تام بردی می‌گوید دختر ۹ ساله به او می‌گوید که «چهره شادی» در زمین ندارد و او برای «آرامش ذهن» تلاش می‌کند.


تام بریدی این هفته گفت که دخترش ویویان، “محبت‌کننده شماره ۱” او اغلب به او می‌گوید که هنگام بازی “چهره شادی” ندارد زیرا در تلاش برای داشتن “آرامش ذهنی” بیشتر در داخل و خارج از زمین است.

دخترم همیشه می‌گوید: بابا، تو چهره شادی نداشتی. و من تلاش می کنم!” مدافع تیم تامپا بی باکانیرز در مورد “بیا برویم!” پادکست دوشنبه از ویویان، که ماه آینده ۱۰ ساله خواهد شد.

او افزود: “ای کاش آگاهی بیشتری نسبت به ظاهر اخم کردن داشتم، اما تمام تلاشم را می‌کنم تا به مکانی بهتر و آرامش خاطر بهتر برسم.”

در حالی که او به طور خاص از وضعیت روحی خود در زمین صحبت می کرد، برادی در حال طلاق عمومی از همسر ۱۳ ساله خود، ژیزل بوندشن است. این زوج در ماه سپتامبر جدایی خود را اعلام کردند.

صحبت های تام برادی برای ایجاد تعادل در زندگی شخصی، فوتبال در میان کشمکش های ناخوشایند

تام بردی از باکانیرز با دخترش ویویان در حاشیه بازی قبل از بازی گرین بی پکرز در استادیوم ریموند جیمز در 25 سپتامبر 2022 در تامپا، فلوریدا صحبت می کند.

تام بردی از باکانیرز با دخترش ویویان در حاشیه بازی قبل از بازی گرین بی پکرز در استادیوم ریموند جیمز در ۲۵ سپتامبر ۲۰۲۲ در تامپا، فلوریدا صحبت می کند.
(داگلاس پی دیفلیس/گتی ایماژ)

بردی تنها دخترش را “تشویقگر شماره ۱” خود نامید و گفت: “به هیچ وجه این کار را نمی‌کنم.” او گفت که همیشه از تماشای بازی او “هیجان زده” است.

بردی، ۴۵ ساله، اضافه کرد که وقتی بازیکنی مسن تر می شود، “چالش عاطفی وجود دارد، زیرا ناامیدی ها در ظاهر وجود دارند” و او می خواهد روی “همدلی” بیشتر با بازیکنان جوان تر و کم تجربه تمرکز کند.

تام بردی قبل از بازی در نقش Saints در 18 سپتامبر 2022 در نیواورلئان، بدن خود را گرم می کند.  او گفت که دوشنبه دخترش اغلب به او می گوید که ندارد "صورت شاد" در این زمینه.

تام بردی قبل از بازی در نقش Saints در ۱۸ سپتامبر ۲۰۲۲ در نیواورلئان، بدن خود را گرم می کند. او روز دوشنبه گفت که دخترش اغلب به او می گوید که “چهره شاد” در زمین بازی ندارد.
(کریس گریتن/گتی ایماژ)

در ماه سپتامبر، برادی گفت که این زوج تصمیم خود را برای پایان دادن به ازدواج خود “به صورت دوستانه و با قدردانی از زمانی که با هم سپری کردند” گرفته اند.

تام برادی به دنبال طلاق از جیزل باندچن، تصویر هالووین را با بچه هایش به اشتراک می گذارد

تام بردی و ژیزل بوندشن تابستان گذشته پس از اینکه گزارش هایی مبنی بر استخدام مستقل وکلای طلاق توسط این زوج منتشر شد، شایعات طلاق را برانگیختند.

تام بردی و ژیزل بوندشن تابستان گذشته پس از اینکه گزارش هایی مبنی بر استخدام مستقل وکلای طلاق توسط این زوج منتشر شد، شایعات طلاق را برانگیختند.
(کوین مازور/WireImage)

او در استوری اینستاگرام خود نوشت: ما از داشتن فرزندان زیبا و شگفت انگیزی برخورداریم که از هر نظر مرکز دنیای ما خواهند بود.

بردی و بوندشن همچنین پسری به نام بنجامین ۱۲ ساله و برادی جک ۱۵ ساله با بریجت مویناهان سابق دارند.

او گفت: “ما به عنوان والدین به همکاری با یکدیگر ادامه خواهیم داد تا همیشه اطمینان حاصل کنیم که آنها محبت و توجهی را که شایسته آن هستند دریافت می کنند.” و افزود: “ما فقط بهترین ها را برای یکدیگر آرزو می کنیم زیرا فصل های جدیدی را در زندگی خود دنبال می کنیم که هنوز به پایان نرسیده است. نوشته شود.”

قبل از اینکه آنها جدایی خود را اعلام کنند، بوندشن به مجله Elle گفت که می خواست بردی “بیشتر” در کنار خانواده آنها حضور داشته باشد.

تام بردی، مدافع نیوانگلند پاتریوتز، پسرش بنجامین را در حالی که در پایان تمرین با ژیزل بوندشن از زمین تمرین خارج می‌شود، حمل می‌کند.  (جان تلوماکی/ بوستون گلوب از طریق گتی ایماژ)

تام بردی، مدافع نیوانگلند پاتریوتز، پسرش بنجامین را در حالی که در پایان تمرین با ژیزل بوندشن از زمین تمرین خارج می‌شود، حمل می‌کند. (جان تلوماکی/ بوستون گلوب از طریق گتی ایماژ)

بدیهی است که من نگرانی های خود را دارم – این یک ورزش بسیار خشن است و من فرزندانم را دارم و دوست دارم او بیشتر حضور داشته باشد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

او افزود: «در نهایت، من احساس می‌کنم که همه باید تصمیمی بگیرند که برای آن کارساز باشد [them]. او نیز باید شادی خود را دنبال کند.”