بلیک مسترز در انتخابات مقدماتی سنای جمهوری خواه آریزونا در یک مسابقه کلیدی ایالت میدان نبرد پیروز شد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

آسوشیتدپرس انتخابات مقدماتی سنای جمهوریخواه آریزونا را برای بلیک مسترز سرمایه‌دار مخاطره‌آمیز اعلام کرده است که در ماه نوامبر با سناتور دموکرات مارک کلی در یک رقابت ایالتی کلیدی که ممکن است تعیین کند که حزب جمهوری‌خواه اکثریت سنا را به دست آورد یا خیر، به مصاف هم خواهد رفت.

مسترز در جدیدترین نظرسنجی‌های افکار عمومی که به انتخابات مقدماتی روز سه‌شنبه می‌رود، پیشتاز بود. حوزه مدعیان همچنین شامل تاجر انرژی خورشیدی جیم لامون بود که میلیون ها پول خود را پشت سر پیشنهاد خود جمع کرد.

مارک برنوویچ، دادستان کل آریزونا نیز در رقابت بودند. سرلشکر بازنشسته نیروی هوایی ایالات متحده، میک مک گوایر، که تا سال گذشته به عنوان ژنرال آجودان گارد ملی آریزونا خدمت می کرد. و جاستین اولسون، یکی از اعضای کمیسیون خدمات عمومی آریزونا.

پیشنهاد اولیه استاد توسط میلیاردر فناوری پیتر تیل، رئیس سابق او حمایت و به شدت مورد حمایت قرار گرفت. تیل ۱۵ میلیون دلار از پول خود را به یک سوپر PAC بیرونی ریخت که از کمپین Masters حمایت می کرد.

برای دریافت آخرین نتایج اولیه به مرکز انتخابات فاکس نیوز بروید

نامزد جمهوری خواه برای سناتور بلیک مسترز در یک گردهمایی با عنوان رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ در 22 ژوئیه 2022 در پرسکات ولی آریزونا صحبت می کند.

نامزد جمهوری خواه برای سناتور بلیک مسترز در یک گردهمایی با عنوان رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ در ۲۲ ژوئیه ۲۰۲۲ در پرسکات ولی آریزونا صحبت می کند.
(ماریو تاما/گتی ایماژ)

دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق، که همچنان محبوب ترین و تاثیرگذارترین سیاستمدار در حزب جمهوری خواه است، دو ماه پیش از مسترز حمایت کرد. مسترز قویاً از ادعاهای اثبات نشده ترامپ مبنی بر اینکه شکست او در انتخابات سال ۲۰۲۰ به رئیس جمهور بایدن به دلیل تقلب گسترده در رأی دهندگان بوده است، حمایت کرده است. آریزونا یکی از ایالت‌های نوسانی کلیدی بود که بایدن در آن دو سال پیش با فاصله کمی از ترامپ پیشی گرفت.

جدیدترین FOX NEWS 2022 ELECTIONS رده بندی قدرت را ببینید

رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ در کنار بلیک مسترز، نامزد جمهوری خواه سنا، در گردهمایی

رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ در کنار بلیک مسترز، نامزد جمهوری خواه سنا، در گردهمایی “نجات آمریکا” در حمایت از نامزدهای حزب جمهوری خواه آریزونا در پرسکات ولی، آریزونا در ۲۲ ژوئیه ۲۰۲۲ ایستاده است.
(ماریو تاما/گتی ایماژ)

ترامپ یک هفته و نیم پیش یک گردهمایی در آریزونا به نمایندگی از مسترز و دیگر نامزدهای حزب جمهوری خواه که در انتخابات مقدماتی این ایالت حمایت کرد، برگزار کرد.

مسترز اکنون در انتخابات میان دوره ای نوامبر با کلی، فضانورد سابق روبرو خواهد شد که حزب جمهوری خواه او را یکی از آسیب پذیرترین نمایندگان دموکرات سنا می داند که برای انتخابات مجدد امسال نامزد می شود.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا در یک گردهمایی در حمایت از نامزدهای حزب جمهوری خواه آریزونا که در انتخابات مقدماتی این ایالت از آن حمایت کرده بود، تشویق می کند.  این تجمع در 22 ژوئیه 2022 در دره پرسکات، آریزونا برگزار شد.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا در یک گردهمایی در حمایت از نامزدهای حزب جمهوری خواه آریزونا که در انتخابات مقدماتی این ایالت از آن حمایت کرده بود، تشویق می کند. این تجمع در ۲۲ ژوئیه ۲۰۲۲ در دره پرسکات، آریزونا برگزار شد.
(ماریو تاما/گتی ایماژ)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

اما ضرب و شتم کلی آسان نخواهد بود، زیرا سناتور دوره اول یک جمع آوری کمک های مالی وحشیانه است و می تواند روی یک صندوق جنگ مبارزات انتخاباتی عظیم حساب کند.