تایتان ها قبل از گزارش پیش نویس، به دنبال معامله برای آرون راجرز، دشان واتسون بودند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

هفته گذشته مطمئناً برای تایتان های تنسی پر حادثه بود زیرا آنها امیدوارند برای چهارمین سال متوالی به پلی آف بازگردند.

پنج‌شنبه گذشته، تایتان‌ها گیرنده گسترده ستاره‌ای AJ Brown را در جریان درفت NFL 2022 به فیلادلفیا ایگلز مبادله کردند، قبل از اینکه روز جمعه در دور سوم، مالک ویلیس، کوارتربک لیبرتی را انتخاب کنند.

رایان تانهیل، استارت‌کننده تایتان‌ها ۲۰۲۱، این هفته اظهار داشت که از قبل از این انتخاب مطلع نشده بود و گفت که فکر نمی‌کند وظیفه‌اش راهنمایی این بازیکن جوان باشد. او همچنین گفت که معامله برای براون “آسیب می زند.”

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

رایان تانهیل (17) مدافع تیم تنسی تایتانز در نیمه اول یک بازی فوتبال پلی آف دور بخش NFL، شنبه، 22 ژانویه 2022، در نشویل، تن، مقابل تیم سینسیناتی بنگالز کار می کند.

رایان تانهیل (۱۷) مدافع تیم تنسی تایتانز در نیمه اول یک بازی فوتبال پلی آف دور بخش NFL، شنبه، ۲۲ ژانویه ۲۰۲۲، در نشویل، تن، مقابل تیم سینسیناتی بنگالز کار می کند.
(عکس AP/مارک زالسکی)

تانهیل به خبرنگاران گفت: “این بخشی از حضور در یک اتاق کوارتربک، در یک اتاق است. ما با یکدیگر رقابت می کنیم، یک نوار را تماشا می کنیم، ما تمرینات مشابهی را انجام می دهیم.” فکر نمی‌کنم این وظیفه من باشد که او را راهنمایی کنم، اما اگر او در این مسیر از من یاد بگیرد، این کار بسیار خوبی است.»

در حالی که تنهیل نسبت به شروع کار ابراز اطمینان کرده است، طبق گزارش ها، تیم تلاش کرده است تا قبل از درفت، چند بازیکن قابل توجه را دنبال کند.

آدام شفتر از ESPN چهارشنبه در NFL Live گزارش داد که تایتان ها امکان معامله برای آرون راجرز یا دشان واتسون را ارزیابی کردند.

دشان واتسون شماره 4 از هیوستون تگزاس و آرون راجرز شماره 12 از گرین بی پکرز پس از اینکه پکرز در یک بازی پیش فصل در لامبو فیلد در 8 آگوست 2019 در گرین بی، ویسکانسین، تگزاس ها را 28-26 شکست داد، ملاقات کردند.

دشان واتسون شماره ۴ از هیوستون تگزاس و آرون راجرز شماره ۱۲ از گرین بی پکرز پس از اینکه پکرز در یک بازی پیش فصل در لامبو فیلد در ۸ آگوست ۲۰۱۹ در گرین بی، ویسکانسین، تگزاس ها را ۲۸-۲۶ شکست داد، ملاقات کردند.
(عکس از دیلن بوئل/گتی ایماژ)

شفتر گفت: “خوب گوش کنید، رایان تانهیل و تایتان های تنسی در این فصل سواری زیادی دارند.” آنها در طول فصل خارج از فصل قبل از اینکه او دوباره در گرین بی قرارداد امضا کند، انگشتان پاهای خود را به آرون راجرز فرو می‌بردند.

شفتر خاطرنشان کرد که تایتان‌ها می‌توانند ویلیس را در این فصل در پشت تنهیل بنشینند، زیرا آنها از این زمان برای تعیین اینکه آیا تانهیل پاسخ بلندمدت آنها در کوارتربک است یا خیر استفاده می‌کنند.

شفتر افزود: “این یک سال، یک سال به تنسی فرصت می دهد تا مالک ویلیس را بیاورد، بازی او را بشناسد، او را همراهی کند، رشدش دهد. در حالی که می بیند چه چیزی در رایان تانهیل دارد.”

لسین مککوی از رایان تانهیل تایتان ها می گوید که مربی تازه کار کیو بی مالک ویلیس شغل او نیست

تانهیل در فصل گذشته پیش از باخت به سینسیناتی بنگالز در دور بخش، قهرمانی های متوالی AFC South را به تیتان ها رساند. در طول آن بازی، او ۲۲۰ یارد، یک تاچ داون و سه قطع توپ پرتاب کرد که آخرین مورد در کمتر از ۳۰ ثانیه مانده به پایان کوارتر چهارم رخ داد، که به بنگالی ها اجازه داد تا یک گل میدانی که برنده بازی بود را بزنند.

شفتر گزارش داد که تیم “به وضوح” از نحوه پایان فصل راضی نیست، و باعث شد که آنها به دیگر مدافعان نگاه کنند. تعداد معدودی از مدافعان خارج از فصل مورد معامله قرار گرفتند، از جمله واتسون، راسل ویلسون، مت رایان و کارسون ونتز. Tannehill بزرگترین سقف حقوق و دستمزد NFL در فصل آینده را دارد.

او فصل گذشته ۳۷۳۴ یارد همراه با ۲۱ تاچ داون و ۱۴ قطع توپ پرتاب کرد در حالی که به طور میانگین تنها ۷ یارد در هر تلاش پرتاب کرد که کمترین تعداد او از سال ۲۰۱۴ زمانی که در میامی دلفین ها حضور داشت.

تایتان ها از اولین انتخابی که از تجارت براون به دست آوردند برای انتخاب تریلون بورکز برجسته آرکانزاس استفاده کردند. در طول سه فصل با Razorbacks، بورکز در مجموع ۲۳۹۹ یارد دریافت کرد و ۱۸ پاس تاچ داون در دوران حرفه ای خود در کالج گرفت.

بورکز امیدوار است که بهترین هدف برای هر کسی باشد که شغل کوارتربک را در تنسی برنده شود. جان رابینسون، مدیر کل تایتانز، پس از اینکه ویلیس را در درفت انتخاب کرد، گفت که نقش کوارتربک با این موضوع تعیین می‌شود که «چقدر سریع وارد اینجا می‌شود و خطا را یاد می‌گیرد و پیشرفت می‌کند و احترام هم تیمی‌هایش را به دست می‌آورد».

پرتاب مالیک ویلیس #QB16 از لیبرتی در طول مسابقات NFL Combine در استادیوم لوکاس اویل در 3 مارس 2022 در ایندیاناپولیس، ایندیانا.

پرتاب مالیک ویلیس #QB16 از لیبرتی در طول مسابقات NFL Combine در استادیوم لوکاس اویل در ۳ مارس ۲۰۲۲ در ایندیاناپولیس، ایندیانا.
(عکس از جاستین کاسترلین/گتی ایماژ)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

“او [Willis] رابینسون از طریق ESPN افزود: “بازوی خوب، ورزشکار، خوب حرکت می کند و مجموعه مهارت های بسیار خوبی دارد.” او توپ خوبی را پرتاب می کند و تکل زدنش سخت است. او کارهای زیادی دارد که باید انجام دهد مانند همه این تازه کارها.”

پائولینا دداج از فاکس نیوز در این گزارش مشارکت داشت