ترمینال بین المللی فرودگاه سانفرانسیسکو پس از تهدید بمب گذاری تخلیه شد، مظنون دستگیر شد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

یک مظنون در ارتباط با تهدید بمب گذاری عصر جمعه در ترمینال بین المللی فرودگاه بین المللی سانفرانسیسکو دستگیر شد که تخلیه شد.

پلیس سانفرانسیسکو تأیید کرد که افسران یک بسته مشکوک را پیدا کردند و ترمینال بین المللی مجبور به تخلیه شد.

“امشب افسران @SFPD تهدید بمب گذاری را در @flySFO دریافت کردند. آفات بسته مشکوکی را پیدا کردند. بین المللی تخلیه شد، واحد EOD در حال بررسی است. با ادامه تحقیقات، به روز رسانی های زنده را ارائه خواهیم کرد. منتظر تاخیر باشید زیرا ممکن است عملیات فعلی فرودگاه را مختل کند.” افسر اطلاعات اداره پلیس سانفرانسیسکو در توییتی نوشت.

FOX 2 گزارش داد که این بسته توسط پلیس “احتمالاً آتش زا” بود.

سانفرانسیسکو، کالیفرنیا، ایالات متحده آمریکا - 02 آوریل 2018: نمای بیرونی فرودگاه بین المللی سانفرانسیسکو.  یک مظنون روز جمعه در پی تهدید بمب گذاری دستگیر شد.

سانفرانسیسکو، کالیفرنیا، ایالات متحده آمریکا – ۰۲ آوریل ۲۰۱۸: نمای بیرونی فرودگاه بین المللی سانفرانسیسکو. یک مظنون روز جمعه در پی تهدید بمب گذاری دستگیر شد.
(iStock)

مقامات میشیگان می گویند پس از سقوط هواپیمای تک موتوره “به نظر می رسد هیچ بازمانده ای وجود ندارد”

پلیس در فرودگاه بین‌المللی سانفرانسیسکو پس از زخمی شدن سه نفر در حمله با یک مرد دیده شد "سلاح لبه دار" جمعه، 17 ژوئن 2022، مقامات گفتند.

مقامات گفتند که پلیس در فرودگاه بین المللی سانفرانسیسکو پس از مجروح شدن سه نفر در حمله با یک “سلاح لبه دار” در روز جمعه، ۱۷ ژوئن ۲۰۲۲، دیده شد.
(FOX 2 KTVU)

پس از آتش گرفتن خانه، کودک ۱۰ ساله گرجستان خانواده ای را نجات داد

پلیس در فرودگاه بین‌المللی سانفرانسیسکو پس از زخمی شدن سه نفر در حمله با یک مرد دیده شد "سلاح لبه دار" جمعه، 17 ژوئن 2022، مقامات گفتند.  یکی از افسران یک کوله پشتی را در یک کیسه کاغذی قهوه ای قرار داد.

مقامات گفتند که پلیس در فرودگاه بین المللی سانفرانسیسکو پس از مجروح شدن سه نفر در حمله با یک “سلاح لبه دار” در روز جمعه، ۱۷ ژوئن ۲۰۲۲، دیده شد. یکی از افسران یک کوله پشتی را در یک کیسه کاغذی قهوه ای قرار داد.
(Fox 2 KTVU)

خدمات ترن هوایی و بارت SFO نیز به حالت تعلیق درآمد. جابجایی و جابجایی مسافران فرودگاه فقط در ترمینال‌های داخلی در دسترس بود.

“به دلیل فعالیت مداوم پلیس، ترمینال بین‌المللی در حال تخلیه است. لطفاً تا اطلاع ثانوی از ترمینال بین‌المللی خودداری کنید. خدمات AirTrain و BART به حالت تعلیق درآمده است. تحویل و تحویل مسافران فقط در پایانه‌های داخلی. به‌روزرسانی‌های بیشتر در دست است. [sic] SFO در توییتر نوشت.

مردی در نیویورک در حال تلاش برای ربودن بولداگ فرانسوی از صاحبش در ساختمان اداری مجلل با دوربین گرفتار شد

تا ساعت ۱۱ شب PT، فرودگاه اعلام کرد که خودروها بالاخره می‌توانند از گاراژهای بین‌المللی خارج شوند، اگرچه اعلام کرد تا ساعت ۱۱:۳۰ شب PT ترمینال هنوز تخلیه شده است و ورود و خروج همچنان با تأخیر همراه است.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

به گزارش FOX 2، مرد مظنون به این تهدید دستگیر شده بود.