بهترین ها را بسوزانید: شمع های موم زنبور عسل


من آن روز در یکی از فروشگاه های مواد غذایی سالم با یکی از دوستانم بودم و از راهرو عبور کردم که او پرسید: “سلام سارا ، چرا قیمت شمع های موم زنبور عسل بسیار بیشتر از شمع های معمولی است؟” خوب ، باید اعتراف می کردم که او مرا در آنجا گیر انداخته است. شنیده بودم که شمع های موم زنبور عسل بهتر از نمونه های پارافینی خود می سوزند ، اما نمی دانستم چرا. اوهوم بسیار هیجان انگیز – من نمی توانستم صبر کنم تا به انتهای این موضوع برسم! با اندکی تحقیق ، اطلاعات بسیار تکان دهنده ای پیدا کردم که قطعاً ارزش وبلاگ را داشت …

قبل از اینکه توضیح دهم چرا شمع های موم زنبور عسل بسیار برتر هستند ، اجازه دهید ابتدا جنبه های منفی گزینه های جایگزین را به شما نشان دهم.

منشاء پارافین
بیشتر شمع هایی که خریداری می کنیم از موم پارافین ساخته شده اند. پارافین یک فرآورده نفتی است که پس از تولید بسیاری از دیگر فرآورده های نفتی رایج مانند گاز ، روغن ، روکش و غیره باقی می ماند. این ماده سپس با سفیدکننده 100٪ سفید کننده ، که دیوکسین های سمی ایجاد می کند ، سفید می شود ، قبل از تصفیه شدن به حالت جامد. پارافین با استفاده از مواد شیمیایی سرطان زا و جامد کننده مختلف.
شرکت های روشنایی موم پارافین می خرند و سپس مواد شیمیایی مختلف بافت ، رنگ های مصنوعی را به رنگ و رایحه های مصنوعی اضافه می کنند.

وقتی عطرهای مصنوعی سوزانده می شوند ، اتم های سمی فلوروکربن و سایر محصولات جانبی آلاینده تولید می کنند. استنشاق این اتمهای فلوروکربن به گیرنده های مجاری بینی ما آسیب می رساند ، که بو را تشخیص می دهند و در مدت زمان طولانی با فرسوده شدن آنها توانایی های کلی حس بویایی شما را کاهش می دهد. این یکی از دلایلی است که به نظر می رسد بسیاری از مردم به شمع هایی با بوی قوی (یا خوشبو کننده های مصنوعی) و غیره نیاز دارند تا عطرهای دلپذیر را به طور کامل تجربه کنند!

آخرین اما مطمئناً کمترین هزینه سوختن سوختی مانند پارافین در خانه شما نیست ، که دوده سیاه از دیوارها ، دکوراسیون و پرده های خانه شما و از همه بیشتر ریه ها و پوست شما را می پوشاند. این یک حقیقت اثبات شده است که پارافین با رایحه های مصنوعی مرتبط و سایر افزودنی ها باعث سردرد ، واکنش های آلرژیک و مشکلات سینوس ها و ریه ها می شود. هرکسی که مشکلات تنفسی دارد نباید شمع های پارافینی بسوزاند ، همچنین کسانی که می خواهند از این مشکلات جلوگیری کنند.

امیدوارم این کار کمی خطرات پارافین را برای سلامتی ، خانه و محیط شما روشن کند. بگذارید اکنون موم زنبور عسل و خواص باورنکردنی آن را به شما معرفی کنم.

عاشق موم زنبور عسل بود
سوزاندن شمع های موم زنبور عسل به دلایل زیادی برای شما و محیط زیست بهتر است. اولاً ، سوختن موم زنبور عسل یونهای منفی تولید می کند که با جذب آلاینده ها به نفع ما و هوایی که تنفس می کنیم ، درست مانند آهن ربایی که مواد آهن را جذب می کند. یونهای منفی به یونهای دارای بار مثبت متصل می شوند که گرد و غبار ، فلس ، قالب ها و سایر آلاینده های هوا را به دام می اندازند. پس از اعمال ، یونهای مثبت وزن می شوند و این امر یونها و آلودگی ها را از بین می برد و با خاک جارو می شود یا با جاروبرقی پاک می شود. نکته پایانی: سوزاندن موم زنبور عسل در واقع هوای شما را تمیز می کند.

