بو نیکس در برد شماره ۱۰ اورگان مقابل شماره ۹ UCLA پنج تاچ داون پرتاب کرد.


بو نیکس ۲۷۸ یارد و پنج تاچ داون پرتاب کرد و شماره ۱۰ اورگان اولین باخت فصل خود را با پیروزی ۴۵-۳۰ در روز شنبه به شماره ۹ UCLA تحویل داد.

این برد باعث افزایش بردهای اورگان در استادیوم اوتزن به ۲۳ بازی شد که با رکورد مدرسه مطابقت داشت. این سومین بهترین بازی خانگی فعال در کشور است. اردک ها (۶-۱، ۴-۰ Pac-12) از زمان باخت ابتدای فصل مقابل جورجیا، شش برد متوالی کسب کرده اند و تنها تیم شکست ناپذیر باقی مانده در بازی کنفرانس Pac-12 هستند.

این باخت باعث شد تا بروینز که از سال ۲۰۰۴ در یوجین پیروز نشده بود، یک برد ۹ بازی در مجموع شکست بخورد. UCLA (6-1، ۳-۱) از سال ۲۰۱۷ تاکنون موفق به شکست اردک ها نشده است.

نیکس، انتقالی از آبرن، یک تهدید موبایلی است که در این فصل ۱۷ تاچ داون پرتاب کرده و برای ۸ بار عجله کرده است. او ۲۱ پاس از ۲۸ پاس را مقابل بروین انجام داد. هدف مورد علاقه او در روز شنبه، تروی فرانکلین بود که ۸ شکار در ۱۳۲ یارد و دو امتیاز داشت.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

کوارتربک بو نیکس شماره 10 از اورگان داکس می دود تا در نیمه اول در ورزشگاه اوتزن در 22 اکتبر 2022 در یوجین، اورگان، مقابل تیم UCLA Bruins توپ را پاس کند.

کوارتربک بو نیکس شماره ۱۰ از اورگان داکس می دود تا در نیمه اول در ورزشگاه اوتزن در ۲۲ اکتبر ۲۰۲۲ در یوجین، اورگان، مقابل تیم UCLA Bruins توپ را پاس کند.
(تام هاک/گتی ایماژ)

Dorian Thompson-Robinson از UCLA که تقریباً ۷۵% از پاس‌های خود را در بازی انجام می‌داد، ۲۶۲ یارد و دو تاچ داون پرتاب کرد. Zach Charbonnet برای ۱۳۶ یارد و یک امتیاز عجله کرد.

اورگان بازی زمینی UCLA را کند کرد و به ۱۸۶ یارد سرعت داد. Bruins در Pac-12 با میانگین ۲۱۱.۵ یارد در رتبه دوم قرار گرفت. در مقابل، اردک ها ۲۷۳ یارد تند تند روی هم انباشته بودند.

پس از گل های میدان معاملاتی، داکس در اوایل کوارتر دوم با پاس ۱۷ یاردی نیکس به ترنس فرگوسن، ۱۰-۳ پیش رفت. UCLA با پاس گل ۳۶ یاردی تامپسون-رابینسون به کیگان جونز پاسخ داد.

فرانکلین یک پاس گل ۵۱ یاردی از نیکس گرفت تا داک ها را جلوتر بکشد. اورگان یک ضربه جانبی را به دست آورد و با حمل تاچ داون ۲ یارد جردن جیمز برتری خود را افزایش داد.

نیکلاس بار میرا یک گل میدانی ۴۴ یاردی برای بروین اضافه کرد تا فاصله را کم کند. اردک‌ها با یک جفت پنالتی در درایو آخر قبل از نیمه به عقب رانده شدند، اما فرانکلین یک پاس ۲ یاردی از نیکس گرفت تا در وقت استراحت ۳۱-۱۳ پیش بیفتد.

پس از سومین گل میدانی UCLA، داکس ها با پاس گل ۱۷ یاردی نیکس پیش افتادند تا کم مک کورمیک به پایان برسد.

Charbonnet برای باز کردن دوره پایانی به سرعت یک یاردی را لمس کرد. اردک ها با شکار ۳۷ یاردی باکی اروینگ پاسخ دادند.

