تسلا در فهرست «بیشترین خودروهای ساخت آمریکا» تسلط دارد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

تسلا مدل ۳ به‌عنوان آمریکایی‌ترین خودروی ساخت آمریکا از سلطنت خلع شده است، اما ایلان ماسک از این موضوع ناراحت نخواهد شد.

تسلا مدل Y از همتای خود عبور کرده و در صدر مطالعه سالانه Cars.com در مورد وسایل نقلیه و تأثیر آنها بر اقتصاد ایالات متحده قرار گرفته است.

این گزارش چندین فاکتور از جمله محل ساخت نهایی خودرو و قطعات آن، به علاوه مشاغل آمریکایی ایجاد شده توسط تولید آن را گردآوری می کند. کامپوننت هایی که از کانادا تهیه می شوند شامل می شوند. با این حال، از آنجایی که آنها تحت معیارهای قانون برچسب گذاری خودرو آمریکا قرار می گیرند، مونتاژ موتورها و گیربکس های ایالات متحده برای جبران وزن تعیین می شود.

تمام مدل Y های فروخته شده در ایالات متحده در کارخانه های تسلا در فرمونت، کالیفرنیا، و آستین، تگزاس ساخته می شوند.

تولید مدل Y امسال در کارخانه تسلا در آستین تگزاس آغاز شد.

تولید مدل Y امسال در کارخانه تسلا در آستین تگزاس آغاز شد.
(سوزان کوردیرو/ خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)

مدل ۳ پس از کراس اوور کامپکت لینکلن کورسیر ساخت لوئیزویل، کنتاکی، تنها به جایگاه دوم سقوط کرد. Corsair از رتبه ۶۴ در لیست ۲۰۲۱ صعود کرد که عمدتاً به دلیل تغییر تولید موتور از اسپانیا به ایالات متحده بود.

شاسی بلند هوندا پاسپورت ساخت مونتگومری آلاباما از نهم به چهارم رسید و تسلا مدل X و تسلا مدل اس در رتبه های پنجم و ششم قرار گرفتند تا عملکرد برتر برند تمام الکتریکی را تکمیل کنند.

تسلا مدل S همیشه به طور انحصاری در کارخانه تسلا در فرمونت، کالیفرنیا، ساخته شده است.

تسلا مدل S همیشه به طور انحصاری در کارخانه تسلا در فرمونت، کالیفرنیا، ساخته شده است.
(تسلا)

جنی نیومن، سردبیر Cars.com گفت: «تسلا تنها خودروساز بزرگی است که ادعا می‌کند ۱۰۰ درصد تولید داخلی برای همه خودروهایی که در ایالات متحده می‌فروشد، بسیار بالاتر از میانگین ۵۲ درصدی صنعت است.»

ماسک اغلب از تمایل رئیس جمهور جو بایدن به دلیل تمجید از سرمایه گذاری در خودروهای الکتریکی توسط خودروسازان قدیمی آمریکایی انتقاد کرده است، در حالی که به تسلا اعتبار زیادی برای ساخت و فروش بیشتر خودروهای برقی در ایالات متحده امروز با اختلاف زیادی نمی دهد.

آستین تسلا "گیگافکتوری" در ماه آوریل به طور رسمی افتتاح شد.

گیگافکتوری آستین تسلا رسما در ماه آوریل افتتاح شد.
(سوزان کوردیرو/ خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)

یک نظرسنجی مرتبط از خریداران خودرو نشان داد که ۴۰٪ احساس می‌کنند که خرید خودروی ساخت آمریکا عامل مهم‌تری برای آنها در سال جاری است، که Cars.com اعلام کرد که تحت تأثیر همه‌گیری بوده است.

قدرتمندترین موتورهای V8 آمریکایی

جیپ چروکی تولید شده در بلویدر، ایلینوی، هفتم شد، در حالی که هوندا ریدلاین، اودیسه و پایلوت که همگی در آلاباما در کنار پاسپورت تولید می‌شوند، ۱۰ خودروی برتر را تکمیل کردند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

شورولت کوروت که در بولینگ گرین، کنتاکی مونتاژ می‌شود، در رتبه یازدهم بالاترین مدل جنرال موتورز بود و پس از آن پیکاپ‌های سایز متوسط ​​شورولت کلرادو ساخت ونتزویل، میسوری و جی‌ام‌سی کانیون که بر روی یک پلتفرم ساخته شده‌اند، قرار گرفتند.

فهرست کامل Cars.com American-Made Index شامل ۹۵ وسیله نقلیه سبک از ۳۷۹ مدل متمایز موجود در حال حاضر است که اکثر آنها به دلیل انواع معیارهای رد صلاحیت، از جمله کشور مبدا، این خودرو را حذف نکرده اند.