تاریخ تولد امری – سلامتی در تغذیه جامع


امری اینجاست! بسیار هیجان زده هستم که داستان تولد او را با شما به اشتراک بگذارم. من عاشق شنیدن داستانهای تولد هستم و قبل از ورود امری به بسیاری از آنها گوش دادم ، بنابراین امیدوارم امروز از خواندن داستان او لذت ببرید!

همانطور که برخی از شما می دانید ، من و اریک تصمیم گرفتیم که امری را در خانه زایمان کنیم. من می خواهم یک پست کامل در مورد دلیل تصمیم به انجام این کار بنویسم ، اما فقط می توانم بگویم که ما از این تصمیم بسیار خوشحالیم. راستش را بخواهید ، من نمی دانم که آیا می توانستم در حال حاضر به روش دیگری زایمان کنم یا نه.

من داستان مدی را در اینجا به اشتراک گذاشتم ، و چون مدی 2 روز قبل از سررسید خود رسید ، من در ذهنم داشتم که امری نیز زود است. مامای من به من هشدار داد که ممکن است خیلی دیر شود و از تاریخ تولد خود انتظار نداشته باشد ، اما تا زمان رسیدن به سررسید 18 نوامبرث و او اینجا نبود ، من به طور کامل او را باور نداشتم.

وقتی به سررسید خود رسیدم و هیچ نشانه ای از تولد قریب الوقوع نداشتم ، کمی عصبی شدم و با خود فکر کردم که آیا او به تنهایی بیرون می آید. من شروع به نوشیدن مقدار زیادی چای برگ تمشک کردم ، چند “تمرین تمرینی” انجام دادم و به متخصص کایروپراکتیک خود گفتم “آنچه را که لازم است انجام دهد” تا کارها پیش برود.

من مطمئن نیستم که آیا هر کدام از این موارد باعث شروع کار شده است ، یا اینکه آیا او بالاخره آماده است که روز بعد به اینجا بیاید ، اما در 19 نوامبر هر چه باشدث من ساعت 7 صبح از خواب بیدار می شدم و هر 5 تا 10 دقیقه احساس انقباضات سبک می کردم. وقتی اریک از خواب بیدار شد ، من این را به او گفتم و او بلافاصله وارد عمل می شود ، اما من به او گفتم که دردها بسیار خفیف هستند و احتمالاً مدتی طول خواهد کشید.

صبح کار می کردم و سپس به طب سوزنی رفتم. ساعت 12:30 ، و مطمئناً دردها شروع به افزایش کردند. به خصوص زمانی که دراز کشیدم و نمی توانستم حرکت کنم ، بسیار سخت بود زیرا من هر 5-6 دقیقه در این مرحله منقبض می شدم. رانندگی به خانه پس از آن نیز بسیار دردناک بود ، اما وقتی مامای من به آنجا رسید. 14 برای ارزیابی من ، به نظر می رسید که دردها دوباره کاهش یافته است. او پرسید که آیا می خواهم معاینه شوم ، و من این کار را کردم تا ببینم آیا او باید مدتی به خانه بیاید یا باید بماند. من فقط 1-2 سانتی متر گشاد شده بودم ، که ناامید کننده بود اما چندان هم شگفت آور نبود زیرا دردها هنوز بسیار قابل کنترل بودند. ما حتی بحث کردیم که باید چه کار کنم تا آن شب بخوابم ، زیرا حدس می زدم که تا صبح زود به کار فعال نمی روم.

همانطور که او راه می رفت ، من و اریک با سگمان ، کنزی ، به سرعت به پارک رفتیم و همه چیز واقعاً شروع به جمع شدن کرد. در راه بازگشت به خانه مجبور شدم در طول انقباضات خم شوم و آنها بسیار دردناک می شدند اما من هنوز فکر نمی کردم که در حال زایمان فعال هستم زیرا بین انقباضات احساس خوبی دارم و هنوز می توانم از طریق آنها نفس بکشم.

وقتی ساعت 4 بعد از ظهر به خانه رسیدم ، داشت سخت می شد. سعی کردم با مدی روی کاناپه بنشینم و با او برنامه ای تماشا کنم ، اما دیگر نتوانستم دردهای زایمان را بنشینم و باید روی توپ / دست و زانو یوگا روی زمین بروم ، و شروع به “صدا کردن” از طریق هر انقباض ما به مادر اریک گفتیم که بیاید و مدی را بیاورد ، اما “عجله نکنید” ، این فقط به شما نشان می دهد که چگونه من نسبت به همه اتفاقات انکار می کردم. Kl. 16:30 به مامای خود پیام دادم تا وضعیت من را بگوید و او گفت که او از راه می رسد. من هنوز فکر می کردم مدتی طول می کشد ، اما خوشبختانه او بلافاصله رفت (او گفت احساس می کند این کار سریع خواهد بود ، به محض اینکه او را به روز کردم ، او بلافاصله رفت). او همچنین همه چیز را در اوایل روز اینجا تنظیم کرده بود ، بنابراین وقتی رسید آماده رفتن شد.

