تام بردی در مورد بازگشت باکس صحبت می کند، می داند که گرسنگی برای رقابت “به زودی از بین خواهد رفت”


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

تام بردی روز چهارشنبه در مورد یافتن اشتهای خود برای رقابت دوباره در ماهی که تصمیم گرفت از تیم تامپا بی باکانیرز و NFL باز شود صحبت کرد.

بردی تصمیم خود برای ترک لیگ را در ماه فوریه بدون ذکر کلمه “بازنشستگی” یا “بازنشستگی” و بدون تشکر اولیه از نیوانگلند پاتریوتز اعلام کرد. او به «نمایش دن پاتریک» گفت که در زمانی که او دور بود، گرسنگی و انگیزه برای رقابت دوباره برای یک سوپر باول بازگشت.

تام بردی، شماره 12 تیم تامپا بی باکانیرز، در جریان بازی مقابل ایندیاناپولیس کلتس در استادیوم نفت لوکاس در 28 نوامبر 2021 در ایندیاناپولیس، ایندیانا دیده می شود.

تام بردی، شماره ۱۲ تیم تامپا بی باکانیرز، در جریان بازی مقابل ایندیاناپولیس کلتس در استادیوم نفت لوکاس در ۲۸ نوامبر ۲۰۲۱ در ایندیاناپولیس، ایندیانا دیده می شود.
(عکس از مایکل هیکی/گتی ایماژ)

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

بروس آریانس، سرمربی سابق تیم فوتبال بوکس می گوید اگر تام برادی بازنشسته می ماند، او “احتمالا” همچنان سرمربی خواهد بود.

او درباره گذراندن وقت با خانواده اش گفت: «ما زمان زیادی با هم داشتیم. و من فکر می کنم بیشتر زمانی که به تیم گفتم، ببین، مثل اینکه می دانید بچه ها باید بدون من برنامه ریزی کنند. و سپس (مدیر کل) جیسون (لیخت) و بروس (آریان) گفتند فقط به آن زمان بدهید، می دانید؟ گفت، ببین، می‌دانی، من به شدت احساس می‌کنم.

تام بریدی (12) کوارتربک تامپا بای بوکانیرز هنگام راه رفتن با رایان گریفین (4) و بلین گابرت (11) در جریان مینی کمپ فوتبال NFL چهارشنبه، 8 ژوئن 2022، در تامپا، فلوریدا، دست می زند.

تام بریدی (۱۲) کوارتربک تامپا بای بوکانیرز هنگام راه رفتن با رایان گریفین (۴) و بلین گابرت (۱۱) در جریان مینی کمپ فوتبال NFL چهارشنبه، ۸ ژوئن ۲۰۲۲، در تامپا، فلوریدا، دست می زند.
(AP Photo/Chris O’Meara)

“سپس زمان گذشت و تو خیلی رقابتی شدی. فکر می‌کنم تا حدی دیوانه‌ام. یعنی فکر می‌کنم این واقعیت است. چهل و پنج ساله هستم و من با تعداد زیادی از بچه‌های جوان اینجا هستم که تلاش می‌کنند سرم را برداری منظورم این است که هیچ شکی در آن نیست و من باید، می دانید، واقعاً از زمانی که برایم باقی مانده قدردانی کنم، زیرا زمان زیادی نیست.”

بردی در حال وارد شدن به بیست و دومین فصل NFL و سومین فصل خود با Buccaneers است تا هشتمین عنوان قهرمانی خود در سوپربول را دنبال کند، که او را از نظر حلقه های قهرمانی بسیار بالاتر از هر کوارتربک فعال دیگری قرار می دهد.

تام بریدی، کوارتربک تامپا بی بوکانرز، شماره 12، با هماهنگ کننده تهاجمی بایرون لفتویچ در جریان مینی کمپ فوتبال NFL در چهارشنبه، 8 ژوئن 2022، در تامپا، فلوریدا، احوالپرسی می کند.

تام بریدی، کوارتربک تامپا بی بوکانرز، شماره ۱۲، با هماهنگ کننده تهاجمی بایرون لفتویچ در جریان مینی کمپ فوتبال NFL در چهارشنبه، ۸ ژوئن ۲۰۲۲، در تامپا، فلوریدا، احوالپرسی می کند.
(AP Photo/Chris O’Meara)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

ستاره Buccaneers یکی از بهترین فصل‌های خود را تا به حال پشت سر می‌گذارد. او فصل ۲۰۲۱ را در مسابقات تاچ داون (۴۳) و پاس یارد (۵۳۱۶) به پایان رساند. او در رای گیری MVP NFL پس از آرون راجرز دوم شد و در رای گیری بهترین بازیکن تهاجمی سال به راجرز و برنده، کوپر کوپ، سوم شد.