ترامپ دوباره بر اخبار مسلط شد، سخنرانی تاول آور بایدن یک نوار کناری


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

بار دیگر، چندین خط داستانی درباره دونالد ترامپ در حال برخورد با یک نمایشگر آتش بازی است که آسمان را پر می کند، و حتی یک سخنرانی متهم کننده رئیس جمهور بایدن را به یک کهکشان دور تبدیل می کند.

این یادآور چهار سال پر فراز و نشیب او به عنوان رئیس جمهور است: همه چیز، از اعتراضات NFL گرفته تا جوایز اسکار، در حالی که ترامپ در حال تصمیم گیری بود، با بازیگران کافه ای رنگی به خود گرفت و به پوشش بی نفس از یک نهاد رسانه ای که از هرج و مرج تغذیه می کرد، دامن زد.

هیچ کس انتظار نداشت بایدن، که اکنون بیشتر علائم خفیف کووید-۱۹ خود را پشت سر گذاشته است، به تیتر خبرهای اصلی تبدیل شود، اما سخنرانی ویدیویی او که در آن ترامپ را به دلیل “فقدان شجاعت” برای اقدام در ۶ ژانویه محکوم کرد – که به زور ارائه شد – قابل توجه بود زیرا او. معمولاً سؤالات مربوط به سلف خود را با یک خط ساده حل می کند.

به‌ویژه برای رسانه‌های چپ‌گرا که رتبه‌بندی‌شان را افزایش دادند، ترامپ بازگشته است، و امیدوارند همراه با آن، احیای مختصری از روزهای قبل از سقوط نیلسن‌هایشان باشد.

در حالی که بایدن دستورات اجرایی را بررسی می کند، ترامپ با جسوران و کارشناسان مبارزه می کند

پرزیدنت دونالد ترامپ، دوشنبه، 16 مارس 2020، در یک نشست مطبوعاتی با گروه ویژه کرونا، در اتاق توجیهی مطبوعاتی برادی در کاخ سفید، در واشنگتن صحبت می کند.

پرزیدنت دونالد ترامپ، دوشنبه، ۱۶ مارس ۲۰۲۰، در یک نشست مطبوعاتی با گروه ویژه کرونا، در اتاق توجیهی مطبوعاتی برادی در کاخ سفید، در واشنگتن صحبت می کند.
(AP)

بالقوه مهم ترین خبر این است که مارک شورت، رئیس سابق دفتر مایک پنس، به ABC تأیید کرد که او تحت احضاریه به هیئت منصفه فدرال و یکی دیگر از دستیاران ارشد پنس شهادت داده است.

شورت گفت: «اگر اوباش به معاون رئیس‌جمهور نزدیک‌تر می‌شد، فکر می‌کنم در آن روز یک قتل عام در کاپیتول رخ می‌داد.

از آنجایی که پی بردن به آنچه که وزارت دادگستری مریک گارلند انجام می‌دهد یک دغدغه اصلی کمربند است، این یک شاخص کلیدی است که تحقیقات به دنبال بازیکنان برتر است. شما نمی خواهید با معاونان پنس صحبت کنید، مگر اینکه در حال تحقیق در مورد تلاش ترامپ برای تحت فشار قرار دادن او برای تایید نکردن نتایج کالج انتخاباتی و توئیت تحقیرآمیز او در زمان مخفی شدن معاون رئیس جمهور و جزئیات سرویس مخفی او باشید.

با این حال، باید احتیاط کنم که تحقیقات ممکن است منجر به اتهاماتی علیه ترامپ نشود، علی‌رغم شدیدترین خواسته‌های مخالفان او در رسانه‌ها و سیاست، زیرا بازرسان ممکن است مدارک کافی برای محکومیت جمع‌آوری نکنند.

بخش دیگری از پازل: هیئت مجلس نمایندگان پس از نمایش نتایج سخنرانی ترامپ در ۷ ژانویه که در آن او می‌گوید نمی‌خواهد بگوید انتخابات دزدیده شده است، دوشنبه ویدئویی از ایوانکا ترامپ منتشر کرد که در آن دست خط پدرش را متقاطع تشخیص داد. خطوط مشابه را از پیش نویس نوشته شده خارج کنید.

در همین حال، ترامپ در حال انتخاب مبارزه با فاکس نیوز است. او «فاکس اند فرندز» را متهم کرد که ظاهراً شماره‌های نظرسنجی‌اش را «مخلوط» کرده است، که شکایت داشت «بدون شک عمدی بوده است» و گفت که نمایش «به سمت تاریکی رفته است».

مایک پنس، معاون رئیس جمهور سابق، در سالن Dinkelspiel دانشگاه استنفورد، پنجشنبه، 17 فوریه 2022، در استنفورد، کالیفرنیا، سخنرانی می کند.

