تصمیم دادگاه عالی برای سقط جنین دموکرات ها و بایدن را در انتخابات میان دوره ای نجات نمی دهد: در اینجا ۵ دلیل وجود دارد که چرا


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

عقل متعارف اعلام کرد که احکام اخیر دیوان عالی به ثروت سیاسی رو به افول حزب دمکرات کمک کرد. “سقوط روه ممکن است دموکرات ها را در انتخابات میان دوره ای نجات دهد، حداقل در حومه شهر” عنوانی را از مجله تایم اعلام کرد، “دموکرات ها روی قدرت رای رو شرط بندی کردند” دیگری از Axios خوانده شد.

درست است، این موضوع باعث تغییر مکالمه از بنزین ۵ دلاری و تورم فزاینده شد. اما مطمئن نباشید که این روندها تا نوامبر ادامه خواهند داشت. در اینجا پنج دلیل وجود دارد.

نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان، رئیس جمهور بایدن و چاک شومر رهبر اکثریت سنا

نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان، رئیس جمهور بایدن و چاک شومر رهبر اکثریت سنا

اول، این تصمیم جدیدترین یادآوری وضعیت جو بایدن، رئیس جمهور وقت آمریکا به عنوان یادگاری از گذشته است. پنج دهه پیش، یک سناتور ۳۰ ​​ساله تازه انتخاب شده از دلاور اعلام کرد که دادگاه عالی در مورد سقط جنین «بیش از حد» پیش رفته است. نیم قرن بعد، به عنوان رئیس ۸۰ ساله حزب دمکرات، همان مرد دیوانه تف می کند.

بایدن رد پای جیمی کارتر را دنبال می کند

اما کلمات برای برخی ظاهراً در اردوگاه بایدن کافی نیست. مترقیانی مانند نماینده ایالات متحده، پرامیلا جایپال، D-Wash.، خواستار این شدند که “اقدامات خاص تری انجام شود… همه ما می دانستیم که این اتفاق در راه است.”

جایپال درست میگه تصمیم دادگاه نزدیک به دو ماه پیش از طریق درز بی سابقه پیش نویس تصمیم تلگراف شد. با این حال تقریباً یک هفته طول کشید تا رئیس جمهور خواستار منفجر کردن این قانون شود تا حقوق سقط جنین را به صورت قانونی در نظر بگیرد، که در این روند از سوی نماینده ایالات متحده، الکساندریا اوکاسیو-کورتز، DN.Y. تأیید شد. (مراقب نباشید که تصمیم دموکرات های سنا برای دور زدن قوانین فیلیباستر یک دهه پیش راه را برای جمهوری خواهان برای تأیید اکثریت محافظه کار در دیوان عالی هموار کرد – این موضوع برای ستون دیگری است.)

که به دلیل دوم می رسد: افراطی ترین صداهای چپ در مرکز صحنه قرار می گیرند – و همچنین ایده های آنها. الیزابت وارن، سناتور ماساچوست اعلام کرد دادگاه “مشروعیت خود را از دست داده” و پیشنهاد ساخت چادرهای سقط جنین در پارک های ملی را داد. AOC فوق الذکر استیضاح قضات را پیشنهاد کرد. شهردار شیکاگو، لوری لایت فوت، فریاد زد “اف— کلارنس توماس.” حتی هیلاری کلینتون، پرچمدار سابق دموکرات (و آینده؟) نیز وارد عمل شد و اعلام کرد، “زنان می میرند.”

هیلاری رادهام کلینتون در موزه هنر مدرن در 24 مه 2022 در شهر نیویورک سخنرانی می کند.

هیلاری رادهام کلینتون در موزه هنر مدرن در ۲۴ مه ۲۰۲۲ در شهر نیویورک سخنرانی می کند.
(سیندی اورد/گتی ایماژ)

فراخوان بایدن در سخنرانی تحلیف خود برای “کاهش دما” بسیار زیاد است.

سوم، ریاست جمهوری بایدن در آستانه فروپاشی است. بر اساس گزارش Real Clear Politics، محبوبیت او به پایین ترین سطح یعنی ۳۸ درصد رسید. در این مرحله از دوره مربوطه خود، موافقت باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا، ۴۶ درصد بود، در حالی که رئیس جمهور دونالد ترامپ، ۴۲ درصد بود – و حزب آنها در اولین دوره میان دوره ای با بمباران مواجه شد. دستور کار قانونگذاری بایدن به طرز ناامیدکننده ای متوقف شده است. در عوض، کاخ سفید او از قبل بر هجوم تحقیقات کنگره در صورت احتمال برگزاری کنگره جمهوری خواه متمرکز شده است.

