بهترین مکمل برش عضلات


بهترین مکمل های بدنسازی برای برش عضلات | برای قطع عضلات چه مکمل هایی باید مصرف کنیم؟

مکمل های غذایی گلوله های جادویی برای از دست دادن چربی نیستند ، اما می توانند به شما در کاهش وزن سالم در ترکیب با رژیم غذایی مناسب و برنامه ورزشی کمک کنند. اول از همه ، رژیم غذایی شما باید به موقع باشد. شما باید مطمئن شوید که غذای تمیز ، سالم و مغذی می خورید. هنگامی که مطمئن شدید رژیم غذایی بهینه است ، می توانید تمرین خود را به پایان برسانید. برای سوزاندن چربی به عضله نیاز دارید. این قسمت دوم معادله است و به اندازه کافی مطمئن شوید تمرینات قلبی آنچه انجام می دهید (سطح فعالیت شما بستگی به متابولیسم ، نوع بدن ، سطح فعالیت و غیره دارد). هنگامی که به آموزش خود متعهد شدید ، آماده آخرین قطعه پازل هستید: بهترین مکمل های بدنسازی برای برش عضلات!

برای قطع عضلات چه مکمل هایی باید مصرف کنیم؟

آیا بدن باریک در ورزشگاه یا آشپزخانه رشد می کند؟ خوب ، هر دو مکان مورد نیاز است. کاهش وزن و کاهش وزن به معنای ترکیبی از بین رفتن چربی اضافی و ساختن ماهیچه است ، بنابراین بسته به سطح آمادگی جسمانی شما ، این کار ممکن است مدتی طول بکشد. برش ماهیچه به معنای کاهش درصد چربی بدن و حفظ توده عضلانی بیشتر است. این امر باعث می شود ماهیچه های شما به دلیل مقدار بسیار کم چربی در بدن به طور قابل توجهی از طریق پوست قابل مشاهده باشند. درصد چربی بدن باید بین 6 تا 10 درصد باشد تا بدن بریده شود. چربی برای اندام های حیاتی مهم است. بنابراین ، درصد چربی کمتر از 6 for برای مدت طولانی توصیه نمی شود. می توانید از تجزیه و تحلیل ترکیب بدن برای یافتن درصد چربی و ماهیچه بدن به همراه درصد آب و وزن استخوان استفاده کنید.

مولتی ویتامین

گزارش شورای تغذیه مسئول (CRN) بهترین مکمل های بدنسازی برای دوره برش و جداسازی عضلات نشان داده است که:

استفاده مداوم از مولتی ویتامین ها (ترجیحاً با مواد معدنی) و سایر مکمل های غذایی (مانند کلسیم یا اسید فولیک) اثرات مثبت قابل اندازه گیری را در طیف وسیعی از زمینه های مرتبط با سلامتی نشان داده است. “


ناگفته نماند که وقتی رژیم دارید ، بعضی اوقات برخی از مواد مغذی ضروری را که معمولاً از غذاهایی که از رژیم غذایی خود حذف می کنید دریافت می کنید ، دریافت نمی کنید.

مکمل BCAA برای برش و جداسازی ماهیچه ها

احتمالاً می دانید که اسیدهای آمینه بلوک های سازنده پروتئین هستند. وقتی یک غذای پروتئینی می خورید ، آن را به اسیدهای آمینه و اسیدهای آمینه کوتاه زنجیره تبدیل می کند که به اندازه کافی کوچک هستند و جذب جریان خون می شوند. این اسیدهای آمینه طیف وسیعی از تأثیرات را بر بدن دارد ، از ساختن و ترمیم بافتها تا تولید مواد شیمیایی که مغز ما را قادر می سازد تا بهترین عملکرد را داشته باشد ، و به شما انرژی لازم برای حداکثر کردن تمرینات خود را می دهد ، در حالی که شما در حال افزایش روند بازیابی نیز هستید. به به طور علمی ثابت شده است که آمینو اسیدهای زنجیره ای (BCAA) باعث بهبود سریع و افزایش تولید ATP و افزایش حجم سلول ، جلوگیری از خستگی با جلوگیری از ورود تریپتوفان به مغز ، افزایش می شود. سنتز پروتئین به عملکرد سیستم ایمنی و سلامت دستگاه گوارش کمک می کند. ترویج گشاد شدن عروق ، که می تواند منجر به جذب و جذب بهتر پروتئین و افزایش سطح هورمون رشد شود.

