیرات سیستم متروی بوستون در نیمه راه انجام شده است.  تعمیرات پس از آن انجام شد که مترو سال ها به درستی نگهداری نمی شد که منجر به تصادفات و حتی یک مرگ شد.

تعمیرات سیستم متروی بوستون در نیمه راه انجام شده است. تعمیرات پس از آن انجام شد که مترو سال ها به درستی نگهداری نمی شد که منجر به تصادفات و حتی یک مرگ شد.

این کار بخشی از پاسخ MBTA به بررسی ایمنی اداره حمل و نقل فدرال پس از چندین مشکل و تصادف است که منجر به جراحات و در یک مورد، مرگ یک سوار شده است. FTA اوایل این هفته گزارشی ۹۰ صفحه‌ای شدید منتشر کرد که در آن می‌گوید MBTA برای سال‌ها پروژه‌های سرمایه‌ای را بر ایمنی و نگهداری اولویت‌بندی کرده است.

حتی در حالی که بررسی FTA ادامه داشت، آتش سوزی در قطار نارنجی لاین در ماه ژوئیه باعث شد مسافران از پنجره ها بیرون بیایند و یکی را وادار کند که به داخل رودخانه بپرد.

در طول تعطیلی، آژانس حمل و نقل اتوبوس های شاتل را بین ایستگاه ها ارائه می دهد، در حالی که خطوط راه آهن رفت و آمد با فرکانس افزایش یافته است.

برخورد مترو بوستون: تصادف خط سبز ۴ کارگر مجروح شدند

خط نارنجی به طور معمول روزانه حدود ۱۰۰۰۰۰ سفر را انجام می دهد، طبق MBTA، مسافران را به محل کار، دانش آموزان به مدرسه و بازدیدکنندگان را به بسیاری از جاذبه های گردشگری برتر بوستون می آورد.

پس از بازگشایی خط، MBTA همچنین ۵۶ خودروی جدید را به خدمت خواهد گرفت.