بدتر از همه، زمزمه های آرام در مورد توانایی بایدن برای نامزدی مجدد در انتخابات، به گفتگوی آزاد میان دموکرات های پیشرو تبدیل شده است. کلینتون و اوکاسیو کورتز هر دو در مورد برنامه های سال ۲۰۲۴ خود با سؤالاتی روبرو هستند. اظهارات کامالا هریس معاون رئیس جمهور مبنی بر اینکه بایدن “برای انتخاب مجدد نامزد می شود و من همتای او خواهم بود” نتوانست تردیدها را ساکت کند.

کامالا هریس در 20 ژوئیه 2021 از محل اقامت معاون رئیس جمهور در رصدخانه نیروی دریایی در واشنگتن خارج می شود.

کامالا هریس در ۲۰ ژوئیه ۲۰۲۱ از محل اقامت معاون رئیس جمهور در رصدخانه نیروی دریایی در واشنگتن خارج می شود.
(کنت نیشیمورا/لس آنجلس تایمز از طریق گتی ایماژ)

به گفته نیویورک تایمز، این حدس و گمان تیم بایدن را به طور قابل درک “ناراحت” کرده است. به هر حال، او کمتر از دو سال پیش با بیشترین آرا انتخاب شد.

برای دریافت خبرنامه نظر اینجا را کلیک کنید

از آن زمان، همه چیز برای بایدن و برای کشور روندی نزولی داشته است، که ما را به دلیل چهارم می رساند.

در آستانه روز استقلال، آمریکا در رکود است. یک آسوشیتدپرس نظرسنجی نشان داد که ۸۵ درصد از بزرگسالان معتقدند که کشور در مسیر اشتباهی قرار دارد و به راحتی می توان دلیل آن را فهمید. هرکسی که قصد دارد برای تعطیلات آخر هفته سفر کند، با انتخابی بین تاخیرها و لغو گسترده پروازها، افزایش شدید قیمت ها و کمبود خودروهای کرایه ای، و بالاترین قیمت بنزین در تاریخ کشور ما روبرو است – قیمت هایی که مصرف کنندگان آمریکایی «تا زمانی که طول بکشد» با آن مواجه خواهند شد. به گفته بایدن حتی میانگین هزینه یک آشپزی نیز نسبت به سال گذشته ۱۷ درصد افزایش یافته است.

پرزیدنت جو بایدن در 10 می 2022 از پردیس کاخ سفید در مورد تورم و اقتصاد صحبت می کند.

پرزیدنت جو بایدن در ۱۰ می ۲۰۲۲ از پردیس کاخ سفید در مورد تورم و اقتصاد صحبت می کند.
(درو انگرر/گتی ایماژ)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

پنجمین و آخرین عامل: ریاست جمهوری بایدن برای اقتصاد (یا صراحتاً خیلی چیزهای دیگر) موهبتی نبوده است، اما برای اعداد ثبت نام رای دهندگان حزب جمهوری خواه ضربتی به بار آورده است. داده های جدید آسوشیتدپرس نشان داد که بیش از یک میلیون رای دهنده در ۴۳ ایالت به حزب جمهوری خواه روی آورده اند. مردم آمریکا با پای خود رای می دهند و خیلی پیش از فصل انتخابات. دموکرات‌ها همه دستاوردهایی را که در سال‌های ترامپ به دست آورده‌اند، پس می‌گیرند.

دیوان عالی اکنون تا اکتبر تعطیل است و گرد و غبار از موج احکام اخیر شروع به فروکش خواهد کرد. وقتی این اتفاق بیفتد، حزب دمکرات وارد یک چشم‌انداز دلهره‌آور میان‌دوره‌ای خواهد شد که توسط رئیس‌جمهوری رهبری می‌شود که بیش از چند مایل در ساعت از توپ سریع خود را از دست داده است. قالب ریخته شده است، و اکنون حزب مسئول کاری جز آماده شدن برای تأثیرگذاری ندارد.

برای خواندن اطلاعات بیشتر از کالین رید، اینجا را کلیک کنید