حتما بخوانید: مکمل های چربی سوزی

BCAE یکی از بهترین مکمل های بدنسازی برای سوزاندن ماهیچه ها و چربی ها است زیرا تضمین می کند که از کاتابولیسم (از دست دادن اندازه ماهیچه ها) جلوگیری کرده و توده عضلانی را حتی در غیاب کالری حفظ می کنید. فقط بدانید که این مکمل ها در طول دوره برش عضلات برای افزایش انرژی ، بازسازی ماهیچه ها و تنظیم سیستم ایمنی بدن معجزه می کنند.

پروتئین او ، بهترین مکمل برای خشک کردن و برش بدن است

پروتئین وی بلوک های لازم را برای تولید اسیدهای آمینه در بدن فراهم می کند که برای ساختن بافت ماهیچه ای مورد استفاده قرار می گیرد. مطالعاتی وجود دارد که پروتئین وی را با منابع دیگر مقایسه می کند.

آنها دریافتند که این نوع پروتئین دارای ترکیب کاملی از ترکیب آمینو اسید عمومی و در غلظت مناسب برای عملکرد مطلوب در بدن است. مهمتر از همه ، مصرف مداوم پروتئین وی همراه با تمرین منجر به عضله سازی مداوم می شود.

اگر در مورد آمادگی جسمانی خود جدی هستید ، از مکمل های پروتئینی اجتناب نکنید. به همین دلیل ، بازار پروتئین می تواند مکانی هیولایی و قریب به اتفاق باشد. اما فقط آرام باش! اگر می خواهید هنگام سوزاندن چربی (یا حداقل حفظ توده عضلانی) عضله بسازید ، ممکن است این سال پیش بیاید برای قطع عضلات چه مکمل هایی باید مصرف کنیم؟ پروتئین جدا شده بهترین راه حل شما است. این امر دو دلیل دارد:

 1. در هر وعده پروتئین جدا شده بیش از 90 درصد پروتئین وجود دارد
 2. این یک پروتئین کامل با همه 9 اسید آمینه ضروری است

پروتئین ها از بیست اسید آمینه تشکیل شده اند که 11 مورد از آنها ضروری و 9 مورد دیگر ضروری نیستند. اسیدهای آمینه ضروری آنهایی هستند که بدن قادر به تولید آنها نیست. این بدان معناست که آنها به منابع نیاز دارند. بنابراین ، آنها از منابع غذایی یا در دنیای امروز با مصرف مکمل ها تأمین می شوند. پروتئین V جدا شده یکی از پروتئین های کامل است زیرا حاوی همه 9 اسید آمینه ضروری است. آنها همچنین درصد بسیار بالایی از پروتئین در هر وعده دارند. بخشی ، به این معنی که گرمای خود را برای پرکننده ها یا کربوهیدرات ها هدر نمی دهید. مکمل پروتئینی او باعث رشد بافت ماهیچه ای بدون چربی می شود. و در مورد کاهش وزن ، این دقیقاً همان چیزی است که شما باید به دنبال آن باشید. تحقیقات نشان داده است که پروتئین وی باعث کاهش چشمگیر وزن در مکمل های فعال ، کاهش درصد چربی و تقویت فیبرهای عضلانی می شود.

حتما بخوانید: راهنمای جامع مکمل های چربی سوزی!

