بیوه افسر پلیس کشته شده فیلادلفیا سیاست های مترقی لری کراسنر را مسئول مرگ شوهر می داند.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

بیوه یک افسر کشته شده فیلادلفیا روز پنجشنبه پس از دفاع از وکلای چپ افراطی و سیاست‌های آنها، از جمله لری کراسنر، دادستان منطقه پنسیلوانیا، که او را مسئول قتل همسرش می‌داند، پیامی برای جورج سوروس، اهداکننده بزرگ لیبرال داشت.

گروهبان جیمز اوکانر، کهنه سرباز ۲۳ ساله این نیرو، در حین اجرای حکم بازداشت در ۱۳ مارس ۲۰۲۰ در حین انجام وظیفه کشته شد. دادستان پرونده قاتلان ادعایی را به عنوان فروشندگان مواد مخدر خطرناک با برگه های رپ گسترده توصیف کرد.

بیوه اوکانر، تری، روز پنج‌شنبه به فاکس نیوز گفت که معتقد است اگر سیاست‌های وثیقه چپ افراطی DA Krasner که به این افراد مسلح اجازه داد پس از دستگیری‌های متعدد به خیابان‌ها برگردند، شوهرش هنوز زنده بود.

جمهوری خواهان مواد استیضاح علیه فیلادلفیا دا لری کراسنر را معرفی می کنند

بایگانی: لری کراسنر، دادستان ناحیه فیلادلفیا، پس از یک کنفرانس مطبوعاتی که دانیل اوت لاو را به عنوان کمیسر پلیس جدید اعلام کرد، در جمع رسانه ها سخنرانی کرد.

بایگانی: لری کراسنر، دادستان ناحیه فیلادلفیا، پس از یک کنفرانس مطبوعاتی که دانیل اوت لاو را به عنوان کمیسر پلیس جدید اعلام کرد، در جمع رسانه ها سخنرانی کرد.
(مارک ماکلا/گتی ایماژ)

او در “آمریکا ریپورتز” گفت: “آنها سوابق جنایی طولانی در مورد اسلحه، تیراندازی، قتل داشتند. من می توانستم به این موضوع ادامه دهم.” آنها به خاطر دادستان منطقه ما و سیاست های ملایم او بارها و بارها از زندان خارج شده بودند. اگر آن مردان حبس می شدند و در جایی که قرار بود نگهداری می شدند، شوهرم هنوز هم امروز اینجا بود.

تری به دیگر قربانیان فیلادلفیا می پیوندد بحران جرم و جنایت که به شدت از سیاست های چپ افراطی کراسنر انتقاد کرده و خواستار برکناری او شده اند. در ژوئن، گروهی از نمایندگان ایالت پنسیلوانیا روند استیضاح حزب لیبرال DA را به دلیل ترک وظیفه آغاز کردند.

او گفت: “ما یک DA داریم که افرادی را که از فروشگاه‌ها دزدی می‌کنند، در صورتی که قیمت زیر ۱۰۰۰ دلار باشد و کسب‌وکارهای کوچک بسته شوند، محاکمه نمی‌کند، زیرا مردم می‌توانند وارد شوند، آنچه را که می‌خواهند بردارند و می‌دانند که هیچ اتفاقی برای آنها نخواهد افتاد.” .

تری داستان خود را در پاسخ به مقاله‌ای که این هفته توسط وال استریت ژورنال منتشر شد، به اشتراک گذاشت که در آن، سوروس، میلیاردر لیبرال، کار دادستان‌های منطقه‌ای مترقی را ستایش کرد و این تصور را که سیاست‌های آنها در افزایش جرم و جنایت در سراسر کشور مقصر است، رد کرد.

پدر نوجوان کشته شده می‌گوید: فیلادلفیا دا لری کراسنر باید از بین برود

سوروس تلاش کرد این موضوع را مطرح کند که سیاست‌های اجرا شده توسط «دادستان‌های اصلاح‌طلب» میلیون‌ها دلار کمک مالی کرده است تا «محبوب» و «موثر» باشد.

پرونده -- جورج سوروس، بشردوست و فعال میلیاردر

پرونده — جورج سوروس، بشردوست و فعال میلیاردر
(سایمون داوسون/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

اما تری گفت که اندوه او و بسیاری دیگر مانند او دلیلی بر عدم کارکرد سیستم فعلی است.

او گفت: “این کار نمی کند. چه کسی فکر می کند که این سیستم فرصت های دوم، سوم، چهارم را به مردم می دهد؟ شهر ما امن نیست. مدت زیادی است که امن نبوده است.” “قربانیان جوان‌تری هر روز تیراندازی می‌شوند و کشته می‌شوند. این به این دلیل است که آنها را بارها و بارها آزاد می‌کنند و هر بار که چنین اتفاقی می‌افتد، سوابق دستگیری آنها را می‌بینید. این نفرت انگیز است که تعداد زیادی پیشرو دارند. هیچ کاری در مورد آن انجام نمی‌شود. آنها نگهداری نمی‌شوند. پشت میله‌های زندان جایی که لیاقتش را دارند.»

اتهامات ایالتی علیه مردانی که جان اوکانر را گرفتند، همراه با اتهامات فدرال که می تواند شامل مجازات اعدام باشد، تشکیل شده است.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

تری گفت که مداخله فدرال در این پرونده به او امیدواری بیشتری داد که مردانی که شوهرش را کشتند به دست عدالت سپرده شوند.

“[As far as] با گرفتن این کار از دست دادستان منطقه ما… قبلاً دیده بودیم که او پشت سر مردم می رود و بدون اینکه به کسی بگوید معامله می کند. من مطمئن هستم که کسی قبلاً در خیابان آمده است،» او گفت: «از اینکه همه آنها در حال حاضر در زندان فدرال محبوس هستند بسیار سپاسگزارم.»