ترامپ هیئت جایزه پولیتزر را به دلیل ایستادگی در کنار افتخارات روسیه گیت ۲۰۱۸ سرزنش کرد: “بزرگترین شکست گزارشگری”


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

رئیس جمهور سابق ترامپ روز دوشنبه هیئت جایزه پولیتزر را به دلیل ایستادگی در کنار جوایز گزارش ملی ۲۰۱۸ که به نیویورک تایمز و واشنگتن پست داده شده بود، به دلیل پوشش “تحقیقاتی” مبنی بر تبانی ادعایی بین کمپین ترامپ و روسیه سرزنش کرد.

ترامپ به فاکس نیوز گفت: «هیئت مدیره پولیتزر هر ذره اعتباری را که با «پاسخ» خود در مورد جایزه پولیتزر ۲۰۱۸ برای گزارشگری ملی که به نیویورک تایمز و واشنگتن پست به دلیل اخبار جعلی آشکار اعطا شده بود، از بین برده است. دیجیتال.

“هیئت پولیتزر به جای اینکه با صداقت و شفافیت عمل کند، بزرگترین شکست گزارشگری در تاریخ مدرن را پوشش می دهد: جعلی تبانی روسیه روسیه روسیه. چرا واشنگتن پست یا نیویورک تایمز می خواهند اشتباهات آشکار خود را بپذیرند. و هنگامی که گزارش های نادرست آنها محافظت می شود و توسط جایزه پولیتزر اعطا می شود، پاک می شوند، که در یک نقطه واقعا معنایی داشت؟ این رسانه ها باید جوایز خود را بدون اطلاع پولیتزر پس بدهند، که این کار افتخارآمیز است.” ادامه داد. “تنها راهی که نیویورک تایمز و واشنگتن پست می‌توانند جایزه پولیتزر را دریافت کنند، در یک دسته جدید است – اطلاعات نادرست، برای کمک به انجام یک داستان نادرست که توسط هیلاری کلینتون متقلب، حزب دموکرات و برخی دموکرات‌های پست ایجاد و عرضه شده است. “

یک منبع جداگانه آشنا با استراتژی حقوقی رئیس جمهور ترامپ به فاکس نیوز دیجیتال نشان داد که “همه گزینه ها برای اطمینان از شفافیت مناسب و بازگرداندن یکپارچگی جایزه پولیتزر” پس از اعلام روز دوشنبه هیئت مدیره مبنی بر اینکه از جایزه ۲۰۱۸ حمایت می کند، روی میز است.

جوایز پولیتزر در ۲۰۱۸ RUSSIAGATE NOORS به نیویورک تایمز، WAPO پس از نامه کوبنده از تیم ترامپ

“حقیقت این است که جایزه پولیتزر ۲۰۱۸ برای گزارش دادن اطلاعات نادرست سیاسی طوطی‌گرایانه – اطلاعات نادرستی که می‌دانیم توسط عوامل خارجی و مخالفان سیاسی من ساخته شده است. اگر جایزه پولیتزر به تصدیق آشکار تبلیغات سیاسی دروغین و لیبرال تبدیل شده است، اهدا شد ترامپ گفت پس هیئت پولیتزر فقط باید این را بگوید. در عوض، آنها “تحقیقات مستقل” فرضی خود را در پرده ای از پنهانکاری پنهان می کنند، بنابراین مردم نمی توانند حقیقت را بدانند. من به انجام هر کاری که ممکن است برای اصلاح اشتباه ناشی از جایزه پولیتزر ۲۰۱۸ ادامه خواهم داد.”

تیم رئیس جمهور سابق ترامپ پس از اینکه هیئت جایزه پولیتزر اعلام کرد که از جوایز گزارش ملی خود در سال 2018 که به نیویورک تایمز و واشنگتن پست داده شده است، تسلیم نمی شوند. "تا حد زیادی از بین رفته است" پوشش ادعایی تبانی کمپین ترامپ و روسیه.

تیم رئیس جمهور سابق ترامپ پس از اینکه هیئت جایزه پولیتزر اعلام کرد که از جوایز گزارش ملی خود در سال ۲۰۱۸ که به نیویورک تایمز و واشنگتن پست به دلیل پوشش “تا حد زیادی بی اعتبار” درباره تبانی ادعایی بین کمپین ترامپ و روسیه داده شده است، تسلیم نمی شوند.
(AP Photo/Evan Vucci، فایل)

تیلور بودویچ، مدیر ارتباطات ترامپ، همچنین «نخبگان رسانه‌ای» را که به «تبلیغاتی» که به عقیده او برای صدمه زدن به رئیس‌جمهور سابق طراحی شده‌اند، پاداش می‌دهند.