گلوتامین

تحقیقات نشان می دهد که سطح گلوتامین در بدن پس از ورزش شدید تا 50 درصد کاهش می یابد. از آنجا که بدن به گلوتامین به عنوان سوخت سلولی برای سیستم ایمنی وابسته است ، مطالعات علمی نشان می دهد که مکمل های گلوتامین می توانند تجزیه عضلات را به حداقل برسانند ، متابولیسم پروتئین را بهبود بخشند و یکی از بهترین مکمل های بدنسازی برای تن ماهیچه ها هستند. در نظر گرفته شده. از آنجا که بدنسازان هنگام ورزش از گلوتامین زیادی استفاده می کنند ، سیستم ایمنی بدن به شدت به این آمینو اسید وابسته است. اگر بدن ماهیچه ها را از گلوتامین برای استفاده در جاهای دیگر مانند انتقال نیتروژن یا حفظ سیستم ایمنی محروم کند ، ممکن است رخ دهد. مکمل گلوتامین قطعاً برای حفظ ماهیچه مهم است – نه برای از دست دادن آن!

چربی سوز مکمل فرایند برش است

ترموژنیک مکمل هایی هستند که به معنای واقعی کلمه چربی سوز هستند (“ترمو” از کلمه “آتش” گرفته شده است). چندین روش وجود دارد که نشان می دهد چگونه ترموژن به حذف چربی کمک می کند:

 • آنها به خوبی متقاعد شده اند که بافت چربی سرسخت باز می شود و به چربی اجازه می دهد تا وارد جریان خون شود و در طول ورزش به منبع قابل استفاده انرژی تبدیل شود.
 • Thermogenics ، همانطور که از نامش پیداست ، به افزایش دمای بدن شما در داخل بدن کمک می کند تا بدن شما گرم شود و در نهایت کالری بیشتری در پایان روز بسوزاند.

ال-آرژنین / اکسید نیتریک قبل از تمرین

اکسید نیتریک گردش خون را کنترل کرده و پیام هایی را بین سلول های عصبی ارسال می کند. این واقعیت که اکسید نیتریک جریان خون را افزایش می دهد باید برای بدنسازان جالب باشد ، زیرا افزایش جریان خون به تأمین مواد مغذی بیشتر در ماهیچه ها کمک می کند و در نتیجه به ایجاد ماهیچه تحت استرس کمک می کند. مکمل های حاوی آرژنین اخیراً به دلیل توانایی آنها در تولید آرژنین نیتریک اکسید ، توانایی آن در حذف رادیکال های آزاد و همچنین نشان دادن سلول های ماهیچه ای ، ترشح هورمون رشد ، حمایت از کلسترول سالم و افزایش متابولیسم چربی رایج شده است. همچنین تصور می شود که آرژنین به دلیل توانایی در گسترش عروق خونی و همچنین سنتز پروتئین برای رشد ماهیچه ها مهم است.

یک مکمل با یکی از این مواد تضمین می کند که شریان ها (“پمپ”) گسترش یافته و در نتیجه اکسیژن و مواد مغذی را که به سلول های شما می روند افزایش می دهد. داشتن کمی کافئین در مکمل (اگر به مواد محرک حساس نیستید) نیز می تواند به انرژی کمک کند. اکسید نیتریک (NO) یک گشاد کننده عروق است. ماده ای که به شل شدن عضلات پوشاننده عروق کمک می کند و به آنها اجازه می دهد تا بیشتر باز شوند. این باعث افزایش جریان خون و کاهش فشار خون می شود. دلیلی وجود دارد که چاقی را با فشار خون بالا مرتبط می دانند. در واقع دلایل متعددی وجود دارد که باعث می شود بافت چربی تمایل به تجمع در شریان ها داشته باشد. این فشار زیادی به قلب وارد می کند زیرا باید خون را در کمتر از یک جهت ایده آل مجبور کند.

