تاکر کارلسون: تولسی گابارد جرأت داشت سیاست خارجی دائمی واشنگتن را زیر سوال ببرد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

وقتی تولسی گابارد ۱۰ سال پیش در انتخابات مقدماتی حزب دموکرات برای یک کرسی کنگره در هاوایی پیروز شد، عملاً این کرسی را به دست آورد. هاوایی ممکن است لیبرال ترین ایالت در بین ۵۰ ایالت باشد. این یک ایالت دموکراتیک است و یکپارچه است. تقریباً ۴۰ سال است که به نامزد جمهوری خواه ریاست جمهوری رأی نداده است، بنابراین اگر به عنوان یک دموکرات در هاوایی انتخاب شوید، دقیقاً یک خبر فوری نیست.

این یک روش عملیاتی استاندارد است و هنوز چه زمانی تولسی گابارد حزب ملی دموکراتیک به او علاقه عمیقی پیدا کرد و می‌توانید دلیل آن را ببینید.

اینجا یک زن ۳۱ ساله باهوش و جذاب بود که می دانست چه اعتقادی دارد و می توانست آن را روان توضیح دهد. و اتفاقاً او یک جانباز جنگ عراق نیز بود. بنابراین، از نظر سیاسی، تولسی گابارد تقریباً کامل بود، و آنها بلافاصله آن را دریافت کردند. باراک اوباما بلافاصله او را تایید کرد. نانسی پلوسی شخصا با او تماس گرفت و از تولسی گابارد (این را به خاطر دارید؟) دعوت کرد تا در شب افتتاحیه کنوانسیون ملی دموکرات ها سخنرانی کند. و سپس هنگامی که او در ژانویه در کنگره سوگند یاد کرد، DNC تولسی گابارد را نایب رئیس حزب ملی معرفی کرد.

او تازه به آنجا رسیده بود و نایب رئیس DNC بود و البته رسانه ها نقش تعیین شده خود را ایفا کردند. اگر نانسی پلوسی شما را دوست دارد، اونا هم همینطور. بنابراین نمایه حنایی پس از نمایه حنایی پدیدار شد. اگر در آن زمان در واشنگتن زندگی می کردید، آن را به خوبی به خاطر دارید. اینجا، خانم ها و آقایان، آینده حزب دمکرات، تولسی گابارد. در صورتی که به خاطر نمی آورید، در اینجا مجموعه ای برای تقویت حافظه خود آورده شده است:

زنان فراجنسیتی باید برای پیش نویس نظامی تحت مدیریت بایدن ثبت نام کنند، مردان ترنس مجوز دریافت می کنند

تولسی گابارد، نماینده سابق هاوایی، در جریان کنفرانس کنش سیاسی محافظه کار (CPAC) در اورلاندو، فلوریدا، ایالات متحده، در روز جمعه، 25 فوریه 2022، سخنرانی می کند.

تولسی گابارد، نماینده سابق هاوایی، در جریان کنفرانس کنش سیاسی محافظه کار (CPAC) در اورلاندو، فلوریدا، ایالات متحده، در روز جمعه، ۲۵ فوریه ۲۰۲۲، سخنرانی می کند.
(Tristan Wheelock/Bloomberg از طریق Getty Images)

ون جونز، ۲۰۱۲: مواظب سوپراستار بعدی باشید… تولسی گابارد.

جونز، ۲۰۱۵: تولسی گابارد یک ستاره در حال ظهور در این مهمانی است. تولسی گابارد باید امشب اینجا باشد. واقعیت این است که ما به اندازه کافی کهنه سرباز جوان در این حزب نداریم، به اندازه کافی زن جوان در این حزب نداریم، به اندازه کافی رنگین پوست در این حزب نداریم.

کریس جانسینگ، MSNBC 2016: شما به عنوان یک ستاره در حال ظهور در حزب دمکرات در نظر گرفته می شوید. شما در کمیته ملی دموکرات یک مقام رهبری داشتید.

بررسی دورهام: محاکمه منبع فرعی پرونده ایگور دانچنکو آغاز شد

لی گلدمن، مجله ماری کلر: به نظر من داستان تولسی واقعاً برای هالیوود ساخته شده است. نیمی از من انتظار دارم که ناتالی پورتمن هر روز برای این نقش رقابت کند زیرا این داستان قابل باور نیست.

سوزان مالووکس CNN، CNN 2012: تولسی گابارد، او کسی است که امشب در DNC تماشا خواهد شد.