مایک پنس، معاون رئیس جمهور سابق، در سالن Dinkelspiel دانشگاه استنفورد، پنجشنبه، ۱۷ فوریه ۲۰۲۲، در استنفورد، کالیفرنیا، سخنرانی می کند.
(سانتیاگو مجیا/سانفرانسیسکو کرونیکل از طریق گتی ایماژ)

در واقع، برنامه صبحگاهی که زمانی ترامپ مهمان همیشگی آن بود، به طور دقیق از یک نظرسنجی در کنفرانس نقاط عطف ایالات متحده گزارش داد – ترامپ ۷۹ درصد آرا را به دست آورد – اما به طور دقیق گفت که چنین نظرسنجی نشان دهنده بخش کوچکی از جمهوری خواهان است. رای دهندگان

چهل و پنجمین رئیس‌جمهور همچنین در مورد زمان اعلام کاندیداتوری خود با رسانه‌ها یک بازی حدس‌زنی انجام داده است و همه تردیدها در مورد نامزدی خود را برطرف کرده است. (او مرتباً مطبوعات را کتک می زند، و بالعکس، اما در گذشته، پوشش منفی در واقع با برانگیختن پایگاه او به او کمک کرده است.)

ترامپ دیروز برای اولین بار پس از خروج از کاخ سفید به واشنگتن بازگشت و در کنفرانس دستور کار اول آمریکا گفت که “هیچ قانون و نظمی وجود ندارد” و از “میزان جنایت” شکایت کرد. او با دور ماندن از لفاظی‌های انتخاباتی دزدیده‌شده‌اش به توصیه‌های دستیاران عمل کرد، اما گفت که در سال ۲۰۱۶ و بار دیگر در سال ۲۰۲۰ پیروز شد – پیام خود را به وفادارانش نشان داد.

اطلاعات زیادی در مورد اینکه دوره دوم ترامپ چگونه خواهد بود، منتشر شده است. آکسیوس اطلاعات زیادی در مورد اینکه ترامپ چگونه می‌تواند ۱۰۰۰۰ کارمند فدرال را بر اساس وفاداری به او به یک «برنامه F» رده بالا منتقل کند – حرکتی که خدمات ملکی را تکان داد. ترامپ در واقع این فرمان را در اکتبر ۲۰۲۰ امضا کرد، اما، اوه، وقایع دخالت کردند.

چرخش جدید ضد بایدن رسانه ها: دموکرات ها برای به چالش کشیدن او شوخی می کنند

اکنون پولیتیکو گزارش می دهد که ترامپ انتخاب مجدد بر روی ایجاد شغل و بیکاری کم، گسترش مسکن ارزان قیمت، ریشه کنی کووید-۱۹، کاهش بوروکراسی فدرال، سرکوب جرایم و مهاجرت غیرقانونی، تصویب محدودیت های دوره کنگره، و پایان دادن به جنگ خارجی و اتکا به چین.” اگر می تواند از انتخابات دزدیده شده صحبت نکند.

بایدن به نوبه خود از اظهار نظر در مورد جلسات استماع مجلس نمایندگان خودداری کرده است. اما او در یک پیام ویدئویی تاولناک از کاخ سفید گفت:

“در ۶ ژانویه، ما برای نجات دموکراسی خود به مجریان قانون متکی بودیم. ما دیدیم که چه اتفاقی افتاد. پلیس کنگره، پلیس متروپولیتن دی سی، سایر سازمان های مجری قانون در مقابل چشمان ما مورد حمله و حمله قرار گرفتند. نیزه، اسپری، پا زدن، وحشیانه جان‌ها از دست رفتند و به مدت سه ساعت، رئیس‌جمهور سابق شکست‌خورده ایالات متحده همه اتفاقات را در حالی که در اتاق ناهارخوری خصوصی در کنار دفتر بیضی نشسته بود، تماشا کرد.

پرزیدنت بایدن در مورد تورم و مسائل زنجیره تامین در لس آنجلس صحبت می کند.

پرزیدنت بایدن در مورد تورم و مسائل زنجیره تامین در لس آنجلس صحبت می کند.
(AP Photo/Damian Dovarganes)

مشترک شدن در پادکست رسانه ای HOWIE’s Buzzmeter, RIFF در داغ ترین داستان های روز

در حالی که او این کار را انجام می داد، افسران شجاع مجری قانون به مدت سه ساعت در معرض جهنم قرون وسطایی قرار گرفتند، در خون می چکید، در محاصره قتل عام، چهره به چهره با اوباش دیوانه ای که دروغ های رئیس جمهور شکست خورده را باور داشتند.

این مطمئناً پوشش داده شده است – اما به عنوان نوار کناری رویداد اصلی.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

بایدن، که وعده بازگشت به حالت عادی را داده بود، رئیس‌جمهوری کم‌اهمیت بوده است – اخیراً اغلب در مورد دستورات اجرایی که ممکن است در مورد سقط جنین و تغییرات آب و هوایی صادر کند صحبت می‌کند، اما در واقع از آن پیروی نمی‌کند. توییت‌های او عمداً کسل‌کننده هستند، همان‌طور که افتضاح حکومت‌داری.

مبارزات انتخاباتی تقلبی ترامپ، جلسات استماع، تحقیقات فدرال، همگی ممکن است شک و تردید را در میان برخی از جمهوری خواهان، حتی کسانی که اولین دوره ریاست جمهوری او را دوست داشتند، در مورد ترجیح نامزد جوان تر بیشتر کند. اما ترامپ در مرکز صحنه بازگشته است، که اگر در مورد آن فکر کنید بسیار قابل توجه است – رئیس جمهور سابق دائماً بیشتر از رئیس جمهور فعلی اخبار منتشر می کند.