تروور نوح از کانیه دفاع می‌کند، فرهنگ لغو را محکوم می‌کند: «با دور انداختن انسان‌ها خیلی راحت شدم»


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

تروور نوآ این هفته از کانیه وست در برابر مخالفان دفاع کرد و توضیح داد که چرا از تصمیم او برای ممنوعیت اجرای این خواننده رپ در مراسم گرمی در اوایل سال جاری که میزبان کمدین بود انتقاد کرد.

مجری «دیلی شو» روز پنجشنبه در پادکست «مدار جوایز» گفت: «انسان ها یک پارادوکس هستند. ما می‌توانیم افرادی را دوست داشته باشیم که از آنها متنفریم، می‌توانیم از افرادی که دوستشان داریم متنفر باشیم. انسان‌ها در مجموع یک پارادوکس پیچیده هستند. بنابراین، من دوست ندارم در دنیایی زندگی کنم که دائماً انسان‌ها را مانند تکه‌های زباله دور می‌اندازیم. “

نوح قبل از جوایز گرمی آوریل با وست برخورد کرد، زمانی که رپر در شبکه های اجتماعی به او توهین نژادی کرد، پس از آن که مجری در یک بخش “دیلی شو” او را به “آزار و اذیت” کیم کارداشیان سابقش متهم کرد.

گرمی پس از پست اینستاگرامش، وست را از اجرای برنامه منع کرد، اما این کمدین که مجری برنامه جوایز بود، در ماه مارس توییت کرد که هیچ ارتباطی با این تصمیم ندارد و گفت که از آکادمی ضبط خواسته است “به کانیه مشاوره دهد تا کانیه را لغو نکند.”

کیم کارداشیان به خاطر میم توهین آمیز کانیه در مورد جدایی اش با پیت دیویدسون نمی ایستد

کانیه وست، درست، اوایل امسال از اجرای مراسم گرمی منع شد، زیرا او در رسانه‌های اجتماعی توهین نژادی به ترور نوح نکرد.

کانیه وست، درست، اوایل امسال از اجرای مراسم گرمی منع شد، زیرا او در رسانه‌های اجتماعی توهین نژادی به ترور نوح نکرد.
(گتی)

پیت دیویدسون در استندآپ جدید کانیه وست را خطاب قرار می دهد

نوح در پادکست گفت: «در موقعیت‌هایی که احساس می‌کنم اوباش فراموش می‌کنند که ما با انسان‌ها سروکار داریم، راحت‌تر صحبت می‌کنم. آسان است که در حاشیه بایستید، ببینید یک تصادف قطار در حال آمدن است و چیزی در مورد آن نگویید. خوب، پس چرا چیزی نگفتی؟ مخصوصاً اگر یک جور بستر دارید، یک جور تعهد دارید که یک حقیقت را بگویید. می دانید، چیزی ببینید و چیزی بگویید.”

او گفت که این خواننده رپ “تأثیر ناپذیری” روی او گذاشته است و موسیقی او در دوره های مختلف زندگی به او کمک کرده است.

برای ثبت نام در خبرنامه سرگرمی اینجا را کلیک کنید

تروور نوآ مجری برنامه در طول شصت و چهارمین دوره جوایز سالانه گرمی در MGM Grand Garden Arena در 3 آوریل 2022 در لاس وگاس، نوادا، روی صحنه سخنرانی می کند.

تروور نوآ مجری برنامه در طول شصت و چهارمین دوره جوایز سالانه گرمی در MGM Grand Garden Arena در ۳ آوریل ۲۰۲۲ در لاس وگاس، نوادا، روی صحنه سخنرانی می کند.
(عکس از کوین مازور/گتی ایماژ برای The Recording Academy)

“اما لحظاتی هم وجود دارد که من می روم، مانند “مرد، کانیه، تو، تو اینجا از ریل خارج می شوی.” اما هنوز هم می توانم بگویم که “من به عنوان یک انسان برای شما اهمیت قائل هستم، به همین دلیل است که صحبت می کنم. من برای شما اهمیتی نمی دهم، قرار نیست ناگهان از شما متنفر شوم.” ‘ من سعی می‌کنم دنیا را این‌طور ببینم، امیدوارم مردم هم من را ببینند.»

او در این مصاحبه با فرهنگ لغو مخالفت کرد و گفت که همه باید این فرصت را داشته باشند که خود را “بازخرید” کنند.

 کیم کارداشیان و کانیه وست در شوی Balenciaga به عنوان بخشی از هفته مد پاریس لباس زنانه پاییز/زمستان 2020/2021 در 01 مارس 2020 در پاریس، فرانسه شرکت می کنند.

کیم کارداشیان و کانیه وست در شوی Balenciaga به عنوان بخشی از هفته مد پاریس لباس زنانه پاییز/زمستان ۲۰۲۰/۲۰۲۱ در ۰۱ مارس ۲۰۲۰ در پاریس، فرانسه شرکت می کنند.
(عکس از پیر سو/گتی ایماژ)

او گفت: «فکر می‌کنم ما خیلی راحت انسان‌ها را دور انداخته‌ایم، فوراً آنها را دور انداخته‌ایم و از آنها شخصیت‌هایی غیرقابل جبران می‌سازیم. در واقع، من فکر می‌کنم که به همه ما باید این فرصت داده شود تا خود را بازخرید کنیم. همه ما باید فرصتی برای رستگاری داشته باشیم.»

کیم کارداشیان و پیت دیویدسون در ماه می با هم در مراسم Met Gala 2022 شرکت کردند.

کیم کارداشیان و پیت دیویدسون در ماه می با هم در مراسم Met Gala 2022 شرکت کردند.
(عکس از گاتهام/گتی ایماژ)

پس از جدایی وست و کارداشیان، وست به دلیل لفاظی هایش علیه کارداشیان و دوست پسر سابقش پیت دیویدسون به طور گسترده مورد انتقاد قرار گرفته است. آخرین اظهارات او در یک پست اینستاگرامی حذف شده منتشر شد که در آن او به شوخی از طریق صفحه اول جعلی نیویورک تایمز اعلام کرد که دیویدسون “در ۲۸ سالگی مرده است” پس از جدایی آلوم “Saturday Night Live” از کارداشیان.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

وست نظرات دیگری نیز ارائه کرده است که به نظر می‌رسد حاکی از خشونت علیه دیویدسون باشد، از جمله موزیک ویدیویی از اوایل سال جاری که در آن او درباره ضرب و شتم “Pete Davidson’s a-” رپ می‌کرد. در این ویدئو، نسخه ای متحرک از وست، دیویدسون متحرک را می رباید و زنده به گور می کند.