بیل ماهر ارتدوکسی LGBTQ را به چالش می کشد: “بپرسید اشکالی ندارد” – به خصوص وقتی که شامل بچه ها می شود


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

بیل ماهر مجری برنامه «زمان واقعی» برنامه خود را جمعه شب با مقابله با آنچه که او به عنوان «روند» LGBTQ توصیف کرد، به گفته خودش در میان جوانان آمریکایی رایج شده است، پایان داد.

ماهر مونولوگ خود را آغاز کرد: “اگر چیزی در مورد نژاد بشر با سرعتی بی سابقه در حال تغییر است، حداقل باید در مورد آن بحث کنیم.” به نظر می رسد که جمعیت دگرباشان جنسی آمریکا که با گذشت زمان از بین رفته اند، تقریباً هر نسل دو برابر می شود.

طبق نظرسنجی اخیر گالوپ، کمتر از ۱ درصد از آمریکایی‌هایی که قبل از سال ۱۹۴۶ متولد شده‌اند، نسل جو بایدن هستند، به این ترتیب، ۲.۶ درصد از بومرها، ۴.۲ درصد از نسل X، ۱۰.۵ درصد از نسل هزاره و ۲۰.۸ درصد از نسل Z هستند. به این معنی که اگر این مسیر را دنبال کنیم، در سال ۲۰۵۴ همه همجنس گرا خواهیم بود.”

بیل ماهر، ایلان ماسک را به این دلیل که گفته بود به جمهوری‌خواه رای داده است، ضربه می‌زند: «من باید در آنجا شرکت کنم.»

ماهر افزود: “من فقط می گویم که وقتی اوضاع به این سرعت تغییر می کند، مردم اجازه دارند بپرسند “چه خبر است.”

HBO "به موقع" میزبان بیل ماهر اخیراً به این موضوع پرداخت "جنگ با جوک"

بیل ماهر، مجری برنامه «Real Time» شبکه HBO اخیراً به «جنگ با جوک» پرداخت.
(HBO)

ستاره HBO، ACLU را به دلیل ادعای اینکه جامعه دگرباشان جنسی با واژگونی Roe v. Wade “به طور نامتناسبی آسیب می بیند” را مسخره کرد و اشاره کرد که جمعیت زنان “حتی در لیست نبود”.

ماهر گفت: “من برای دگرباشان جنسی خوشحالم که اکنون در عصری زندگی می کنیم که آنها می توانند زندگی واقعی خود را آشکارا زندگی کنند و ما همیشه باید مراقب احترام گذاشتن و محافظت از آنها باشیم. اما کسی باید آن را بگوید. همه چیز به شما مربوط نیست.” . “اشکال ندارد در مورد چیزی که بسیار جدید است و کودکان را درگیر می کند، سوال بپرسید. پاسخ همیشه می تواند این باشد که هر کسی از جامعه به حاشیه رانده شده به طور خودکار درست می گوید، کارت ترامپ، میکروفون پایان بحث، زیرا ما به معنای واقعی کلمه روی کودکان آزمایش می کنیم. شاید این باشد. چرا سوئد و فنلاند از دادن مسدود کننده‌های بلوغ به کودکان خودداری کرده‌اند، زیرا ما چیز زیادی در مورد اثرات طولانی‌مدت آن نمی‌دانیم، اگرچه عقل سلیم باید به شما بگوید که وقتی روند هورمون‌های خشمگین را معکوس کنید، مشکلاتی به وجود خواهد آمد.

پانل بیل ماهر حمله “اولترا ماگا” بایدن را به سخره می گیرد: “صدای شبیه کاندوم”

ماهر به گزارش‌هایی اشاره کرد که در مورد کودکانی که در حال گذار هستند مانع رشد تراکم استخوان و باروری آنها شده است.

او گفت: “این فقط یک تصمیم برای سبک زندگی نیست، بلکه پزشکی است.” “سنجش ​​معاوضه تعصب نیست.”

او یک لایه تراجنسیتی ACLU را که از تحریم کتاب “آسیب برگشت ناپذیر” ابیگیل شریر حمایت می کرد، انتقاد کرد، کتابی که عواقب دختران نوجوانی را که ادعا می کنند خود را پسر می دانند و این تصور که تحت فشار همسالان برای گذار قرار می گیرند، بررسی می کند.

اعضا و حامیان جامعه LGBTQ در آن شرکت می کنند "به هر حال بگو گی" تجمع در ساحل میامی، فلوریدا در 13 مارس 2022. (عکس از CHANDAN KHANNA / AFP) (عکس از CHANDAN KHANNA/AFP از طریق Getty Images)

اعضا و حامیان جامعه LGBTQ در تجمع “به هر حال بگو همجنسگرا” در میامی بیچ، فلوریدا در ۱۳ مارس ۲۰۲۲ شرکت می کنند. (عکس از CHANDAN KHANNA / AFP) (عکس از CHANDAN KHANNA/AFP از طریق Getty Images)
(چندان خانا/ خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)

“این پدیده ای است که باید هنگام بررسی این موضوع به آن توجه کنیم. بله، بخشی از افزایش تعداد دگرباشان جنسی به این دلیل است که مردم به اندازه کافی آزادند که آن را به یک نظرسنجی بگویند و این همه به نفع است، اما برخی از آن ها ماهر پیش از استناد به دکتر اریکا اندرسون، فیزیولوژیست بالینی تراجنسیتی که می‌گوید برخی از کودکان به دلیل نفوذ و رسانه‌های اجتماعی به عنوان تراجنسیتی شناخته می‌شوند، استدلال می‌کند.

“اگر در یک مهمانی شام کوچک از آنجلنوهای معمولاً بسیار لیبرال و با درآمد بالا شرکت می کنید، شنیدن اینکه والدینی که هر کدام یک بچه ترنس دارند در مورد آن صحبت می کنند، غیرعادی نیست. احتمال اینکه این اتفاق در یانگستون، اوهایو بیفتد چیست؟ این افزایش در کودکان ترنس کاملا طبیعی است، چرا منطقه ای است؟ ماهر پرسید. “یا اوهایو آنها را شرمنده می کند یا کالیفرنیا آنها را ایجاد می کند … اگر نتوانیم بپذیریم که در برخی مناطق محصور سطحی از گرایش به این ایده وجود داشت که چیزی غیر از مستقیم باشد، پس این یک بحث جدی و مبتنی بر علم نیست. این ضربه ای است که در جنگ های فرهنگی با استفاده از کودکان به عنوان خوراک توپ زده می شود.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

ماهر بعداً ادامه داد، “مطمئن هستم که اکثریت قریب به اتفاق والدین این موضوع را ساده نمی‌گیرند. و اینکه تشخیص اینکه چیزی واقعی است یا فقط یک مرحله است، بسیار سخت است. و من می‌دانم که ترنس بودن متفاوت است. این یک امر ذاتی است. اما بچه‌ها فازهایی هم دارند. آنها بچه هستند، همه مراحل است. مرحله دایناسور، مرحله هلو کیتی، یک روز آنها می خواهند فضانورد شوند، روز دیگر نمی توانید آنها را مجبور کنید اتاقشان را ترک کنند. ‘جنسیت-مایع – بچه‌ها در مورد همه چیز روان هستند. اگر بچه‌ها در ۸ سالگی می‌دانستند چه می‌خواهند باشند، آن وقت دنیا پر از گاوچران و پرنسس‌ها می‌شد.»