به برادوک بیا و ببین چرا من طرفدار فترمن نیستم


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

آمریکا داستان بازگشت را دوست دارد.

هنگامی که در غرب پنسیلوانیا بزرگ می شوید، توسط برخی از قانع کننده ترین روایت های تاریخ ما احاطه شده اید. در مدرسه ابتدایی، دانش آموزان محلی به سفرهای میدانی به Ft. لزوم یادگیری در مورد جنگ فرانسه و هند.

ما به یاد سربازان پنسیلوانیایی بی‌اسلحه، تحت تجهیز و بدآموزی می‌افتیم که در دوران جورج واشنگتن در انقلاب آمریکا پیروز شدند. ما در مورد اندرو کارنگی می شنویم که بدون هیچ چیز به آمریکا آمده و بزرگترین امپراتوری فولادی را که تا کنون وجود داشته ساخته است.

ما این داستان‌ها را با افسانه‌های نسل پیتسبورگ تطبیق می‌دهیم، مانند ضربه زدن بیل مازروسکی به هومران سری جهانی ۱۹۶۰، برادشاو به هریس Immaculate Reception، و ماریو لمیوکس که پنگوئن‌ها را از ورشکستگی نجات می‌دهد تا سه جام استنلی دیگر.

به گزارش خبرنگار ان‌بی‌سی نیوز، فترمن هنوز «درک مکالمات سختی دارد»

ریشه یابی بازگشت در خون ماست. پیتسبورگ موتور آمریکا بود در زمانی که شرکت فولادسازی ادگار تامسون براداک کار می کرد. سپس کارخانه های فولاد تعطیل شدند. پیتسبورگ رنج می برد. با این حال، امروز، پیتسبورگ با مشاغل پیشرفته، مراقبت های بهداشتی در سطح جهانی، و صحنه رستورانی قوی بازگشته است.

من صاحب رستوران هستم. حدود شش سال پیش تصمیم گرفتم “Portogallo Peppers N’AT” را در برادوک، جایی که جان فترمن شهردار آن بود، افتتاح کنم.

باب پورتوگالو مالک/اپراتور Portogallo Peppers N'AT در برادوک، پن است.  این یک کسب و کار دارای گواهینامه متعلق به کهنه سربازان است.  او یک کهنه سرباز بازنشسته نیروی هوایی با 22 سال سن است.  Portogallo همچنین تولید کننده و توزیع کننده Portogallo Peppers N'AT Spicy Giardiniera و Sweet and Spicy Peppers است.

باب پورتوگالو مالک/اپراتور Portogallo Peppers N’AT در برادوک، پن است. این یک کسب و کار دارای گواهینامه متعلق به کهنه سربازان است. او یک کهنه سرباز بازنشسته نیروی هوایی با ۲۲ سال سن است. Portogallo همچنین تولید کننده و توزیع کننده Portogallo Peppers N’AT Spicy Giardiniera و Sweet and Spicy Peppers است.

قبل از اینکه افتتاح کنیم، در یک جامعه نزدیک زندگی می‌کردم و در مورد رنسانسی شنیدم که در برادوک، پیا در حال رخ دادن بود. با شهردار تماس گرفتم زیرا براداک آن زمان بهترین شهرت را نداشت و صادقانه بگویم، هنوز هم می‌توانست از برخی کارها استفاده کند.

او به من این ایده را مطرح کرد که از طریق برداک ترافیک رو به افزایش است و بازگشت در حال انجام است.

فترمن می‌گوید که سکته مغزی در صورت انتخاب شدن، «تأثیری بر وظایف» نخواهد داشت، بر کمپین «بسیار شفاف» اصرار دارد.

من نقل مکان کردم و حتی پیتزای خانواده اش را سرو کردم. من برای بازگشت به بازی ریشه دوانده بودم، اما مانند بسیاری از چیزهایی که در مورد جان فترمن وجود دارد، تبلیغات زیادی وجود داشت و نه محتوای زیادی.

شهردار آن زمان فترمن در تبلیغ خود و روایتی از یک مرد طبقه کارگر که به بازسازی یک شهر در حال مبارزه کمک می کرد، مهارت داشت.

اخلاق کاری فترمن او را در اولویت قرار می دهد و بقیه ما تقریباً همان جایی هستیم که قبلا بودیم. او مجبور نبود مانند کسانی که مجبور بودند زندگی خود را جمع کنند، کار کند، زیرا برخلاف ساکنان برادوک که برای گذراندن زندگی در تلاش بودند، می توانست بر روی یک شبکه ایمنی خانوادگی زندگی کند. اما اگر عکس او را گرفتید یا به او یک پلتفرم دادید، فترمن پسر شما بود.