نخبگان رسانه‌ای که به شدت در تلاش برای حفظ درک قدرت هستند، در انجام هر کاری که می‌توانند برای جلوگیری از نجات آمریکا از رئیس‌جمهور ترامپ متحد هستند. بودویچ به فاکس نیوز دیجیتال گفت. با این حال، رئیس‌جمهور ترامپ عقب‌نشینی نمی‌کند و متعهد است که کل مجموعه صنعتی رسانه‌ای را به دلیل عدم شفافیت و یکپارچگی آن‌ها افشا کند.»

مشاور ویژه دورهام درخواست ۳۰ احضاریه در پرونده دانچنکو صادر کرد

اوایل روز دوشنبه، هیئت جایزه اعلام کرد که جایزه بحث برانگیز علیرغم انتقادات تیم ترامپ، که شامل نامه آتشین تیم حقوقی رئیس جمهور سابق در درخواست کمیته پولیتزر بود، پابرجا خواهد ماند.

“هیئت مدیره جایزه پولیتزر دارای یک فرآیند رسمی و رسمی است که توسط آن شکایات علیه آثار برنده به دقت بررسی می شود. در سه سال گذشته، هیئت پولیتزر سوالاتی از جمله از دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا در مورد مطالبی از نیویورک تایمز و The The New York Times دریافت کرده است. هیئت رئیسه جایزه پولیتزر نوشت: واشنگتن پست در مورد دخالت روسیه در انتخابات ایالات متحده و ارتباط آن با کمپین ترامپ – مطالبی که به طور مشترک برنده جایزه گزارش ملی ۲۰۱۸ شدند.

این بررسی‌ها هیئت پولیتزر را بر آن داشت تا دو بررسی مستقل از آثار ارائه شده توسط آن سازمان‌ها به مسابقه گزارش‌گری ملی ما را سفارش دهد. بررسی‌های جداگانه در نتیجه‌گیری‌هایشان به هم نزدیک شدند: این هیئت ادامه داد که هیچ بخش یا عنوان، ادعا یا ادعای در هیچ یک از ارسال‌های برنده توسط حقایقی که پس از اعطای جوایز ظاهر شد، بی اعتبار نشد. “غرفه جوایز پولیتزر در گزارش ملی ۲۰۱۸.”

هیئت جایزه پولیتزر روز دوشنبه اعلام کرد که از جوایز گزارش ملی خود در سال 2018 که به نیویورک تایمز و واشنگتن پست برای پوشش ادعایی تبانی بین کمپین ترامپ و روسیه داده شده است، ایستادگی می کند.

هیئت جایزه پولیتزر روز دوشنبه اعلام کرد که از جوایز گزارش ملی خود در سال ۲۰۱۸ که به نیویورک تایمز و واشنگتن پست برای پوشش ادعایی تبانی بین کمپین ترامپ و روسیه داده شده است، ایستادگی می کند.
(تصویر عکس)

کارکنان تایمز و پست این جایزه معتبر را به دلیل “گزارش‌های عمیق و بی‌وقفه در راستای منافع عمومی که به طور چشمگیری درک ملت از دخالت روسیه در انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۱۶ و ارتباط آن با کمپین ترامپ، انتقال رئیس‌جمهور منتخب را افزایش داد، به اشتراک گذاشتند. بر اساس وب سایت پولیتزر، تیم و مدیریت نهایی او.

وکلای ترامپ، جان پی. رولی سوم و جان اس. ایروینگ، هیئت جایزه پولیتزر را به دلیل احترام به گزارش‌های «تا حد زیادی بی‌حرمتی» که کمپین ترامپ را به تبانی با دولت روسیه به منظور کسب مزیت در انتخابات ۲۰۱۶ متهم می‌کرد، مورد انتقاد قرار دادند.

با وجود تبرئه، محاکمه ساسمن در دورهام به شواهد اضافه شد که کمپین کلینتون برای گره زدن ترامپ به روسیه طراحی شده بود.

“این ایده که پرزیدنت ترامپ با ولادیمیر پوتین توطئه کرد تا انتخابات ۲۰۱۶ را به نفع خود منحرف کند، همیشه مضحک بود. از سال ۲۰۱۸، اگر نه پیش از این، واضح است که مقالاتی که هیئت پولیتزر بر اساس آن جایزه خود را بر اساس آن قرار داده است، حاوی اظهارات نادرست متعددی است که عبارتند از توهین آمیز به موکل ما.” “ما فرض می کنیم که در اعطای جایزه، هیئت مدیره توسط گزارش های رسانه های جنون آمیز مبنی بر تبانی پرزیدنت ترامپ با روسیه گمراه شده است. این هرگز قابل قبول نبود و از آن زمان ثابت شده است که اختراع بدبینانه هیلاری کلینتون، ستاد انتخاباتی او و DNC.”

