بنگال ها استیلرز را نگه می دارند. جو بارو سماجه پرین را برای سه تاچ داون پیدا می کند


جو بارو چهار پاس تاچ داون زد، سه پاس پشتیبان ساماجه پرین، و سینسیناتی بنگالز یکشنبه با نتیجه ۳۷-۳۰ از پیتسبورگ استیلرز عبور کردند.

بنگال ها (۶-۴) برای چهارمین بار در پنج بازی با اتکا به پرین پیروز شدند، که جو میکسون، جو میکسون، استارتر، نیمه دوم را پس از ورود به پروتکل ضربه مغزی NFL از دست داد.

بارو در روزی که به سومین بازیکن سریع تاریخ NFL تبدیل شد، ۲۴ پاس از ۳۹ پاس را برای ۳۵۵ یارد انجام داد که توانست به ۱۰۰۰۰ یارد پاس کاری برسد. پرین ۳۰ یارد دوید و ۴ پاس ۵۲ یاردی گرفت و سه بار به منطقه انتهایی مسابقه داد در حالی که مدافعان مسئول پوشش او بیهوده تعقیب کردند.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

کامرون ساتون (20) از پیتسبورگ استیلرز در کوارتر دوم در استادیوم آکریسور در 20 نوامبر 2022 در پیتسبورگ با تی هیگینز از سینسیناتی بنگالز تکل می‌زند.

کامرون ساتون (۲۰) از پیتسبورگ استیلرز در کوارتر دوم در استادیوم آکریسور در ۲۰ نوامبر ۲۰۲۲ در پیتسبورگ با تی هیگینز از سینسیناتی بنگالز تکل می‌زند.
(جو سارجنت/گتی ایماژ)

پیتسبورگ (۳-۷) شانس خود را برای تکرار شکست هفته اول در سینسیناتی در سپتامبر دید که در نیمه دوم از بین رفت زیرا برتری ۲۰-۱۷ از دست رفت. کنی پیکت تازه کار برای ۲۶۵ یارد و یک تاچ داون پاس داد و نجی هریس ۹۰ یارد و دو امتیاز دوید، اما دومین خطای NFL با کمترین امتیاز در بیشتر نیمه دوم پراکنده شد.

بارو نیمه اول را صرف جدا کردن استیلرز از زیر آن کرد. پیتزبورگ با پرتاب دست‌های جلوی دفاعی‌اش به سمت بالا زدن پاس‌های نوک یا اختلال در زمان‌بندی بارو تنظیم شد. گهگاهی کار می کرد، لوی والاس در یک انحراف یک پاس را قطع می کرد و تی جی وات در کوارتر سوم یک دام اخروی ایجاد می کرد.

جزئیات مرگ آدام زیمر فاش شد. پزشکان می گویند مربی “کبودی یا خون در اطراف چشمش جمع شده است”

بنگال‌ها با وادار کردن بارو شروع به نگاه کردن عمیق، ارتباط با تایلر بوید و تمرین دعوت به تیم تایلر اروین برای دستاوردهای طولانی در طی یک مسابقه هشت بازی و ۹۳ یارد در کوارتر چهارم که با کشیدن پرین به والاس از روی خط دروازه به پایان رسید، مقابله کردند. امتیاز ۶ یاردی که نتیجه را ۳۴-۲۳ کرد و ۴:۳۵ باقی مانده بود.

سینسیناتی چهار بر پنج مقابل فولادی ها پیروز شده است. بنگالی ها ۱۴ مورد از ۱۵ بازی قبلی خود را در برابر دشمن دیرینه خود AFC North شکست داده بودند.

کنی پیکت از پیتسبورگ استیلرز در کوارتر سوم مقابل سینسیناتی بنگالز در ورزشگاه آکریسور در 20 نوامبر 2022 در پیتسبورگ پاس می دهد.

کنی پیکت از پیتسبورگ استیلرز در کوارتر سوم مقابل سینسیناتی بنگالز در ورزشگاه آکریسور در ۲۰ نوامبر ۲۰۲۲ در پیتسبورگ پاس می دهد.
(جاستین کی آلر/گتی ایماژ)

همه آن ضررها به جز یک مورد قبل از آمدن بارو اتفاق افتاد. ترکیبی از متانت، دقت و تسلط او، ثروت یک فرنچایز را افزایش داده و تعادل قدرت را در رقابتی که پیتسبورگ برای مدت طولانی بر آن تسلط داشت، تغییر داده است.

NFL گریت توضیح می دهد که یک سال منتظر می ماندم تا تشخیص سرطان را فاش کنم: “من نمی خواستم ترحم کنم”

بارو در سال ۲۰۲۰ بدون تحمل دردهای فزاینده به عنوان یک تازه کار به آنجا نرسید.

در حالی که استیلرز در نیمه اول رفت و برگشت پیشرفت نشان داد – ۲۰ امتیاز پیتسبورگ با بیشترین امتیازی که در این فصل به دست آورده بود مطابقت داشت – حرکت در نیمه دوم متوقف شد.

جو بارو، سمت چپ، از سینسیناتی بنگالز، ترنتون اروین را پس از برخورد ایروین در کوارتر سوم مقابل پیتسبورگ استیلرز در استادیوم آکریسور در 20 نوامبر 2022 در پیتسبورگ در آغوش می‌گیرد.

جو بارو، سمت چپ، از سینسیناتی بنگالز، ترنتون اروین را پس از برخورد ایروین در کوارتر سوم مقابل پیتسبورگ استیلرز در استادیوم آکریسور در ۲۰ نوامبر ۲۰۲۲ در پیتسبورگ در آغوش می گیرد.
(جو سارجنت/گتی ایماژ)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

چهار مورد از پنج مالکیت اول فولادی ها پس از نیمه تمام با یک پونت به پایان رسید، و به بارو تمام فضای مورد نیاز او را داد تا به طور موثری به هر شانس بیرونی کوچکی که پیتسبورگ در نقش یک عامل در مسابقه تقسیم بندی داشت، پایان دهد.