تایگر وودز، فیل میکلسون در مسابقات قهرمانی PGA 2022 حضور داشتند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

با شروع دومین مسابقات قهرمانی بزرگ گلف سال که تنها ۱۰ روز دیگر آغاز می شود، مشخص می شود که نام های بزرگ احتمالاً در آن شرکت خواهند کرد.

لیست رسمی زمین روز دوشنبه برای مسابقات قهرمانی PGA هفته آینده در زمین گلف قهرمانی جنوبی هیلز اعلام شد که شامل تایگر وودز و مدافع عنوان قهرمانی فیل میکلسون بود.

گمانه زنی ها در مورد شرکت وودز در مسابقات پس از اینکه ماه گذشته به عنوان بخشی از یک سفر پیشاهنگی در کورس اوکلاهاما مشاهده شد، افزایش یافت. وودز با کری کازبی، مدیر گلف ساترن هیلز همراه شد و آنها برای اولین بار از زمان پیروزی او در مسابقات قهرمانی PGA در سال ۲۰۰۷، راه می رفتند و زمین را بررسی می کردند.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

گلف: رایدر کاپ، فیل میکلسون و تایگر وودز در جریان بازی‌های جمعه چهاربال در اوکلند هیلز، بلومفیلد هیلز، MI در 17 سپتامبر 2004.

گلف: رایدر کاپ، فیل میکلسون و تایگر وودز در جریان بازی‌های جمعه چهاربال در اوکلند هیلز، بلومفیلد هیلز، MI در ۱۷ سپتامبر ۲۰۰۴.
(عکس از رابرت بک/Sports Illustrated از طریق Getty Images)

کوزبی از طریق گلف اوکلاهاما گفت: “الان همه چیز با او خیلی راحت است.” “ریتم او عالی است، او مستقیم و خیلی دور به آن ضربه می‌زند، او توپ می‌زند و آن را عالی می‌فرستد. می‌دانم که بچه‌ها می‌توانند اکنون از کنار او ضربه بزنند، اما تماشای کار او شگفت‌انگیز بود. او بسیار دقیق، دقیق، و غرق در کاری است که انجام می‌دهد. او در خطوط و بهترین زوایا بسیار کنجکاو بود.”

وودز ماه گذشته در مسابقات مسترز شرکت کرد و علیرغم اینکه به پایان جدول امتیازات رسید، نشان داد که از زمانی که در یک تصادف اتومبیل در فوریه ۲۰۲۱ دچار آسیب دیدگی شدید از ناحیه پا شد، می‌توانست تمام ۷۲ سوراخ را در برابر رقابت‌های سطح بالا پشت سر بگذارد.

تایگر وودز پس از پایان دور نهایی مسابقات مسترز در باشگاه ملی گلف آگوستا در 10 آوریل 2022 در آگوستا، جورجیا، برای جمعیت در گرین هجدهم دست تکان می دهد.

تایگر وودز پس از پایان دور نهایی مسابقات مسترز در باشگاه ملی گلف آگوستا در ۱۰ آوریل ۲۰۲۲ در آگوستا، جورجیا، برای جمعیت در گرین هجدهم دست تکان می دهد.
(گریگوری شاموس/گتی ایماژ)

وودز در مورد تورنمنت‌های آینده پس از آخرین دور خود در مسترز صحبت کرد و گفت که در مورد رقابت در تپه‌های جنوبی مطمئن نیست، اما قصد دارد در مسابقات قهرمانی آزاد در ماه جولای بازی کند. او چهار بار در سال های ۱۹۹۹، ۲۰۰۰، ۲۰۰۶ و ۲۰۰۷ قهرمان PGA شد.

