تأثیرات تغییر آب و هوا «می‌تواند در رحم آغاز شود» در مقاله نظری نیویورک تایمز هشدار می‌دهد و بر دولت فشار می‌آورد. عمل


یکی از نویسندگان نظر در نیویورک تایمز چهارشنبه استدلال کرد که نوزادان در رحم می توانند تحت تاثیر منفی تغییرات آب و هوایی قرار بگیرند.

عنوان نظری که توسط جسیکا گروس نوشته شده بود، “اثرات تغییرات آب و هوایی می تواند در رحم آغاز شود” بود. گروس ادعای خود را بر اساس مطالعه‌ای است که در مجله روان‌شناسی و روان‌پزشکی کودک منتشر شده است، که کودکانی را که طوفان سندی را در شکم مادرشان زندگی کرده‌اند، و بچه‌هایی را که قبل از طوفان متولد شده یا پس از آن باردار شده‌اند، دنبال می‌کند. به گزارش تایمز، این مطالعه مشکلات روانی را در کودکانی که در دوران بارداری در طوفان سندی زندگی می کردند، نشان داد.

گروس نوشت: «نویسندگان این مطالعه دریافتند که پسرانی که در رحم مادر در معرض سندی قرار می‌گیرند، خطر ابتلا به «اختلالات رفتاری نابسامان/ نقص توجه» را دارند، در حالی که دختران خطر ابتلا به اختلالات اضطرابی، اختلالات افسردگی و فوبیا را افزایش می‌دهند.

نیویورک تایمز به مطالعاتی اشاره کرد که نشان می‌دهد خطر ابتلا به ADHD و اختلالات اضطرابی در کودکانی که در دوران بارداری طوفان سندی را پشت سر گذاشته‌اند، افزایش می‌یابد.

نیویورک تایمز به مطالعاتی اشاره کرد که نشان می‌دهد خطر ابتلا به ADHD و اختلالات اضطرابی در کودکانی که در دوران بارداری طوفان سندی را پشت سر گذاشته‌اند، افزایش می‌یابد.
(iStock)

در پی دابز وی جکسون، ستون نیویورک تایمز سقط جنین را به عنوان “ارزش خانوادگی”، “خوب اخلاقی” ارائه می کند.

مقاله‌نویس به دنبال راه‌حل‌هایی برای این مشکل بود، زیرا تغییرات اقلیمی «به این زودی‌ها از بین نمی‌رفت – حتی اگر بشریت به طور ناگهانی اقدام جمعی ما را جمع کرد و شروع به انجام کارهای بیشتر برای بهبود آن کرد – و بارداری‌ها همچنان با طوفان‌ها، گردبادها و سیل‌ها همزمان می‌شوند. “

او با یکی از نویسندگان این مطالعه تماس گرفت که گفت والدین مقصر نیستند و از سیاستگذاران خواست تا “در جوامعی برای کودکان و زنان باردار سرمایه گذاری کنند” تا اثرات بلندمدت بلایای طبیعی بر کودکان را مطالعه کنند.

اما ستون نویس تایمز اقدامات دیگر را صرفاً یک “باند بسته” برای حل مشکل تغییرات آب و هوایی نامید. او در نهایت برای قانون آب و هوا به عنوان راه حل فشار آورد.

با نزدیک شدن طوفان سندی، ساکنان محلی در دلاور پناه می گیرند.

با نزدیک شدن طوفان سندی، ساکنان محلی در دلاور پناه می گیرند.
(گتی)

این بار نمی تواند بر دوش هیچ فردی باشد که مشکلی را برطرف کند… در حالی که، بله، ما می توانیم درخواست افزایش غربالگری کودکانی را که در داخل رحم در معرض بلایای طبیعی قرار می گیرند، کنیم، که مانند گذاشتن چسب زخم روی زخم عمیق است. این یک ناکافی است. گروس اظهار داشت: مشکلی را حل کنیم که سال‌های آینده بر زندگی ما و فرزندانمان سرازیر خواهد شد.

آب و هوا برای کودکان: کارتون از حیوانات برای پرداختن به تغییرات آب و هوایی استفاده می کند

پس از استناد به قانون کاهش تورم، گروس پیشنهاد کرد که قوانین تهاجمی بیشتری لازم است.

“[B]به ازای هر تأخیر، فاجعه دیگری رخ می‌دهد، طوفان دیگری که مردم را از خانه‌های زیرزمینی‌شان بیرون می‌آورد، نسل دیگری از والدین برای مراقبت از کودکان رها شده‌اند، احتمالاً دلایل مشکلات روانی را نمی‌دانند، بدون اینکه منابع لازم برای مقابله با آن مسائل وجود داشته باشد و به اندازه کافی انجام نشده باشد. برای مقابله با روند بلایای آب و هوایی،” او در پایان گفت.

پس از عبور طوفان ایان از منطقه در 29 سپتامبر 2022 در Sanibel، فلوریدا، خانه ای سوخت.  این طوفان بادهای شدید، طوفان و باران را به منطقه آورد و خسارات شدیدی به بار آورد.

پس از عبور طوفان ایان از منطقه در ۲۹ سپتامبر ۲۰۲۲ در Sanibel، فلوریدا، خانه ای سوخت. این طوفان بادهای شدید، طوفان و باران را به منطقه آورد و خسارات شدیدی به بار آورد.
(جو رادل/گتی ایماژ)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

پس از طوفان یان که ماه گذشته فلوریدا و کارولینای جنوبی را درنوردید، برخی از رسانه ها از این فرصت استفاده کردند تا نگرانی های خود را در مورد تغییرات آب و هوایی مطرح کنند و آن را به مسائل به ظاهر نامرتبط مرتبط کنند.

مقاله ای مهمان در این روزنامه ادعا می کند که فلوریدا هدف طوفان قرار گرفته است زیرا ران دیسانتیس فرماندار فلوریدا اقدامات کافی برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی انجام نداده است.

مقاله دیگری در واشنگتن پست مدعی شد که گرمای هوا به دلیل تغییرات آب و هوایی باعث افزایش سخنان نفرت شده است.