بیمار سنت جود کامیون اسباب‌بازی Monster Jam را طراحی می‌کند، با یک معامله واقعی شگفت‌زده شد: “فقط عالی”


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

رویای هیولا برای یکی از بیماران سنت جود به واقعیت تبدیل شده است.

کالوین، یک هنرمند جوان، ابتدا این فرصت را پیدا کرد که طرح اصلی کامیون «Emoji Strong» خود را که به عنوان یک کامیون اسباب‌بازی Monster Jam زنده می‌شود تماشا کند – و اکنون به یک معامله واقعی تبدیل شده است.

Monster Jam یک سورپرایز بزرگ را برای کالوین و مادرش، تیفانی، در روز پنج‌شنبه ارائه کرد، زیرا آنها در یک کامیون هیولایی Monster Jam با طرح کالوین در «روباه و دوستان» سوار شدند.

او پاسخ داد: “این دیوانه است.” “این فقط عالی است.”

پسر نیوهمشایر ۱۱ دلار از قلک به اداره آتش نشانی اهدا کرد: “از شما برای محافظت از شهر ما متشکریم”

“این بزرگه!” تیفانی گفت. “بسیار شگفت انگیز است که آثار هنری او را در … در مقیاس بزرگ ببینیم.”

باری موساویر، سخنگوی Monster Jam، گفت که این یک فرصت “شگفت انگیز” برای کالوین است که هنر اصلی خود را در فینال جهانی Monster Jam در آخر هفته آینده در اورلاندو، فلوریدا به نمایش بگذارد.

او گفت: “صحنه بزرگتر نمی شود.” “من دوست دارم که امروز آن را در اینجا با شما به نمایش می گذاریم.”

درمان غیرمعمول نویدبخشی را برای کودکان مبتلا به تومور مغزی نشان می دهد

موساویر که خود یک طراح گرافیک است نیز از کالوین به خاطر “آثار حماسی” او تعریف کرد.

مادرش خاطرنشان کرد که این نوجوان ۱۳ ساله بیش از ۱۸ ماه شیمی درمانی و پرتو درمانی «طاقت‌آور» را پشت سر گذاشته است – با این حال او هرگز نتوانسته مثبت بماند.

کالوین بیمار سنت جود، کامیون اسباب بازی Monster Jam خود را در حالی که با کامیون هیولایی Monster Jam که با طرح اصلی او تزئین شده است، ژست گرفته است. "روباه و دوستان،" در 19 مه 2022. (فاکس نیوز)

کالوین بیمار سنت جود، کامیون اسباب‌بازی Monster Jam خود را در حالی که با کامیون هیولایی Monster Jam تزئین شده با طرح اصلی او در «فاکس و دوستان» در ۱۹ مه ۲۰۲۲ ژست گرفته است. (فاکس نیوز)

او گفت: “او همیشه چهره ای شاد داشته است.” با همه دکترها، همه پرستارها، او هرگز چهره غمگینی ندارد.

قبل از فاش شدن کامیون هیولا بزرگ در کانال فاکس نیوز، نوجوان جوان در حالی که یکی از کامیون های اسباب بازی بسته بندی شده خود را در دست داشت، قدردانی خود را ابراز کرد.

برای ثبت نام در خبرنامه سبک زندگی ما اینجا را کلیک کنید

او گفت: “احساس فوق العاده ای به من می دهد.” من طراحی را از چهار سال پیش شروع کردم و اینها ایموجی هایی هستند که برای احساساتی که در دوران سرطان احساس می کنم طراحی کردم.

کالوین و مادرش تیفانی کامیون اسباب‌بازی St. Jude Emoji را روی آن به نمایش می‌گذارند "فاکس و دوستان" در 19 مه 2022. (فاکس نیوز)

کالوین و مادرش تیفانی کامیون اسباب‌بازی St. Jude Emoji را در «فاکس و دوستان» در ۱۹ مه ۲۰۲۲ به نمایش گذاشتند. (فاکس نیوز)

کالوین ترسیم نمادهای ایموجی‌های مختلف مانند شکلک عشق، شکلک‌های خنده‌دار و شکلک‌های پانسمان‌شده را توصیف کرد تا نشان‌دهنده انواع احساسات او در حین تحمل درمان باشد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

کامیون اسباب بازی St. Jude Emoji با نسخه محدود را می توان در monsterjamsuperstore.coml خریداری کرد. ۱۰ دلار از هر فروش به بیمارستان تحقیقاتی کودکان سنت جود اهدا می شود.