“من دیگر برنامه کاملی را بازی نخواهم کرد. این فقط رویدادهای بزرگ خواهد بود. نمی دانم که آیا در ساترن هیلز بازی خواهم کرد یا نه، اما من مشتاقانه منتظر سنت اندروز هستم. این چیزی است که نزدیک است و وودز گفت که برای قلب من عزیز است. “من در آنجا دو بار برنده اوپن شده ام. اینجا خانه گلف است. این زمین گلف مورد علاقه من در جهان است. من برای آن یکی آنجا خواهم بود. اما هر چیزی بین اینها باشد، نمی دانم. سعی خواهم کرد. سعی کنید این هفته برای ساترن هیلز آماده شوید، و خواهیم دید که این بدن قادر به انجام چه کاری خواهد بود.”

برخلاف وودز، میکلسون در مسابقات مسترز شرکت نکرد و این اولین باری بود که در نزدیک به ۳۰ سال از میادین غایب بود.

میکلسون پس از انتقاد از تور PGA و حمایت از لیگ گلف پیشنهادی که توسط عربستان سعودی تامین مالی می شود، در کانون بحث و جدل قرار گرفته است. میکلسون سعودی‌ها را “ترسناک” توصیف کرد، اما خاطرنشان کرد که اگر به معنای فرصتی برای تغییر تور PGA باشد، می‌تواند سابقه نقض حقوق بشر آنها را مرور کند.

HARRIS ENGLISH ON THE MEND، امیدوارم در مسابقات PGA CHAMPIONSHIP بازگردد

او این اظهارات را در مصاحبه‌ای با نویسنده آلن شیپناک، که کتابش با عنوان «فیل: بیوگرافی رنگارنگ‌ترین سوپراستار گلف» با نام «فیل: بیوگرافی رنگارنگ‌ترین سوپراستار گلف» در اواخر این ماه منتشر می‌شود، بیان کرد. مجموعه آتش گودال نظرات میکلسون را در ماه فوریه منتشر کرد.

میکلسون بعداً عذرخواهی کرد و اعلام کرد که این کار را خواهد کرد مرخصی گرفتن از ورزش او ادعا کرد که نظراتش غیرقابل ثبت بوده و قرار نبود به صورت عمومی به اشتراک گذاشته شود.

میکلسون در بیانیه‌ای در ماه فوریه گفت: «مشکل اشتراک‌گذاری نظرات خارج از متن و بدون رضایت من وجود دارد. اما مسئله بزرگتر این است که من از کلماتی استفاده کردم که از صمیم قلب متاسفم و احساسات یا نیات واقعی من را منعکس نمی کنند.

فیل میکلسون پس از برنده شدن در مسابقات گلف قهرمانی PGA در Ocean Course، یکشنبه، 23 می 2021، در جزیره Kiawah، SC، جام Wanamaker را در اختیار دارد.

فیل میکلسون پس از برنده شدن در مسابقات گلف قهرمانی PGA در Ocean Course، یکشنبه، ۲۳ می ۲۰۲۱، در جزیره Kiawah، SC، جام Wanamaker را در اختیار دارد.
(AP Photo/David J. Phillip)

میکلسون از اوایل فوریه به دلیل وقفه‌اش از این ورزش، از بازی‌های بین‌المللی عربستان در اوایل فوریه بازی نکرده است. او در سال ۲۰۲۱ برنده مسابقات قهرمانی PGA در کیاوا آیلند گلف ریزورت در کارولینای جنوبی شد تا به پیرترین برنده اصلی تاریخ تور تبدیل شود.

ایجنت او، استیو لوی ماه گذشته بیانیه ای منتشر کرد و نوشت که میکلسون برای بازی در مسابقات قهرمانی PGA و US Open ثبت نام کرده است.

با این حال، او نمی‌گوید که آیا میکلسون هفته آینده در مسابقات شرکت می‌کند یا خیر، و خاطرنشان کرد که تصمیم برای ثبت نام “باز نگه داشتن همه گزینه‌ها” بود.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

لوی افزود: فیل در حال حاضر هیچ برنامه مشخصی درباره زمان و مکان بازی خود ندارد.