من هنوز سعی می کردم با مدی بنشینم تا اریک وسایلش را آماده می کرد ، اما سرانجام خیلی چالش برانگیز شد و من به طبقه بالا رفتم تا کمی فضا داشته باشم و حمام کنم. مدی کمی سخت بود و مطمئناً متوجه شد که چیزی در حال رخ دادن است و گریه کرد تا من برگشتم پایین و به او کمک کردم تا شامش را تامین کند.

تلاش برای تماشای یک نمایش با مدی در حالی که او در حال زایمان است

مادر اریک حدود ساعت 5:30 بعد از ظهر ظاهر شد و ماما خیلی زود بعد از آن آمد و من قطعاً احساس شدت را شروع کرده بودم. من نیز بسیار احساساتی شده بودم زیرا درد زیادی داشتم ، اما سعی نکردم نشان دهم که وقتی Maddie هنوز آنجا بود چه احساسی داشتم و نمی خواستم که او را بترساند. یادداشت جانبی- من بسیاری از داستانهای تولد را در مورد زنی می شنوم که فقط انقباضات را “شدید” یا “عجله” احساس می کند ، و سعی کردم هر انقباض را به عنوان “موج دریا” تصور کنم ، اما احساس می کنم قطعاً احساس زیادی کردم درد (چیزی که من متوجه آن نشدم این بود که من در آن زمان در حال گذار بودم!). هنگامی که مادی بالاخره رفت ، من در واقع گریه ام را از دست دادم فقط در غم و اندوه / احساس ، مدی رفت و ناراحت بود و غیره. احتمالاً خوب بود که بتوانم گریه کنم و برخی احساسات را بیرون بیاورم.

من نمی توانستم در طول روز زیاد غذا بخورم ، اما وقتی می دانستم که باید الکترولیت هایم را بالا نگه دارم ، مایعات زیادی مانند آب نارگیل / آب می نوشیدم. اما این همچنین باعث شد که من احساس استفراغ کنم ، بنابراین من روی سطل و دستم روی دست و زانوهایم کار کردم (خوشبختانه هرگز مجبور نبودم از آن استفاده کنم!). من چند انقباض دیگر در طبقه پایین داشتم و سپس ماماها توصیه کردند که به طبقه بالا بروم ، جایی که اریک استخر زایمان را پر کرد. من رفتم بالا و روی تختمان (جایی که روکش پلاستیکی و ملحفه های قدیمی را کنار گذاشته بودیم) بالا رفتم و قبل از ضربه ای بزرگ و ترکیدن آب من چند انقباض داشتم. من صادقانه خیلی تعجب کردم وقتی به نظر می رسید “خیلی زود” است که این اتفاق بیفتد. من انتظار داشتم قدم های مشابهی برای تولد مدی داشته باشم ، زیرا ابتدا پلاک مخاطی خود را از دست دادم و “نمایش خونین” داشتم ، اما هیچ کدام از این اتفاق نیفتاده بود. این در 18.38 بود.

هنگامی که آب من برای اولین بار شکسته شد ، احساس می کردم که از فشار بسیار راحت شده ام ، اما در انقباض بعدی نمی توانم باور کنم که بدنم در حال فشار است. این کاری نبود که من انجام دهم ، بدن من این کار را به معنای واقعی کلمه به تنهایی انجام داد. مامای من سپس گفت که من احتمالاً به استخر زایمان نمی آیم زیرا گفتم “من اهمیتی نمی دهم ، من فقط می خواهم این نوزاد بیرون برود!” من انقباض بعدی را دوباره فشار دادم و سر او را احساس کردم ، که مامایم به جایی اشاره کرد که قصد داشتم آن را فشار دهم ، و سپس احساس کردم سر او و بقیه بدنش بیرون آمده است! امری در متولد شد ساعت 18.45 ، تنها 7 دقیقه پس از شکستن آب من.

صادقانه آنقدر شوکه و متعجب شدم که وقتی مامایم گفت “دستت را پایین بیاور و بچه ات را بیاور” ، من واقعاً نمی توانستم باور کنم. اریک نیز کاملاً شوکه شد زیرا هر دو فکر می کردیم راه طولانی در پیش داریم. من بسیار سپاسگزارم که سریع بود زیرا بسیار شدید بود و من واقعاً در تعجب بودم که چگونه می توانم آن را اداره کنم.

امری با وزن 7 کیلوگرم 5 اونس و 20.75 اینچ متولد شد ، اما مهمتر از همه ، کاملاً سالم بود ، که همه چیز مهم بود. من صادقانه نمی دانم که آیا ما به موقع در بیمارستان بودیم ، که واقعاً دیوانه کننده است ، بنابراین من بیشتر سپاسگزارم که تصمیم گرفتیم او را در خانه داشته باشیم.