حالا تصور کنید که راه را گسترده کرده اید. این همان چیزی است که اکسید نیتریک به آن دست می یابد ، خواه شریان های شما به طور کلی سالم باشند یا نه. سازندگان اکسید نیتریک مکمل های غذایی هستند که به طور طبیعی تولید این ترکیب را در بدن افزایش می دهند. وقتی خون به راحتی وارد عضلات می شود ، اولین چیزی که در مورد تقویت کننده های اکسید نیتریک به آن توجه می کنید پمپ باور نکردنی در حین ورزش است. با افزایش جریان خون در حین ورزش ، مطالعات نشان داده است که NO می تواند تحمل فرد را برای انجام تمرینات بدنی افزایش دهد. تقریباً این می تواند طول تمرین شما را افزایش داده و پویایی تمرین شما را تغییر دهد.

منیزیم بهترین مکمل بدنسازی برای توده عضلانی است

به نظر من ، این یکی از کم ارزش ترین مکمل های موجود در بازار است. دو روش عمده وجود دارد که منیزیم می تواند به عنوان یک عمل کند مکمل دوره برش برای خرید:

 1. با کاهش خستگی عضلات و افزایش استقامت بدنی
 2. کیفیت خواب را افزایش دهید تا بدن شما بتواند بهبود یابد و روز بعد دوباره این کار را انجام دهد

منیزیم یک ماده معدنی است که در بدن انسان و سراسر جهان یافت می شود. این یک عنصر شیمیایی است که باعث اهمیت آن می شود. در واقع منیزیم در هر سلول بدن شما وجود دارد. بنابراین ، می تواند نقش مهمی در سلامتی و رفاه شما ایفا کند. نگران کننده است که بدانید تقریباً در هر دومین ایرانی منیزیم کافی دریافت نمی شود. ممکن است ظاهر خوبی نداشته باشد! منیزیم در بیش از 300 فرایند بیوشیمیایی در بدن نقش دارد. این به تولید انرژی ، ساخت پروتئین ، جلوگیری از بیماری های قلبی کمک می کند و حتی نشان داده شده است که عملکرد مغز مانند یادگیری و حافظه را افزایش می دهد.

دلیل دوم برای لیست منیزیم تأثیر عمیق آن بر عادات خواب است. منیزیم گلیسینات به ویژه نشان داده است که به تولید ملاتونین (مهمترین ماده شیمیایی خواب بدن) ، افزایش زمان خواب ، کارآیی خواب و کاهش “بیداری صبح زود” کمک می کند. اگر تا به حال سعی کرده اید یک سبک زندگی سالم جدید را شروع کنید ، می دانید که بدن و ذهن شما بعد از هفته اول چقدر احساس خستگی می کند. کلید بهبود طولانی مدت این است که مطمئن شوید می توانید در پایان هر روز تنظیم مجدد داشته باشید و هیچ چیز بهتر از یک خواب خوب شبانه وجود ندارد.

حتما بخوانید: بهترین مکمل های چربی سوزی و افزایش حجم همزمان

مکمل ال کارنیتین برای برش و جداسازی ماهیچه ها

ال کارنیتین یک اسید آمینه است که اغلب برای کسانی که می خواهند وزن خود را کاهش دهند توصیه می شود ، اما تأثیر مثبت آن بر عملکرد مغز نیز توصیه می شود. کاهش چربی چیزی است که این مکمل را بسیار رایج کرده است بهترین مکمل های بدنسازی برای حجم ماهیچه ها شناخته شده است و دلیل موجهی دارد. یک مطالعه دو گروه از ورزشکاران را مقایسه کرد. یک گروه 2 گرم ال کارنیتین را با کربوهیدراتهای حاوی قند بالا صبح قبل از ورزش مصرف کردند ، در حالی که گروه دیگر فقط کربوهیدرات مصرف کردند. نتایج نشان داد که گروهی که از ال کارنیتین استفاده می کردند 55 درصد چربی بیشتری در حین تمرین سخت سوزاند. از دیگر مزایای این چربی سوز می توان به کاهش درد عضلانی ، بهبود سریعتر بعد از ورزش و مقاومت بهتر در برابر خستگی اشاره کرد. بهترین راه برای مصرف ال کارنیتین کربوهیدرات است. مطالعات نشان می دهد که سطح انسولین باید به میزان قابل توجهی بالاتر باشد تا ال-کارنیتین وارد سلول های ماهیچه ای شود ، جایی که برای دستیابی به بهترین نتیجه لازم است.

