تریسی مک گریدی میراث استفن کری را در حالی که ستاره جنگجویان حلقه چهارم را دنبال می کند، مورد توجه قرار می دهد.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

تریسی مک‌گریدی روز سه‌شنبه گفت، احتمال قهرمانی استفن کری در NBA دیگر با گلدن استیت وریرز می‌تواند به میراث این گارد فوق‌ستاره کمک کند، با توجه به شرایطی که او سه جام دیگر را به دست آورد.

کری یک استعداد بومی برای وریرز بوده است و کمک کرد تا گلدن استیت به هیولاهای به ظاهر غیرقابل توقفی تبدیل شود که از فصل ۱۵-۲۰۱۴ تاکنون بوده اند. با این حال، مک گریدی به NBC Sports Washington توضیح داد، این به این معنا نیست که کری به طور خودکار در رده بالایی از بزرگان تمام دوران که قبل از او آمده اند قرار می گیرد.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

استفن کری، گارد گلدن استیت واریرز، در جریان بازی فینال NBA مقابل سلتیکس، چهارشنبه، 8 ژوئن 2022، در بوستون، به داور کورتنی کرکلند واکنش نشان داد.

استفن کری، گارد گلدن استیت واریرز، در جریان بازی فینال NBA مقابل سلتیکس، چهارشنبه، ۸ ژوئن ۲۰۲۲، در بوستون، به داور کورتنی کرکلند واکنش نشان داد.
(AP Photo/Steven Senne)

مک گریدی به کری پیشنهاد کرد که نتواند یک MVP فینال NBA را کسب کند، تیمی که به رهبری لبرون جیمز بدون سایر هم تیمی‌هایش یا با کوین دورانت انجام می‌شود و نقش اصلی اصلی در برتری ۳-۱ در فینال‌ها باشد، مضر است.

مک گریدی وقتی از او پرسیده شد که کری همیشه کجا ایستاده است، گفت: “این یک سوال سخت است.” “چون او حرفه خود را به صورت انفرادی انجام می دهد و با دستاوردهایش در تیمش سخت است. زیرا شما باید فکر کنید که او یک قهرمانی را در برابر لبرون به دست آورد، درست است. [James] که کایری را نداشت [Irving]، که کوین لاو را نداشت. او برنده نشد [Finals] MVP، درست است؟ سپس او یک برتری ۳-۱ را به لبرون می‌بازد، KD می‌گیرد، KD می‌آید و دو قهرمانی می‌برد، بنابراین به استف سه قهرمانی می‌دهد اما KD دو MVP را می‌برد، درست است؟

استفن کری، گارد گلدن استیت وریرز، در 8 ژوئن 2022، در بوستون، در مقابل سلتیکس توپ را به زمین می آورد.

استفن کری، گارد گلدن استیت وریرز، در ۸ ژوئن ۲۰۲۲، در بوستون، در مقابل سلتیکس توپ را به زمین می آورد.
(AP Photo/Steven Senne)

فینال NBA 2022: سلتیکس تریو، جنگجویان را برای پیروزی در بازی ۳ نگه می دارد، سری ۲-۱ پیشی می گیرد

“ما می دانیم که استف مانند خدای ۳ امتیازی است. اما وقتی قرار است او را کنار بگذاریم [Michael Jordan] و این بچه ها که این سطح از مسابقات قهرمانی را کسب کردند. کوبی [Bryant] و مجیک جانسون، نمی دانم کجا او را رتبه بندی کنم. من می دانم که او بسیار بالا است. اما من فکر می کنم آن بچه ها در کلاسی متفاوت از استف کوری هستند [all of that]. آنها در تیم های قهرمانی حضور دارند. KD آمد و به Warriors پیوست و بهترین بازیکن شد و به استف کمک کرد تا دو قهرمانی دیگر کسب کند. اما استف بهترین بازیکن آن تیم نبود.”

در این سری مقابل بوستون سلتیکس، کری از حمایت دورانت برخوردار نیست. او برای تیم پیشرفت کرده است و از حمایت باورنکردنی کلی تامپسون، دریموند گرین و بازیکنان نامعلومی مانند جردن پول و اندرو ویگینز برخوردار شده است.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

کری در بازی ۳ ۳۱ امتیاز کسب کرد، اما بوستون موفق شد بازی را با نتیجه ۱۱۶ بر ۱۰۰ برنده شود و سری ۲-۱ را از آن خود کند. بازی ۴ برای جمعه شب تنظیم شده است.