شمع های موم زنبور عسل بهترین انتخاب برای محیط زیست هستند ، زیرا مواد مورد استفاده 100٪ تجدید پذیر هستند و در حالت اولیه ، حالت خام نیازی به سفید شدن و هیدروژناسیون ندارد. تولید پارافین (منبع تجدید ناپذیر) و حتی رشد سویا و نخل شامل مداخله شیمیایی برای تغییر مواد اولیه به شکل مومی و سپس به شمع می باشد. این بدان معناست که موم زنبور عسل انتخاب بهتری برای محیط زیست است ، زیرا درمان حداقل است ، نیازی به مواد شیمیایی ندارد و محصول نهایی کاملاً زیست تخریب پذیر است.

می توانید بدون ترس از آلودگی موم زنبور عسل را در اتاقی بدون تهویه بسوزانید. در واقع ، بسیاری از افراد گزارش می دهند که شمع را در اتاق خواب به مدت 30 دقیقه یا بیشتر قبل از خواب به خواب راحت تری می رسانید. موم زنبور عسل حساسیت دارد ، برای آنها حساسیت های محیطی ، حساسیت و حتی آسم مفید است. برای تمیز نگه داشتن هوای خود تا حد ممکن ، فقط به یاد داشته باشید که قبل از هربار استفاده از فتیله ها را کوتاه کرده و به جای دمیدن فتیله را در حوضچه مومی خود ، چراغ را خاموش کنید ، زیرا هر دوی این اقدامات از دود جلوگیری می کند.

در نهایت ، کیفیت نور طلایی منتشر شده توسط شمع های موم زنبور عسل توسط همتایان پارافینی آن بی نظیر است. با توجه به نقطه ذوب زیاد موم ، موم زنبور عسل قوی تر و روشن تر از پارافین می سوزد ، علاوه بر این طیف نوری مشابه خورشید را منتشر می کند – چقدر شگفت انگیز است!

قیمت کل

بنابراین برای پاسخ به سوال دوستم: اگرچه ممکن است قیمت اصلی بیشتر از شمع های پارافینی باشد ، موم زنبور عسل بسیار طولانی تر می سوزد – دو تا پنج برابر زمان سوزاندن شمع های دیگر. موم زنبور عسل نقطه ذوب بسیار بالاتری نسبت به پارافین دارد – در واقع بالاترین نقطه ذوب هر موم است ، بنابراین بسیار کندتر می سوزد. موم زنبور عسل فقط یک ساعت برای سوزاندن هزینه دارد و بسیار مقرون به صرفه تر از پارافین در طول زمان است.

شمع های موم زنبور عسل را می توانید در بازارهای کشاورزان ، فروشگاه های مواد غذایی سالم و البته به صورت آنلاین خریداری کنید. چراغ های این پست از The Beeswax Co. ، یک شرکت آمریکایی متعهد به سنت و کیفیتی است که بین المللی ارسال می کنند ، و من می توانم آنها را به شدت توصیه کنم.

هر کجا که شمع خود را خریداری می کنید ، مراقب تقلید باشید! به دنبال موم 100٪ خالص زنبور عسل باشید که مومی است که از مهر و موم اطراف هر سلول در نان زنجبیلی به دست می آید. برخی از شرکتها موم زنبور عسل خود را با پارافین ، نخل یا موم سویا بریده و همچنان آنها را شمع “موم زنبور عسل” می نامند ، بنابراین برچسب ها را بخوانید. همچنین ، مطمئن شوید که فتیله از الیاف طبیعی (مانند پنبه یا کنف) ساخته شده است و سیم فلزی (که گاهی اوقات ممکن است حاوی سرب باشد) و عطرهای مصنوعی یا رنگهای شیمیایی به آن اضافه نشده باشد ، شامل نشود. موم خالص زنبور عسل باید بوی عسل بدهد و رنگ طبیعی و طلایی داشته باشد.