WOLF BLITZER، CNN 2015: تولسی گابارد، او کهنه سرباز جنگ عراق است. دیروز او از کاپیتان به سرگرد در گارد ملی هاوایی ارتقا یافت. بنابراین، او قطعا یک ستاره در حال ظهور است. این واقعیت که او به هر دلیلی اینجا نیست، ناعادلانه است.

آنا ناوارو: نمی دانم، اما در جنگ، او را در سنگر خود می خواهم.

ون جونز: من هم همینطور. من هم همینطور

هریس بار دیگر عفو عمومی را تحت فشار قرار می دهد، دولت های جمهوری خواه را به دلیل “عدم انجام وظیفه” در اعزام مهاجران به شمال محکوم می کند.

شنیدی؟ او یک ستاره در حال ظهور است. هالیوود قرار است درباره او فیلم بسازد. من او را در سنگر من می خواهم. اکنون باور کردن آن بسیار سخت است، اما تا سال ۲۰۱۶ این اتفاق نظر مطلق میان طرفداران حزب دموکرات بود. در سال ۲۰۱۶، گویی با فرمانی از بالا، حنایی کردن ناگهان متوقف شد، در ابتدا سکوت، و سپس با زوزه های خشم تحقیرآمیز جایگزین شد.

بنابراین، در سال ۲۰۱۶ چه اتفاقی افتاد؟ دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهور انتخاب شد و چند روز بعد، با نشان دادن استقلال روحی که دموکرات ها ادعا می کنند آن را در زنان جوان دوست دارند اما در واقع بیش از هر چیز دیگری تحقیر می کنند، تولسی گابارد تصمیم گرفت با رئیس جمهور جدید درباره موضوعی صحبت کند که به آن اهمیت می داد. سیاست ایالات متحده در قبال سوریه بود، کشوری که باز هم گابارد عملاً تنها در اشاره به آن تعداد زیادی مسیحی در آن وجود دارد، بنابراین شاید ما باید به آن توجه کنیم.

همانطور که او در آن زمان بیان کرد، «احساس می‌کردم مهم است که از فرصت برای دیدار با رئیس‌جمهور منتخب در حال حاضر استفاده کنم، قبل از اینکه طبل‌های جنگی که نومحافظه‌کاران می‌کوبند، ما را به تشدید جنگ برای سرنگونی دولت سوریه بکشاند. ” وای ما نمی توانیم این را در واشنگتن بگوییم. شاید او نمی دانست، اما آنها به او گفتند: “بس کن، بگذار بزرگسالان این کار را انجام دهند”، اما به نظر می رسید که گابارد برایش مهم نبود. چند هفته بعد او شخصا به سوریه رفت. او یکی از اعضای کنگره بود. شما می توانید این کار را انجام دهید و او می خواست شرایطی را برای خود ببیند و سپس در زمانی که آنجا بود، با رئیس جمهور سوریه، بشار اسد ملاقات کرد و تمام. تمام شد.

قاضی جینین از کامالا هریس در مورد بحران مرزی فراخوانی می‌کند: او «لایق این است که اولین معاون زن رئیس جمهور نباشد»

خواه تولسی گابارد می دانست یا نه، کار او به عنوان یک ستاره در حال ظهور در حزب دموکرات به طور کامل، ناگهانی و نهایی متوقف شد. او تنها کاری را انجام داده بود که شما مجاز به انجام آن نیستید. او یک گناه نابخشودنی را مرتکب شد، و آن زیر سوال بردن سیاست خارجی دائمی واشنگتن است. شما نمی توانید این کار را انجام دهید، و همه آن را می دانند، و اگر به اطراف نگاه کنید، می بینید که هیچ کس این کار را نمی کند.

آنها همیشه به شما می گویند که سندی کورتز چقدر رادیکال است، رشیده طلیب. آیا آنها این کار را خواهند کرد؟ به هیچ وجه. AOC ممکن است یک سوسیالیست باشد، اما در نهایت، او با بیل کریستول و لیز چنی در تیم ریتون است. او از آن خط عبور نمی کند زیرا شما اجازه ندارید. اما تولسی گابارد – به عنوان کسی که در ارتش ایالات متحده خدمت کرده بود، در واقع هنوز در ارتش ایالات متحده خدمت می کرد، یکی از اعضای منتخب کنگره بود – تصمیم گرفت، چرا نباید آنچه را که فکر می کنم، بگویم؟ و همینطور او انجام داد.

