بن فیگین تهیه کننده اجرایی «Schitt’s Creek» در ۴۷ سالگی درگذشت


بن فیگین تهیه کننده اجرایی سریال «Schitt’s Creek» در سن ۴۷ سالگی درگذشت.

یکی از نمایندگان شرکت او Equation Unlimited LLC سه شنبه شب به فاکس نیوز دیجیتال تایید کرد: “بن دوشنبه در خانه خود در لس آنجلس در حالی که همسر و دخترش در کنارش بودند درگذشت.”

ددلاین گزارش داد که فیگین، برنده امی که نقش مهمی در راه اندازی این سریال کمدی داشت، نبرد خود را با سرطان پانکراس شکست داد.

درک هاو می گوید «قلبم را می شکند» لسلی جردن هرگز در «رقصیدن با ستاره ها» حضور نداشت

دن لوی، کاترین اوهارا، آنی مورفی و یوجین لوی از جوایز امی.

دن لوی، کاترین اوهارا، آنی مورفی و یوجین لوی از جوایز امی.
(عکس از کلیف لیپسون/CBS از طریق گتی ایماژ)

سریال و فیگین برنده جایزه امی برای «سریال کمدی برجسته» در سال ۲۰۲۰ شدند. این کمدی خانواده مرفه و غیرقابل ارتباط رز را دنبال می کند که پس از قربانی شدن قربانی کلاهبرداری، مجبور می شوند به متلی در شهر شیت کریک نقل مکان کنند.

از سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۲۰ پخش شد و یوجین لوی، کاترین اوهارا، دن لوی و آنی مورفی در آن بازی کردند.

جاناتان آلن، خبرنگار سیاسی ان‌بی‌سی نیوز، روز سه‌شنبه همراه با عکسی از دوران کودکی آن‌ها در توییتی نوشت: اولین دوست من، بن فیگین، دوشنبه درگذشت. “جهان او را به عنوان تهیه کننده اجرایی Schitt’s Creek برنده جایزه امی و یک نابغه خلاق می شناخت. من هرگز بازی های بی شمار بیسبال انفرادی خود را فراموش نمی کنم. خاطره او مایه خیر و برکت است.”

یوجین لوی، مرکز و بازیگران "نهر شیت" جایزه بهترین سریال کمدی را در هفتمین دوره جوایز سالانه Canadian Screen Awards در تورنتو 31 مارس 2019 دریافت کنید.

یوجین لوی، مرکز و بازیگران «Schitt’s Creek» جایزه بهترین سریال کمدی را در هفتمین دوره جوایز سالانه Canadian Screen Awards در تورنتو در ۳۱ مارس ۲۰۱۹ دریافت کردند.
(رویترز/مارک بلینچ)

Feigin همچنین پشت اولین رویداد پخش زنده با AOL بود و به گردهمایی دوباره Cheech & Chong برای تور اتحاد مجدد آنها در سال ۲۰۱۰ “Hey Watch This” که فیلمی با همکاری LiveNation بود کمک کرد.

"نهر شیت" بازیگران/سازندگان/تولیدکنندگان اجرایی یوجین لوی، سمت چپ، و دانیل لوی در PALEYLIVE LA: An Evening With Schitts Creek، در مرکز رسانه‌ای پالی، در بورلی هیلز، کالیفرنیا، در 2 مارس 2016 شرکت کردند.

بازیگران/سازندگان/تهیه‌کنندگان اجرایی «Schitt’s Creek» یوجین لوی، سمت چپ، و دانیل لوی در PALEYLIVE LA: An Evening With Schitts Creek، در مرکز رسانه‌ای پالی، در بورلی هیلز، کالیفرنیا، در ۲ مارس ۲۰۱۶ شرکت کردند.
(VALERIE MACON/AFP از طریق Getty Images)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

او همچنین در خیریه های سرطان شرکت داشت و از همسرش، هیدی فیگین، نماینده استعدادیابی UTA و دختر ۱۱ ساله آنها به یادگار مانده است.