بیگز: ساختن جزئی دیوار مرزی بایدن علیرغم ضربات ترامپ صرفا یک «ترفند سال انتخاباتی» است


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

پرزیدنت بایدن بخشی از دیوار مرزی را در یوما، آریزونا می‌سازد، علی‌رغم تعهد کمپین مبنی بر عدم افزودن «دیوار دیگر… در دولت من» – چیزی که یکی از قانون‌گذاران آریزونا گفت تلاش کاخ سفید برای نشان دادن اهمیت دادن به فضای باز است. مرزی که در ابتدا ایجاد کردند.

اندی بیگز، نماینده ایالت آریز، روز جمعه به «هانیتی» گفت که بایدن با افزودن چند صد فوت به «توکنیسم» انتخابات میان‌دوره‌ای دست می‌زند و احتمالاً ادعا می‌کند که در مورد بحران در مرز کاری انجام می‌دهد.

او با اشاره به سازه ای نه چندان دور از محل تلاقی آریزونا، کالیفرنیا و مکزیک، در نزدیکی لوس آلگوندونز، باجا، گفت: “سد مورلوس ترافیک زیادی دارد، اما این یک نماد سال انتخابات برای آنها است. تمام اینها همین است.” .

با این حال، بیگز پیش بینی کرد که اگر دیوار در نزدیکی سد ساخته شود، بسیاری از تخمین زده شده ۱۰۰۰ مهاجر غیرقانونی در روز که به یوما سرازیر می شوند، به سادگی وارد منطقه حفاظت شده سرخپوستان کوکوپا خواهند شد.

جمهوریخواه: اگر تهدیدهای چین برای پلوسی منجر به آسیب واقعی شود، این یک اعلان جنگ است

پرزیدنت جو بایدن در حالی صحبت می کند که جینا ریموندو وزیر بازرگانی، پیت بوتیگیگ وزیر حمل و نقل و الخاندرو مایورکاس وزیر امنیت داخلی در طول جلسه کابینه گوش می دهند.

پرزیدنت جو بایدن در حالی صحبت می کند که جینا ریموندو وزیر بازرگانی، پیت بوتیگیگ وزیر حمل و نقل و الخاندرو مایورکاس وزیر امنیت داخلی در طول جلسه کابینه گوش می دهند.
(درو انگرر/گتی)

بنابراین شما می توانید سد مورلوس را ببندید [migrants] در روز و سپس مردم به رزرو کوکوپه می آیند. بنابراین آنها واقعاً موفقیت زیادی نخواهند داشت.”

قانونگذار گیلبرت تکرار کرد، با این حال، بایدن و دموکرات‌ها از ساختار «نشانه‌ای» به عنوان تلاشی برای ادعای جدی بودن آنها در مورد بحران‌های مهاجرت غیرقانونی استفاده خواهند کرد.

ریورا: موقعیت نامشخص بایدن در تایوان سفر تهدید آمیز یازدهم پلوسی را تشدید می کند

پرونده - یک جفت خانواده مهاجر از برزیل از شکافی در دیوار مرزی عبور می کنند تا پس از عبور از مکزیک به یوما، آریز، برای درخواست پناهندگی به ایالات متحده برسند.

پرونده – یک جفت خانواده مهاجر از برزیل از شکافی در دیوار مرزی عبور می کنند تا پس از عبور از مکزیک به یوما، آریز، برای درخواست پناهندگی به ایالات متحده برسند.
(AP Photo/یوجین گارسیا، فایل)

همانطور که شان هانیتی مجری برنامه اشاره کرد، با این حال، کاخ سفید هنوز این تدبیر را اتخاذ نکرده است، در عوض با خبرنگاران بر سر تعاریف می جنگد، و کارین ژان پیر، سخنگوی، در پاسخ به سوال پیتر دوسی از فاکس، گفت بایدن “دیوار را تمام نمی کند” اما “پاک کردن آشفتگی های خود” – زمانی که دوسی به تعهد فوق الذکر بایدن اشاره کرد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS کلیک کنید

هانیتی همچنین خاطرنشان کرد که سخنگوی بایدن یک بار با استناد به ارز مکزیکی، دونالد ترامپ را به عنوان یک بیگانه هراس در مورد پروژه مورد انتقاد قرار داد:

“پزو برای دیوار متعصب شما کجاست؟” او یک بار در توییت ترامپ رئیس جمهور وقت آمریکا نوشت.