بقیه شب ما فوق العاده بود. من توانستم امری را به موقع روی سینه ام بخورم و شیر مادر را شروع کنم (خوشبختانه او بلافاصله گیر کرده بود و از آن زمان به بعد خوش گذشته است) و ماماها به ما فضا دادند و همه چیز را تمیز کردند. بعد از مدتی اریک برای ما شام درست کرد و بعد از ظهر برای خواب آماده شدیم. 22:30 (اگرچه آن شب یا از بدو تولد زیاد نمی خوابید).

مدی روز بعد برای ملاقات با خواهر کوچکش به خانه آمد و از آن زمان به بعد او را وسواس کرده است. او همیشه بوسه ها و بغلش را انجام می دهد ، با او دراز می کشد و پتوهایش را می گیرد. او دوست دارد در تعویض پوشک یا هر چیز دیگری که مربوط به کمک به نوزاد است کمک کند. تلاش برای سرگرم كردن كودك كوچك هنگام تولد نوزاد بسیار سخت بوده است ، به ویژه در زمستان (بله) ، بنابراین اخیراً زمان تلویزیون بسیار بیشتر شده است ، اما در مجموع ما به خوبی در چهار خانواده به یک خانواده تبدیل می شویم.

داشتم فکر می کردم وقتی تمام قلبم به Maddie اختصاص داده شده است ، داشتن یک نوزاد جدید چه احساسی خواهد داشت ، اما این حقیقت دارد که قلب شما فقط بزرگ می شود. من از داشتن دو دختر زیبا و سالم بسیار سپاسگزارم و خدا را برای این کار هر روز شکر می کنم.

No Responses

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها
  https://2cindiet.ir/

   

  https://adiet.ir/

   

  https://atkinsshop.ir/

   

  https://arydiet.ir/

  https://badiet.ir/

   

  https://behsadiet.ir/

   

  https://cdiet.ir/

   

  https://chetorr.ir/

   

  https://cliksalamat.ir/

   

  https://clobfit.ir/

   

  https://dfdiet.ir/

   

  https://dietcolob.ir/

   

  https://dietdarmani.ir/

   

  https://dietforlife.ir/

   

  https://dietgroups.ir/

   

  https://dietiic.ir/

   

  https://dietition.ir/

   

  https://dietrejim.ir/

   

  https://dietsalamat.ir/

   

  https://dietsnews.ir/

   

  https://dranbaraa.ir/

   

  https://drbizh.ir/

   

  https://drrezbiz.ir/

   

  https://drshadibizhani.ir/

   

  https://drvitamind.ir/

   

  https://elmetaghzie.ir/

   

  https://exirsalamati.ir/

   

  https://fdiet.ir/

   

  https://fitanfood.ir/

   

  https://fitnesdiet.ir/

   

  https://fitaamin.ir/

   

  https://ganut.ir/

   

  https://foodketo.ir/

   

  https://ghafaridiete.ir/

   

  https://gi-si.ir/

   

  https://gvrt.ir/

   

  https://h-new.ir/

   

  https://happydiet.ir/

   

  https://healthdiets.ir/

   

  https://healthsnews.ir/

   

  https://hodafit.ir/

  https://kermanycom.ir/

   

  https://holodiet.ir/

   

  https://kermanyy.ir/

   

  https://ketogenicdiets.ir/

   

  https://ketodietshop.ir/

   

  https://nuteladiet.ir/

   

  https://nutgeram.ir/

   

  https://nutri-diet.ir/

   

  https://nutricell.ir/

   

  https://nutritionistsnews.ir/

   

  https://mdiet.ir/

   

  https://ketoshope.ir/

   

  https://oplasdiet.ir/

   

  https://parsiandiet.ir/

   

  https://ketozists.ir/

   

  https://laghariii.ir/

   

  https://limome.ir/

   

  https://lemondiet.ir/

   

  https://lagharifit.ir/

   

  https://maangdiet.ir/

   

  https://mi-xi.ir/

   

  https://na-hi.ir/

   

  https://na-se.ir/

   

  https://namnakk.ir/

   

  https://newsab.ir/

   

  https://newshealth.ir/

  https://nildiet.ir/

   

  https://novinn.ir/

   

  https://pcosdiet.ir/

   

  https://pezeshknew.ir/

   

  https://realnutrition.ir/

   

  https://reghim.ir/

   

  https://regimekhob.ir/

   

  https://rejimeketo.ir/

   

  https://rejimkermany.ir/

   

  https://rezhimdarmani.ir/

   

  https://rezhimeghazayi.ir/

   

  https://sabosdiet.ir/

   

  https://rezhimesalem.ir/

   

  https://salamatnew.ir/

   

  https://rezhimlaghar.ir/

   

   

  https://sebnews.ir/

   

  https://zolangdiet.ir/

   

  https://zdiet.ir/

   

  https://xdiet.ir/

   

  https://truediet.ir/

   

  https://taqhzie.ir/

   

  https://wellfitdiet.ir/

   

  https://taghziehnew.ir/

   

  https://sibe-salamati.ir/

   

  https://sha-min.ir/

   

  https://gamewake.ir/

   

  https://giahpezeshkan.ir/

   

  https://ispmr.ir/

   

  https://megig.ir/

   

  https://storg.ir/