تایریک هیل دوباره پتانسیل Tua Tagovailoa را تقویت می کند و او را دقیق ترین کوارتربک در NFL می نامد.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

تایریک هیل، جدیدترین فوق ستاره تیم دلفین میامی، روز دوشنبه دوباره توانایی های توآ تاگووایلوآ را در بازی با کمپ تمرینی این تیم که قرار است اواخر این هفته آغاز شود، به اشتراک گذاشت.

دلفین ها هیل را در یک معامله در طول فصل خارج از فصل از کانزاس سیتی چیفز به دست آوردند. طبق گزارش‌ها، دو مقصد دلفین و نیویورک جتس به‌عنوان دو مقصد ترجیحی هیل پایین آمد و او به جای اپل بزرگ در میامی فرود آمد.

هیل در برنامه «First Take» از ESPN ظاهر شد و از او در مورد پتانسیل تاگووایلوآ و اینکه چرا می‌خواست به جای جت‌ها برای دلفین‌ها بازی کند، پرسیده شد.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

Tyreek Hill of Team Quavo در بازی فوتبال سلبریتی ها روز Huncho 2022 در طول فصل فوتبال کنترل شده توسط طرفداران نسخه 2.0 - هفته سوم در Pullman Yards در 30 آوریل 2022 در آتلانتا، جورجیا شرکت می کند.

Tyreek Hill of Team Quavo در بازی فوتبال سلبریتی ها روز Huncho 2022 در طول فصل فوتبال کنترل شده توسط طرفداران نسخه ۲.۰ – هفته سوم در Pullman Yards در ۳۰ آوریل ۲۰۲۲ در آتلانتا، جورجیا شرکت می کند.
(پاراس گریفین/گتی ایماژ)

هیل گفت: «فقط احساس می‌کنم بسیاری از مردم پتانسیل کامل توآ جوان را ندیده‌اند. من این شانس را داشتم که با او بازی کنم، در تمرین با او تمرین کنم و اعتماد به نفس او را ببینم.

وقتی به او و وقتی پاتریک (ماهومز) را می بینم شباهت های زیادی می بینم. او قطعاً به چیزی علاقه دارد.

هشدار زبان صریح

تمدید قرارداد کایلر موری با کاردینال ها شامل قطعه جالبی است

هیل اضافه کرد که در حالی که ویلسون “سگ است”، “با دقیق ترین کوارتربک در NFL بازی خواهد کرد.”

تایریک هیل، شماره 10 از دلفین‌های میامی، در طول مینی کمپ اجباری دلفین‌های میامی در مجتمع آموزشی بهداشت باپتیست در 2 ژوئن 2022 در باغ‌های میامی، فلوریدا کشیده می‌شود.

تایریک هیل، شماره ۱۰ از دلفین‌های میامی، در طول مینی کمپ اجباری دلفین‌های میامی در مجتمع آموزشی بهداشت باپتیست در ۲ ژوئن ۲۰۲۲ در باغ‌های میامی، فلوریدا کشیده می‌شود.
(جوئل اورباخ/گتی ایماژ)

گیرنده گسترده سوپراستار کار خوبی در بالا بردن تاگووایلوآ در فصل خارج از فصل انجام داده است. او تاگووایلوآ را دقیق‌تر از ماهومس خواند و در اوایل این ماه به صراحت اعلام کرد که معتقد است کوارتربک شک‌ها را ساکت خواهد کرد.

“بسیاری از مردم سخنان خود را به آنچه که در مورد آن گفته اند پس خواهند گرفت [Tua]هیل روز جمعه در پادکست «نیاز به گفتن» خود گفت: «من واقعاً نمی‌توانم اشاره کنم، اما می‌گویم خبرنگاران، تحلیل‌گران، ترول‌های توییتر. همه آن افراد حرف های خود را به آنچه در مورد آن گفته اند پس خواهند گرفت [Tua]و من فقط می خواهم آنجا بنشینم و پاپ کورنم را بخورم.”

Tua Tagovailoa، شماره 1، بین تمرینات مینی کمپ اجباری دلفین های میامی در مجتمع آموزشی بهداشت باپتیست در 1 ژوئن 2022 در باغ میامی، فلوریدا، روی کلاه ایمنی Tyreek Hill، شماره 10 از دلفین های میامی ضربه می زند.

Tua Tagovailoa، شماره ۱، بین تمرینات مینی کمپ اجباری دلفین های میامی در مجتمع آموزشی بهداشت باپتیست در ۱ ژوئن ۲۰۲۲ در باغ میامی، فلوریدا، روی کلاه ایمنی Tyreek Hill، شماره ۱۰ از دلفین های میامی ضربه می زند.
(جوئل اورباخ/گتی ایماژ)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

مطمئناً انتظارات بیشتری در سال سوم برای تاگووایلوآ وجود خواهد داشت. او در ۱۳ بازی فصل گذشته، ۲۶۵۳ یاردی، ۱۶ تاچ داون و ۱۰ قطع توپ پرتاب کرد. میامی از فصل ۲۰۱۶ به پلی آف راه پیدا نکرده است.