و برای انجام این کار، یک شبه دموکرات‌های او، تولسی گابارد، کهنه سرباز جنگی را که می‌خواهید در روباه‌تان می‌خواهید، متهم به خیانت به کشوری که در حال خدمت بود، کردند. هیلاری کلینتون از این هم فراتر رفت. هیلاری کلینتون که دیوانه‌تر از آن چیزی بود که الکس جونز فکر می‌کرد، در مورد توطئه‌ها صحبت می‌کرد، ادعا کرد که روس‌ها تولسی گابارد را به‌عنوان نوعی نامزد منچوری اصلاح می‌کنند. میخوای به لونس گوش کنی؟ به این گوش کن:

هیلاری کلینتون: من هیچ پیش‌بینی نمی‌کنم، اما فکر می‌کنم آنها به کسی توجه کرده‌اند که در حال حاضر در انتخابات مقدماتی دموکرات‌ها حضور دارد و او را آماده می‌کنند تا نامزد حزب سوم باشد. او مورد علاقه روس ها است.

رئیس CBP بایدن مدعی شد که اتوبوسرانی فرماندار جمهوری خواه از مهاجران به عنوان “عامل کشش” در بحبوحه بحران مرزی عمل می کند

خوب، این فقط کاملاً خراب شده است. آیا او یک بازیگر بحران هم بود؟ چه دیوانه ای، اما هیچ کس متوجه نشد زیرا همه آن را می گفتند. لس آنجلس تایمز، که در مقطعی یک روزنامه واقعی بود، تولسی گابارد را متهم کرد که شبیه یک دارایی روسیه، شاید یک جاسوس، «حرف زدن» است. بنابراین، سال ها گذشت و تولسی گابارد تصمیم گرفت که به عنوان یک دموکرات مانند تمام مدت حضورش در کنگره، نامزد ریاست جمهوری شود. او همیشه یک دموکرات بود، البته، معاون DNC، و بنابراین در یک مناظره ریاست‌جمهوری در اکتبر ۲۰۱۹ پایان یافت و به توهین‌ها علیه او پاسخ داد. این را نگاه کن:

تولسی گابارد: نیویورک تایمز و سی ان ان نیز کهنه سربازانی مانند من را به خاطر خواستار پایان دادن به این جنگ تغییر رژیم به باد انتقاد گرفته اند. همین دو روز پیش، نیویورک تایمز مقاله‌ای منتشر کرد که می‌گفت من یک دارایی روسیه و یک عذرخواهی اسد هستم و این همه افشاگری‌های مختلف. امروز صبح، یک مفسر CNN در تلویزیون ملی گفت که من دارایی روسیه هستم. کاملا نفرت انگیز من به عنوان رئیس جمهور این جنگ های تغییر رژیم را با انجام دو کار پایان می دهم و به تحریم های دراکونیایی پایان می دهم که واقعاً یک محاصره مدرن است، مانند آن که ما شاهد آن هستیم که عربستان سعودی علیه یمن به راه انداخته است که باعث کشته شدن ده ها و هزاران غیرنظامی سوری شده است. از گرسنگی بمیرم و من مطمئن خواهم شد که ما از حمایت از تروریست هایی مانند القاعده در سوریه که نیروی زمینی در این جنگ تغییر رژیم بوده اند، دست برداریم.

آنها او را دارایی روسیه نامیدند. حالا، آن بدگویی آنقدر رایج است که ما واقعاً به آن فکر نمی کنیم، بلکه فقط برای یک ثانیه به آن فکر می کنیم. این یک شخص میهن پرست شفاف است، یک عضو منتخب کنگره که در ارتش ایالات متحده خدمت می کرد، که اتفاقاً یکی از خوب ترین افراد در تمام واشنگتن است که به طور سنتی نکات لیبرال را در مورد جنگ بیان می کند – نه اینکه همه جنگ ها هستند. بد یا جنگ هرگز لازم نیست. او شخصاً در جنگ ها شرکت کرده است. او فقط می‌گوید و ده‌ها بار در تلویزیون گفته است که جنگ‌هایی که به نفع ایالات متحده نیست، احتمالاً ایده بدی است که ما در آن شرکت کنیم.

حالا چرا اینطور است؟ چرا چنین حرفی غیرقابل قبول است؟ خوب، البته، زیرا یک الگو در اینجا وجود دارد.

بایدن می‌گوید پوتین در تهاجم غیرمنطقی روسیه به اوکراین «به طرز قابل توجهی محاسباتی اشتباه» انجام داده است.