این نامه به یک سری نکات اشاره می‌کند که تیم حقوقی ترامپ احساس می‌کند داستان‌های برنده جایزه پولیتزر را شایسته این افتخار معتبر نمی‌داند. این گزارش از بازرس ویژه رابرت مولر در یافتن شواهد تبانی، گزارش بازرس کل وزارت دادگستری، حکم دادگاه نظارت اطلاعات خارجی در سال ۲۰۱۹ و اقدامات افراد متعددی مانند مایکل ساسمن و ایگور دانچنکو به عنوان شواهدی برای حمایت از ادعای تایمز و پست یاد کرد. برای روایت تبانی روسی، شایسته دریافت جوایز روزنامه نگاری نیستند.

گزارش‌های بعدی درباره Russiagate نشان داد که بسیاری از ادعاهای پرونده کریستوفر استیل که منجر به برخی از روایت‌های اولیه درباره تبانی ترامپ و روسیه شد، جعلی، شایعات صرف یا حتی کذب محض بودند و شخصیت‌هایی مانند ساسمن و دانچنکو به نمایندگی از کمپین کلینتون عمل کردند. و روایت‌های تبانی را که به رسانه‌ها فیلتر می‌شد، پیش برد.

فلش‌بک: DNI یادداشت‌های برنان، یادداشت سیا در مورد رسوایی هیلاری کلینتون را «برانگیختن» بین ترامپ، روسیه از طبقه بندی خارج کرد

پرزیدنت ترامپ از اینکه نیویورک تایمز به خاطر پوششی که تیمش با او تماس گرفته بود مورد تجلیل قرار گرفت، عصبانی شده است "نالایق" جایزه پولیتزر

پرزیدنت ترامپ از اینکه نیویورک تایمز به خاطر پوششی که تیمش «بی ارزش» برای جایزه پولیتزر خوانده است، مورد تقدیر قرار گرفته است، ناراحت است.
(Getty Images / iStock)

مجموعه گزارش‌های برنده شامل عناوینی مانند «اف‌بی‌آی باید به نویسنده پرونده ترامپ پرداخت کند»، «اقدامات ترامپ اکنون در مرکز تحقیقات مولر قرار گرفته است»، «منبع بعید به تحقیقات مداخله روسیه کمک کرده است»، «پسر ترامپ قبل از ملاقات از ارتباط با مسکو شنیده است». “رئیس جمهور منطق اخراج مدیر اف بی آی را تغییر داد و او را “قایق نمایشی” خواند” و “روسیه برای تحت تاثیر قرار دادن رای، از ارتش آمریکایی های جعلی استفاده کرد.”

جوایز پولیتزر که هر ساله توسط رئیس دانشگاه کلمبیا به توصیه هیئت مدیره جایزه پولیتزر اعلام می شود، به طور مرتب به سازمان های خبری لیبرال اهدا می شود. تایمز و پست هر دو جوایز بیشتری را در سال‌هایی که جایزه گزارش ملی ۲۰۱۸ را به اشتراک گذاشته‌اند، دریافت کرده‌اند.

ترامپ و تیمش در گذشته تلاش های متعددی برای برگرداندن «تصمیم اشتباه» سال ۲۰۱۸ انجام داده بودند که بی نتیجه بود. آخرین تلاش، که با واکنش هیئت مدیره جایزه پولیتزر مواجه شد، مدعی شد که رکورد باید اصلاح شود.

ما امیدواریم که این اطلاعات برای بررسی کمیته پولیتزر در مورد اعتراضات رئیس جمهور ترامپ به ادامه انتشار جایزه اعطا شده به نیویورک تایمز و واشنگتن پست مفید باشد. وکلای ترامپ نوشتند که توسط هیلاری کلینتون، کمپین انتخاباتی او و حزب دموکرات آمریکا یک لکه گیری سیاسی نشان داده شده است و برای موکل ما مضر است.»

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

در پایان نامه آمده است: «مطمئناً یافته‌های تحقیقات متعدد، شهادت‌های محاکمه مقامات سابق کمپین انتخاباتی کلینتون و سایر افشاگری‌ها از سال ۲۰۱۷ نشان می‌دهد که مقالاتی که بر اساس آن جایزه است، شایسته این افتخار نیستند. ما درخواست فرصتی برای صحبت با کمیته پولیتزر را داریم تا بتوانیم هر گونه کمک بیشتری که برای تصحیح سابقه و ارتقای عدالت و صداقت روزنامه نگاری نیاز دارد ارائه دهیم.”

نیویورک تایمز و واشنگتن پست بلافاصله به درخواست برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

دیوید روتز از فاکس نیوز در این گزارش مشارکت داشت.