جان فترمن، معاون فرماندار پنسیلوانیا و نامزد دموکرات سنا، در طی یک گردهمایی تبلیغاتی در پیتسبورگ، پنسیلوانیا، ایالات متحده، در روز شنبه، 1 اکتبر 2022، سخنرانی می کند. فترمن و نامزد جمهوری خواه سنا مهمت اوز برای جایگزینی سناتور جمهوری خواه پت تومی، که سناتور جمهوری خواه، پت تومی، نامزد می شود، نامزد می شود. در حال بازنشستگی است  نتیجه این رقابت می تواند تعیین کند که کدام حزب سنا را کنترل می کند.

جان فترمن، معاون فرماندار پنسیلوانیا و نامزد دموکرات سنا، در طی یک گردهمایی تبلیغاتی در پیتسبورگ، پنسیلوانیا، ایالات متحده، در روز شنبه، ۱ اکتبر ۲۰۲۲، سخنرانی می کند. فترمن و نامزد جمهوری خواه سنا مهمت اوز برای جایگزینی سناتور جمهوری خواه پت تومی، که سناتور جمهوری خواه، پت تومی، نامزد می شود، نامزد می شود. در حال بازنشستگی است نتیجه این رقابت می تواند تعیین کند که کدام حزب سنا را کنترل می کند.
(Nate Smallwood/Bloomberg از طریق Getty Images)

صادقانه بگویم، رستوران من خوش شانس است که هنوز برای تجارت باز است. قبل از همه‌گیری، یک پاسیو در فضای باز را تمام کردیم. در طول همه‌گیری، فترمن و دفتر فرماندار رستوران‌ها را در صورتی که فقط فضای داخلی داشتند تعطیل کردند.

مشتریان من ناامید بودند که از خانه بیرون بیایند و ما یکی از معدود گزینه هایی را که فضای بیرونی کافی برای باز ماندن داشت پیشنهاد دادیم.

فترمن به من یا مشاغلی مانند من که در حال تعطیل شدن بودند اهمیتی نمی داد. اکنون من یک رستوران تنها هستم که به ما قول داده بودند ردیف رستوران در آن رشد کند.

برای دریافت خبرنامه نظر اینجا را کلیک کنید

فترمن در تهیه جوهر در روزنامه ها متخصص بود، اما جوهر کسب و کار ما قرمز شد. فترمن روی صندلی ستوان فرماندار نقل مکان کرد و شرکت‌ها به ساختمان‌های خالی در خیابان برادوک نقل مکان نکردند.

سازمان‌های غیرانتفاعی Fetterman املاک زیادی را ربودند، اما تعداد زیادی از آنها هنوز برای خانواده‌ها یا مشاغل قابل سکونت نیستند. حالا فترمن می خواهد یک ترفیع برای رفتن به واشنگتن دی سی در حالی که براداک پشت سر گذاشته شده است.

من در نیروی هوایی آمریکا خدمت کردم. من در برادوک زندگی و کار می کنم.

ساختمان متروکه که توسط پوشش گیاهی اطراف تصرف شده است.  خیابان اولیور، برادوک، پا.

ساختمان متروکه که توسط پوشش گیاهی اطراف تصرف شده است. خیابان اولیور، برادوک، پا.
(Google Maps)

من قصد دارم به کاری که به همسایگان و مشتریان وفادارم خدمت می‌کند، که به من کمک کرد کسب‌وکارم را شروع کنم، من را در گذر از تعطیلی ظالمانه این بیماری همه‌گیر نگه داشت، ادامه دهم و هفته آینده و هفته بعد با ما خواهم بود.

کسب‌وکارهایی مانند من متعهد به بازگشت برادوک هستند، زیرا ما در اینجا کار می‌کنیم در حالی که فترمن تلاش می‌کند تا ساعت مبارزات انتخاباتی را تمام کند و در مجلس سنای ایالات متحده بنشیند.

ما نباید اجازه دهیم روایت نادرست جان فترمن از برادوک به واشنگتن دی سی منتقل شود.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

آمریکا مستحق یک بازگشت واقعی است. رستوران ها، مشاغل کوچک و افراد شاغل نیاز به بازگشت واقعی دارند.

نظرسنجی ها در پنسیلوانیا تنگ است، بنابراین بیایید امیدوار باشیم که بازگشتی که آمریکا در ۸ نوامبر به دست می آورد، نشان دهد که دکتر اوز به عنوان سناتور منتخب بعدی پنسیلوانیا خواهد بود. مردم برادوک بهتر خواهند بود که او در واشنگتن به ما خدمت کند.