بنابراین، سه سال پس از آن بحث، جنگ دیگری با بودجه ایالات متحده برای تغییر رژیم در جریان است و این دقیقاً همان چیزی است که در حال رخ دادن است. این بار هدف اعلام شده ما حذف یک دیکتاتور جهان سوم نیست که ممکن است سلاح های کشتار جمعی داشته باشد، بلکه حذف فردی است که بزرگترین انبار هسته ای جهان (۶۳۰۰ کلاهک هسته ای) ولادیمیر پوتین بود، و یک بار دیگر، زیرا تولسی گابارد خرد این کامل را زیر سوال برده است. دیوانه است، دموکرات ها او را به کار برای ولادیمیر پوتین متهم می کنند.

بنابراین، اگر می‌خواهید بدانید حزب دموکرات واقعاً به چه چیزی اعتقاد دارد، به آنچه آنها می‌گویند گوش ندهید. اوه، ما زنان رنگین پوست توانمندی را می خواهیم که جانباز هم باشند. نه، این کار را نمی کنند. آنها افرادی را می خواهند که از جنگ تغییر رژیم حمایت کنند. خط قرمزشون همینه این تنها چیزی است که آنها هیچ مخالفتی را در مورد آن سرکوب نمی کنند. برای آنها مهم نیست که شما در مورد آن چه فکر می کنید. آنها نمی خواهند با شما در مورد آن بحث کنند. اگر مخالف باشید و یا حتی سوال بپرسید، آنها حق به خائن می کنند.

بنابراین امروز، تولسی گابارد کاری را انجام داد که احتمالاً اجتناب ناپذیر است و احتمالاً از سال ۲۰۱۶ انجام شده است. حزب خودش را ترک کرد، حزب دمکرات، و ما مجبور نیستیم دلیل آن را حدس بزنیم زیرا او آن را با جزئیات توضیح داد. و ما از شما می خواهیم، ​​لطفا با دقت به این گوش دهید، زیرا الهام بخش و جالب است، و او این کار را در یک پادکست جدید به نام “نمایش تولسی گابارد” انجام داد. امروز راه اندازی شد. او اینجاست:

جسی واترز: ما هر روز که از خانه سفید بیرون می آییم، افسانه هایی می شنویم

تولسی گابارد: من دیگر نمی توانم در حزب دمکرات امروز بمانم. اکنون تحت کنترل کامل گروهی از جنگ‌افروزان نخبه‌گرا است که توسط بیداری بزدلانه هدایت می‌شوند و ما را با منطقی کردن هر موضوعی و دامن زدن به نژادپرستی ضد سفیدپوستان تقسیم می‌کنند و فعالانه برای تضعیف آزادی‌های خدادادی مندرج در قانون اساسی ما تلاش می‌کنند و با مردم دشمنی می‌کنند. با ایمان و معنویت، پلیس را شیطان جلوه می دهند، جنایتکاران را به قیمت آمریکایی های قانونمند محافظت می کنند، به مرزهای باز اعتقاد دارند، دولت امنیت ملی را برای تعقیب حریف سیاسی خود اسلحه می کنند و مهمتر از همه، ما را بیش از پیش به آن نزدیک می کنند. جنگ هسته ای. اکنون، اینها برخی از دلایل اصلی خروج من از حزب دمکرات است.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

نامزد دموکرات ریاست جمهوری ایالات متحده، نماینده تولسی گابارد (D-HI) یک جلسه تاون هال در شب سوپر سه شنبه مقدماتی در 3 مارس 2020 در دیترویت، میشیگان برگزار می کند.

نامزد دموکرات ریاست جمهوری ایالات متحده، نماینده تولسی گابارد (D-HI) یک جلسه تاون هال در شب سوپر سه شنبه مقدماتی در ۳ مارس ۲۰۲۰ در دیترویت، میشیگان برگزار می کند.
(بیل پولیانو/گتی ایماژ)

بنابراین، به خاطر داشته باشید، تا به امروز، این یک دموکرات ثبت نام شده، یک صاحب منصب، یک پرچمدار حزب دمکرات، آینده حزب دموکرات از لیبرال ترین ایالت کشور. این یک لیبرال دموکرات بود. شنیدی؟ آیا یک کلمه وجود دارد که با آن مخالف باشید؟ آیا یک کلمه وجود دارد که جمهوری خواه نماینده شما، به کسی که پول می فرستید، به چه کسی رای می دهید، در ملاء عام تکرار کند؟

به عبارت دیگر، در اینجا شما فردی را دارید که تا دیروز یکی از اعضای حزب دموکرات بود، چیزهایی را می گفت که اکثریت قاطع رای دهندگان جمهوری خواه معتقدند، اما فقط یک اقلیت کوچک و به طور محو شدنی از مقامات جمهوری خواه حاضر به گفتن با صدای بلند هستند، زیرا خیلی ترسناک است اوه، این خیلی چیزها را به شما می گوید.