تالار مشاهیر فوتبال حرفه ای بند “مطالعه مستقل” کایلر موری در قرارداد را پاره کرد: “بسیار شرم آور”


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

وارن مون، ستاره سابق NFL، از بند “مطالعه مستقل” که بنا بر گزارش ها در توافقنامه تمدید کیلر موری، مدافع آریزونا کاردینالز بود، مشتاق نبود.

موری و کاردینال ها هفته گذشته با یک قرارداد پنج ساله به ارزش ۲۳۰.۵ میلیون دلار موافقت کردند و شبکه NFL گزارش داد که این بازیکن جوان باید چهار ساعت “مطالعه مستقل” در مورد فیلم بازی در هفته داشته باشد. اما پس از واکنش، این بند حذف شد.

مون روز شنبه به TMZ Sports گفت که او معتقد است که در این بند رگه های نژادی وجود دارد.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

کیلر موری، مدافع کاردینالز، در حین کمپ تمرینی در استادیوم استیت فارم، پنجشنبه، 28 ژوئیه 2022، در گلندیل، آریزونا عبور می کند.

کیلر موری، مدافع کاردینالز، در حین کمپ تمرینی در استادیوم استیت فارم، پنجشنبه، ۲۸ ژوئیه ۲۰۲۲، در گلندیل، آریزونا عبور می کند.
(AP Photo/Ross D. Franklin)

مون گفت: “این چیزی است که ما همیشه به آن متهم می شدیم، زمانی که به ما اجازه بازی نمی دادند.” “این که ما تنبل بودیم، اینکه مطالعه نکردیم، اینکه نمی توانستیم رهبر باشیم، اینکه باهوش نبودیم. بنابراین همه چیزهای مختلف بعد از اینکه همه آن چیزها را در طول سال ها به رختخواب گذاشتیم، ظاهر شدند. و فقط به خاطر این معامله ای که بین آریزونا و کیلر در جریان است.

“پس بله، خیلی شرم آور است.”

مون، یکی از تالارهای مشاهیر حرفه‌ای فوتبال، گفت که اگرچه این بند حذف شده است، “خسارت وارد شده است.”

بند “مطالعه مستقل” کایلر موری، پاتریک ماهومس، رئیس به انتقاد اخیر پاسخ می دهد

مدافع وارن مون از هیوستون اویلرز در جریان بازی استیلرز در ورزشگاه تری ریورز در 3 دسامبر 1989، در پیتسبورگ، پنسیلوانیا، از کنار خط تماشا می کند.

مدافع وارن مون از هیوستون اویلرز در جریان بازی استیلرز در ورزشگاه تری ریورز در ۳ دسامبر ۱۹۸۹، در پیتسبورگ، پنسیلوانیا، از کنار خط تماشا می کند.
(جورج گویکویچ/گتی ایماژ)

او می گوید: “هر بار که در یک بازی فوتبال اشتباهی انجام می دهد، او این را خواهد داشت. آنها می گویند، “ببین، دلیل این اتفاق این است که او هفته گذشته به اندازه کافی فیلم مطالعه نکرده است.” او به TMZ Sports گفت. این وضعیت برای او بسیار ناراحت کننده و برای هر دو طرف بسیار شرم آور است.»

موری پس از انجام این معامله در جریان یک رسانه در دسترس از اخلاق کاری خود دفاع کرد.

کیلر موری، کوارتربک آریزونا کاردینالز، قبل از بازی پلی آف وایلد کارت مقابل لس آنجلس رامز در اینگلوود، کالیفرنیا، 17 ژانویه 2022، بدن خود را گرم می کند.

کیلر موری، کوارتربک آریزونا کاردینالز، قبل از بازی پلی آف وایلد کارت مقابل لس آنجلس رامز در اینگلوود، کالیفرنیا، ۱۷ ژانویه ۲۰۲۲، بدن خود را گرم می کند.
(AP Photo/Marcio Jose Sanchez, File)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

موری گفت: «فکر کردن به اینکه می‌توانم تمام کارهایی را که در حرفه‌ام انجام داده‌ام انجام دهم و شاگرد بازی نباشم و آن اشتیاق را نداشته باشم و این را جدی نگیرم، بی‌احترامی و تقریباً یک شوخی است.»