به افتخار ملکه الیزابت دوم، فرماندار ایندیانا اریک هولکامب دستور داد پرچم ها نیمه افراشته شوند.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

فرماندار اریک هولکامب دستور داد پرچم های ایالت ایندیانا در روز پنجشنبه به منظور گرامیداشت و یاد ملکه الیزابت دوم در روز مرگ وی در سن ۹۶ سالگی نیمه افراشته شود.

دفتر هولکامب گفت که طبق دستور رئیس جمهور جو بایدن، پرچم ها باید تا غروب آفتاب در روز تشییع ملکه که برای ۱۸ سپتامبر برنامه ریزی شده است، پایین بماند.

هولکامب گفت که الیزابت ثبات و قدرت را برای کشوری به ارمغان آورد که تغییرات بزرگی را در طول سلطنت خود تجربه کرد.

ملکه الیزابت دوم، طولانی ترین پادشاه بریتانیا، در ۹۶ سالگی درگذشت

او گفت: “او با کلاس، هدف و بینش غیرقابل انکار رهبری کرد و میراثی را از خود به جای خواهد گذاشت که به سادگی نمی توان با آن برابری کرد، اما به افتخار او، همه ما باید تلاش کنیم.”

هولکامب از مشاغل و ساکنان ایندیانا خواست که پرچم های خود را نیز پایین بیاورند.

پرچم ایالات متحده در 8 سپتامبر 2022 پس از مرگ ملکه الیزابت دوم پس از 70 سال بر تخت سلطنت، در ساختمان کنگره آمریکا به حالت نیمه افراشته در آمد.  فرماندار اریک هولکامب دستور داد پرچم های این ایالت در ایندیانا به حالت نیمه افراشته درآیند.

پرچم ایالات متحده در ۸ سپتامبر ۲۰۲۲ پس از مرگ ملکه الیزابت دوم پس از ۷۰ سال بر تخت سلطنت، در ساختمان کنگره آمریکا به حالت نیمه افراشته در آمد. فرماندار اریک هولکامب دستور داد پرچم های این ایالت در ایندیانا به حالت نیمه افراشته درآیند.
(AP Photo/ژاکلین مارتین)

ملکه الیزابت دوم زمانی که پادشاه چارلز سوم بر تاج و تخت بریتانیا می‌نشیند به یاد می‌آید.

الیزابت، طولانی ترین پادشاه بریتانیا، به مدت هفت دهه خدمت کرد.

سناتور تاد یانگ، که در کمیته روابط خارجی سنا خدمت می کند، ملکه فقید را “یک شخصیت برجسته” خواند و گفت که رهبری او به حفظ روابط ویژه بین ایالات متحده و بریتانیا کمک کرده است.

آندره کارسون، نماینده ایالات متحده، گفت که الیزابت “میراثی از رهبری ثابت قدمی که چندین دهه از رهبران جهان را در بر می گرفت” به جای گذاشت.

ملکه الیزابت دوم درگذشت: رهبران جهان پس از درگذشت پادشاه بریتانیا ادای احترام کردند

مایک پنس، معاون سابق رئیس جمهور و فرماندار سابق ایندیانا، در توییتی نوشت که زندگی خدمت و فداکاری الیزابت “برای نسل های آینده جشن خواهد گرفت.”