نیکس از سال ۱۹۹۶ با چندین بازی پنج تاچ داون یا بیشتر در یک فصل، سومین کوارتربک اورگان شد. او به جاستین هربرت (۲۰۱۹) و مارکوس ماریوتا (۲۰۱۴) پیوست.

UCLA یک تاچ داون دیرهنگام روی پاس ۲۲ یاردی تامپسون-رابینسون به جیک بوبو اضافه کرد.

پادلز، طلسم اردک‌های اورگان، در نیمه دوم در استادیوم اوتزن در ۲۲ اکتبر ۲۰۲۲ در یوجین، اورگان، حرکات فشاری انجام می‌دهد.

پادلز، طلسم اردک‌های اورگان، در نیمه دوم در استادیوم اوتزن در ۲۲ اکتبر ۲۰۲۲ در یوجین، اورگان، حرکات فشاری انجام می‌دهد.
(تام هاک/گتی ایماژ)

مربی فوتبال دبیرستانی را دید که پس از پنالتی، دستیار را به زمین می برد

در ۱۰ نفر برتر

آخرین باری که یک تیم UCLA در رده ۱۰ برتر قرار گرفت، در ۱۳ اکتبر ۲۰۰۱ با حریف برتر ۱۰ بازی کرد، زمانی که شماره ۷ بروینز شماره ۱۰ واشنگتن را ۳۵-۱۳ در پاسادنا، کالیفرنیا شکست داد.

این اولین دیدار بین دو تیم برتر ۱۰ در Autzen از زمانی بود که شماره ۳ اورگان در سال ۲۰۱۴ شماره ۷ ایالت میشیگان را شکست داد. آخرین مسابقه بین دو تیم Pac-12 در ۱۰ تیم برتر، پیروزی شماره ۴ اورگان بر شماره ۹ بود. استنفورد در سال ۲۰۱۰

پیامدهای نظرسنجی

UCLA که فصل گذشته در نظرسنجی ها به رتبه ۱۳ صعود کرد، از سال ۲۰۱۵ تا قبل از هفته گذشته در بین ۱۰ رتبه برتر قرار نگرفته بود. اورگان فصل را در رتبه ۱۱ باز کرد، اما باخت به جورجیا آنها را از نظرسنجی حذف کرد. اردک ها در فصل گذشته در رتبه سوم قرار گرفتند.

بردار

UCLA: مربی چیپ کلی به یوجین بازگشت، جایی که از ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۲ مربیگری کرد. در دوران تصدی او، داک‌ها به‌خاطر حمله سریع «تار» معروف بودند، که آنها را به بازی قهرمانی ملی پس از یک فصل شکست‌ناپذیر ۲۰۱۰ کشاند. کلی از زمانی که در اواخر سال ۲۰۱۷ هدایت UCLA را برعهده گرفت، ۰-۴ مقابل اورگان به پایان رسید. شش برد Bruins برای شروع فصل، بیشترین برد برنامه از سال ۲۰۰۵ بود.

اورگان: اردک ها نیز یک هفته خداحافظی می آمدند. “College GameDay” از ESPN برای اولین بار از سال ۲۰۱۸ از یوجین پخش شد. سابرینا یونسکو، ستاره سابق بسکتبال زنان اورگان در این بازی حضور داشت. اورگان در کنفرانس ۴-۰ برای اولین بار از سال ۲۰۱۹ به پایان رسید. این بازی ۵۹۹۶۲ نفر را به خود جذب کرد که چهارمین جمعیت بزرگ تاریخ در Autzen و بزرگترین از سال ۲۰۱۱ است.

طرفداران Oregon Ducks آواز می خوانند "فریاد" در 22 اکتبر 2022، در یوجین، اورگان، مقابل تیم یو سی ال ای بروینز در نیمه دوم در ورزشگاه اوتزن.

طرفداران اورگان داکس در نیمه دوم در ورزشگاه اوتزن در ۲۲ اکتبر ۲۰۲۲ در یوجین، اورگان، «فریاد» را علیه تیم UCLA Bruins می خوانند.
(تام هاک/گتی ایماژ)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

تا بعدی

UCLA: Bruins آخر هفته آینده میزبان استنفورد است.

اورگان: اردک ها روز شنبه از کالیفرنیا دیدن می کنند.