برای مشاهده مقالات مرتبط با این مقاله به صفحه بروید مکمل های بدنسازی و برای مشاهده مقالات دیگر در صفحه وبلاگ کیمیاگری دیدن.

No Responses

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها
  https://2cindiet.ir/

   

  https://adiet.ir/

   

  https://atkinsshop.ir/

   

  https://arydiet.ir/

  https://badiet.ir/

   

  https://behsadiet.ir/

   

  https://cdiet.ir/

   

  https://chetorr.ir/

   

  https://cliksalamat.ir/

   

  https://clobfit.ir/

   

  https://dfdiet.ir/

   

  https://dietcolob.ir/

   

  https://dietdarmani.ir/

   

  https://dietforlife.ir/

   

  https://dietgroups.ir/

   

  https://dietiic.ir/

   

  https://dietition.ir/

   

  https://dietrejim.ir/

   

  https://dietsalamat.ir/

   

  https://dietsnews.ir/

   

  https://dranbaraa.ir/

   

  https://drbizh.ir/

   

  https://drrezbiz.ir/

   

  https://drshadibizhani.ir/

   

  https://drvitamind.ir/

   

  https://elmetaghzie.ir/

   

  https://exirsalamati.ir/

   

  https://fdiet.ir/

   

  https://fitanfood.ir/

   

  https://fitnesdiet.ir/

   

  https://fitaamin.ir/

   

  https://ganut.ir/

   

  https://foodketo.ir/

   

  https://ghafaridiete.ir/

   

  https://gi-si.ir/

   

  https://gvrt.ir/

   

  https://h-new.ir/

   

  https://happydiet.ir/

   

  https://healthdiets.ir/

   

  https://healthsnews.ir/

   

  https://hodafit.ir/

  https://kermanycom.ir/

   

  https://holodiet.ir/

   

  https://kermanyy.ir/

   

  https://ketogenicdiets.ir/

   

  https://ketodietshop.ir/

   

  https://nuteladiet.ir/

   

  https://nutgeram.ir/

   

  https://nutri-diet.ir/

   

  https://nutricell.ir/

   

  https://nutritionistsnews.ir/

   

  https://mdiet.ir/

   

  https://ketoshope.ir/

   

  https://oplasdiet.ir/

   

  https://parsiandiet.ir/

   

  https://ketozists.ir/

   

  https://laghariii.ir/

   

  https://limome.ir/

   

  https://lemondiet.ir/

   

  https://lagharifit.ir/

   

  https://maangdiet.ir/

   

  https://mi-xi.ir/

   

  https://na-hi.ir/

   

  https://na-se.ir/

   

  https://namnakk.ir/

   

  https://newsab.ir/

   

  https://newshealth.ir/

  https://nildiet.ir/

   

  https://novinn.ir/

   

  https://pcosdiet.ir/

   

  https://pezeshknew.ir/

   

  https://realnutrition.ir/

   

  https://reghim.ir/

   

  https://regimekhob.ir/

   

  https://rejimeketo.ir/

   

  https://rejimkermany.ir/

   

  https://rezhimdarmani.ir/

   

  https://rezhimeghazayi.ir/

   

  https://sabosdiet.ir/

   

  https://rezhimesalem.ir/

   

  https://salamatnew.ir/

   

  https://rezhimlaghar.ir/

   

   

  https://sebnews.ir/

   

  https://zolangdiet.ir/

   

  https://zdiet.ir/

   

  https://xdiet.ir/

   

  https://truediet.ir/

   

  https://taqhzie.ir/

   

  https://wellfitdiet.ir/

   

  https://taghziehnew.ir/

   

  https://sibe-salamati.ir/

   

  https://sha-min.ir/

   

  https://gamewake.ir/

   

  https://giahpezeshkan.ir/

   

  https://ispmr.ir/

   

  https://megig.ir/

   

  https://storg.ir/