تایلر ناکوین می‌گوید تجارت با نیویورک متس «خارج از آب» بود


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

نیویورک متس در جایگاه اول جدول قرار دارد لیگ ملی شرقسه بازی دیگر در آتلانتا بریوز در حالی که این سازمان به نظر می رسد برای اولین بار از فصل ۲۰۱۶ فصل پس از آن را ایجاد کند.

روز پنجشنبه، متس بیرون رفت و پیدا کرد با نزدیک شدن فصل عادی MLB به ماه آگوست، برخی کمک می کنند.

تایلر ناکوین (12) از سینسیناتی ردز در ششمین دوره بازی مقابل میامی مارلینز، پنج شنبه، 28 ژوئیه 2022، در سینسیناتی، به صورت انفرادی در خانه به میدان رفت.

تایلر ناکوین (۱۲) از سینسیناتی ردز در ششمین دوره بازی مقابل میامی مارلینز، پنج شنبه، ۲۸ ژوئیه ۲۰۲۲، در سینسیناتی، به صورت انفرادی در خانه به میدان رفت.
(AP Photo/Jeff Dean)

نیویورک تایلر ناکوین را از تیم سینسیناتی ردز خریداری کرد، حرکتی که برای بازیکن چپ دست تعجب آور بود.

ناکین روز جمعه گفت: “قطعاً غیرممکن بود.” به گزارش نیویورک پست. “من چیزهایی در مورد تیم های دیگر شنیدم، اما هر سال چیزی در سررسید معاملاتی می شنوید. من مطمئن هستم که در چند روز آینده اینجا برای همه شروع به گرم شدن خواهد کرد.”

تیم اندرسون وایت ساکس پس از اخراج به داور ضربه می زند: «هیچ تماسی را که می دانم ندیدم»

Naquin دیگری اضافه می کند خفاش به ترکیب متس و بازیکنی که می تواند هر سه پست بیرون زمین را برای سرمربی باک شوالتر هدایت کند.

تایلر ناکوین از سینسیناتی ردز پس از اینکه مت ویسلر از تیم تامپا بی ریس در مسابقه دهم در گریت امریکن بال پارک در تاریخ 8 ژوئیه 2022 در سینسیناتی، بازی را با نتیجه 2-1 متوقف کرد، جشن می گیرد.

تایلر ناکوین از سینسیناتی ردز پس از اینکه مت ویسلر از تیم تامپا بی ریس در مسابقه دهم در گریت امریکن بال پارک در تاریخ ۸ ژوئیه ۲۰۲۲ در سینسیناتی، بازی را با نتیجه ۲-۱ متوقف کرد، جشن می گیرد.
(دیلن بیول/گتی ایماژ)

شوالتر گفت: “او مردی است که می تواند هر سه موقعیت بیرون زمین، چوب دستی چپ، مدافع و پرتاب کننده خوب را بازی کند و پایه ها را اداره کند.” او می تواند چیزهایی بیاورد که همه باشگاه ها به آن نیاز دارند.

نهمین بازی چند خانگی آرون قاضی او را در باشگاه ۴۰ هومر قبل از آگوست قرار داد

Naquin با ۳۳ RBI و ۷ هوم ران در ۵۶ بازی با قرمزها به ۰.۲۴۶ رسید و قرار است پس از فصل به بازیکن آزاد تبدیل شود.

تایلر ناکوین، عضو نیویورک متس، در جریان پنجمین دوره بازی مقابل میامی مارلینز، جمعه، 29 ژوئیه 2022، در میامی، از زمین بیرون می‌آید.  نیویورک پنج‌شنبه شب فیلیپ دیهل، بازیکن چپ‌دست و تسکین‌دهنده چپ‌دست را در قراردادی با دو بازیکن نوجوان لیگ برتر، هکتور رودریگز و راست‌دست خوزه آکونا خریداری کرد.

تایلر ناکوین، عضو نیویورک متس، در جریان پنجمین دوره بازی مقابل میامی مارلینز، جمعه، ۲۹ ژوئیه ۲۰۲۲، در میامی، از زمین بیرون می‌آید. نیویورک پنج‌شنبه شب فیلیپ دیهل، بازیکن چپ‌دست و تسکین‌دهنده چپ‌دست را در قراردادی با دو بازیکن نوجوان لیگ برتر، هکتور رودریگز و راست‌دست خوزه آکونا خریداری کرد.
(AP Photo/Wilfredo Lee)

ناکوین که جمعه شب در پیروزی ۶-۴ نیویورک مقابل میامی مارلینز بازی نکرد، اکنون این شانس را دارد که برای تیمی بازی کند که آرزوهای فصل بعد دارد.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

به گزارش MLB.com، Naquin گفت: “این سرگرم کننده است، مرد.” “این یک خبر هیجان انگیز است. این یک گردباد در چند ساعت گذشته بوده است. … باید یک سواری سرگرم کننده باشد.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

متس و مارلینز قرار است دومین بازی از سری سه بازی خود را شنبه شب در ساعت ۶:۱۰ عصر به وقت شرقی برگزار کنند.