تاریخ اکران «رهایی» ویل اسمیت پس از سیلی اسکار: گزارش


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

تاریخ انتشار پروژه آینده ویل اسمیت با اپل، “رهایی” در حال تغییر است.

طبق گزارش Variety، اکران این فیلم تا سال ۲۰۲۳ به تعویق افتاده است. به گزارش این نشریه، اگرچه «رهایی» تاریخ دقیقی برای اکران نداشت، اما انتظار می رفت این فیلم اواخر امسال در جشنواره های فیلم پاییز نمایش داده شود.

هنوز تاریخ انتشار رسمی توسط اپل ارائه نشده است، اما منبعی به Variety گفت که تاخیر انتشار “حقیقت ناگفته” است.

مالکان باشگاه کمدی ادعا می کنند که حمله دیو چاپل نتیجه ضربه زدن ویل اسمیت به کریس راک در اسکار ۲۰۲۲

ویل اسمیت، اسکار 2022

ویل اسمیت، اسکار ۲۰۲۲
(گتی)

«رهایی» اولین پروژه اکران اسمیت از زمان دریافت جایزه بهترین بازیگر مرد برای «شاه ریچارد» در اسکار ۲۰۲۲ بود. پیروزی او تحت الشعاع طغیان خشونت آمیز او در کریس راک قرار گرفت.

علی‌رغم توقف پروژه‌های متعدد، Candle Media تصمیم گرفته است به همکاری با اسمیت و شرکت سازنده‌اش، Westbrook Studios ادامه دهد.

“این یک شرکت عالی است. آنها پروژه های بزرگی دارند. آنها بسیار چند وجهی هستند. آنها تولید فیلم و تلویزیون دارند. آنها داستان های رسانه های اجتماعی مانند Red Table Talk دارند. … آنها یک عملیات برندسازی رسانه های اجتماعی بزرگ دارند. بنابراین این یک کار است. به گزارش ورایتی، کوین مایر، مدیر عامل شرکت در کنفرانس MipTV در کن گفت: ما ۱۰ درصد سهام داریم. فعلاً در اینجا هستیم. ما فکر می کنیم آنها یک شرکت واقعاً عالی هستند.

برای ثبت نام در خبرنامه سرگرمی اینجا را کلیک کنید

ویل اسمیت در کنفرانس مطبوعاتی جهانی برای حمایت از "مرد جوزا" در YouTube Space LA 4 اکتبر 2019، در لس آنجلس.

ویل اسمیت در کنفرانس مطبوعاتی جهانی برای حمایت از “مرد جمینی” در YouTube Space LA در ۴ اکتبر ۲۰۱۹ در لس آنجلس شرکت می کند.
(ریچل موری/گتی ایماژ برای پارامونت پیکچرز)

اسمیت در حالی که راک در حال اهدای جایزه بود بعد از اینکه راک در مورد سر طاس جادا پینکت اسمیت شوخی کرد به صحنه یورش برد. این بازیگر از بیماری آلوپسی رنج می برد که در گذشته به صراحت در مورد آن صحبت می کرد.

ستاره «هنکاک» کمتر از یک ساعت بعد اجازه گرفت اسکار خود را روی صحنه بپذیرد. روز بعد از طریق اینستاگرام از راک و آکادمی عذرخواهی کرد. اسمیت بعداً از آکادمی استعفا داد.

علیرغم استعفای او، آکادمی تصمیم گرفت اسمیت را از حضور در مراسم اسکار و سایر رویدادها برای ده سال آینده منع کند.

اسمیت ظاهراً شروع به کار کرده است و اخیراً به هند سفر کرده است تا روی یوگا و مدیتیشن تمرکز کند. این سفر در حالی انجام شد که گزارش هایی منتشر شد مبنی بر اینکه این بازیگر “شخصا” از راک عذرخواهی نکرده است.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

ویل اسمیت در یک "پسران بد برای زندگی" تماس عکس با هتل ویلا مگنا، 8 ژانویه 2020، در مادرید.

ویل اسمیت در یک تماس عکس «پسرهای بد برای زندگی» در هتل ویلا مگنا در ۸ ژانویه ۲۰۲۰ در مادرید شرکت می کند.
(پابلو کوادرا/WireImage)

یکی از آشنایان هالیوود گفت: “سفر معنوی” ویل به هند برای یوگا و مدیتیشن بدبینانه و مضحک به نظر می رسد، زیرا او شخصا از شخصی که در مقابل میلیون ها نفر به او حمله کرده عذرخواهی نکرده است.” صفحه ششم.

این منبع افزود: “هیچ مقداری از Namastes آن را جبران نمی کند.”