بسوز عزیزم بسوزان!

No Responses

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها
  https://2cindiet.ir/

   

  https://adiet.ir/

   

  https://atkinsshop.ir/

   

  https://arydiet.ir/

  https://badiet.ir/

   

  https://behsadiet.ir/

   

  https://cdiet.ir/

   

  https://chetorr.ir/

   

  https://cliksalamat.ir/

   

  https://clobfit.ir/

   

  https://dfdiet.ir/

   

  https://dietcolob.ir/

   

  https://dietdarmani.ir/

   

  https://dietforlife.ir/

   

  https://dietgroups.ir/

   

  https://dietiic.ir/

   

  https://dietition.ir/

   

  https://dietrejim.ir/

   

  https://dietsalamat.ir/

   

  https://dietsnews.ir/

   

  https://dranbaraa.ir/

   

  https://drbizh.ir/

   

  https://drrezbiz.ir/

   

  https://drshadibizhani.ir/

   

  https://drvitamind.ir/

   

  https://elmetaghzie.ir/

   

  https://exirsalamati.ir/

   

  https://fdiet.ir/

   

  https://fitanfood.ir/

   

  https://fitnesdiet.ir/

   

  https://fitaamin.ir/

   

  https://ganut.ir/

   

  https://foodketo.ir/

   

  https://ghafaridiete.ir/

   

  https://gi-si.ir/

   

  https://gvrt.ir/

   

  https://h-new.ir/

   

  https://happydiet.ir/

   

  https://healthdiets.ir/

   

  https://healthsnews.ir/

   

  https://hodafit.ir/

  https://kermanycom.ir/

   

  https://holodiet.ir/

   

  https://kermanyy.ir/

   

  https://ketogenicdiets.ir/

   

  https://ketodietshop.ir/

   

  https://nuteladiet.ir/

   

  https://nutgeram.ir/

   

  https://nutri-diet.ir/

   

  https://nutricell.ir/

   

  https://nutritionistsnews.ir/

   

  https://mdiet.ir/

   

  https://ketoshope.ir/

   

  https://oplasdiet.ir/

   

  https://parsiandiet.ir/

   

  https://ketozists.ir/

   

  https://laghariii.ir/

   

  https://limome.ir/

   

  https://lemondiet.ir/

   

  https://lagharifit.ir/

   

  https://maangdiet.ir/

   

  https://mi-xi.ir/

   

  https://na-hi.ir/

   

  https://na-se.ir/

   

  https://namnakk.ir/

   

  https://newsab.ir/

   

  https://newshealth.ir/

  https://nildiet.ir/

   

  https://novinn.ir/

   

  https://pcosdiet.ir/

   

  https://pezeshknew.ir/

   

  https://realnutrition.ir/

   

  https://reghim.ir/

   

  https://regimekhob.ir/

   

  https://rejimeketo.ir/

   

  https://rejimkermany.ir/

   

  https://rezhimdarmani.ir/

   

  https://rezhimeghazayi.ir/

   

  https://sabosdiet.ir/

   

  https://rezhimesalem.ir/

   

  https://salamatnew.ir/

   

  https://rezhimlaghar.ir/

   

   

  https://sebnews.ir/

   

  https://zolangdiet.ir/

   

  https://zdiet.ir/

   

  https://xdiet.ir/

   

  https://truediet.ir/

   

  https://taqhzie.ir/

   

  https://wellfitdiet.ir/

   

  https://taghziehnew.ir/

   

  https://sibe-salamati.ir/

   

  https://sha-min.ir/

   

  https://gamewake.ir/

   

  https://giahpezeshkan.ir/

   

  https://ispmr.ir/

   

  https://megig.ir/

   

  https://storg.ir/