برنامه Packers 2022: 3 حریف جذاب آرون راجرز


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

آرون راجرز و گرین بی پکرز در سه فصل اخیر در آستانه حضور در سوپربول بوده‌اند، اما به نظر نمی‌رسد موفق شوند.

علیرغم از دست دادن یک بازی در فصل گذشته، راجرز دومین جایزه MVP NFL و چهارمین جایزه خود را در مجموع کسب کرد. او برای ۳۷ پاس تاچ داون و ۴۱۱۵ یارد تنها با چهار قطع توپ پرتاب کرد. او از سال ۲۰۱۰ توپ های دو رقمی پرتاب نکرده است.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

آرون راجرز از تیم گرین بی پکرز در ورزشگاه ام اند تی بانک در 19 دسامبر 2021 در بالتیمور مقابل بالتیمور ریونز گرم می شود.

آرون راجرز از تیم گرین بی پکرز در ورزشگاه ام اند تی بانک در ۱۹ دسامبر ۲۰۲۱ در بالتیمور مقابل بالتیمور ریونز گرم می شود.
(راب کار/گتی ایماژ)

Packers از جمله افراد مورد علاقه برای رقابت برای سوپربول در سال ۲۰۲۲ هستند. اما ساختار تیم با فصل گذشته بسیار متفاوت است.

گرین بی داوانته آدامز را به لاس وگاس رایدرز مبادله کرد، مارکز والدز-اسکنتلینگ به کانزاس سیتی چیفز پیوست و زاداریوس اسمیت مدافع خط به مینه سوتا وایکینگ ها پیوست.

راجرز باید با سلاح‌های تهاجمی جدید، از جمله گیرنده تازه کار کریستین واتسون و کهنه‌کار سامی واتکینز کار کند.

برنامه NFL 2022: حریفان هفته به هفته هر تیم

سه مسابقه جذاب راجرز و پک را در زیر بخوانید.

تام بریدی، کوارتربک تامپا بی باکانرز، در جریان بازی مرحله حذفی NFL در 17 ژانویه 2021، در نیواورلئان، مقابل نیواورلئان سنتز پرتاب می‌کند.

تام بریدی، کوارتربک تامپا بی باکانرز، در جریان بازی مرحله حذفی NFL در ۱۷ ژانویه ۲۰۲۱، در نیواورلئان، مقابل نیواورلئان سنتز پرتاب می‌کند.
(AP Photo/Brynn Anderson)

راجرز در مقابل تام بردی. چه چیزی می تواند بهتر باشد؟ بردی پس از گذراندن یکی از بهترین سال‌های اخیرش در فصل گذشته به راحتی می‌توانست MVP NFL شود، اما راجرز این جایزه را گرفت. این مسابقه تکراری مسابقات قهرمانی NFC 2020 در استادیوم ریموند جیمز در ساعت ۴:۲۵ بعدازظهر ۲۵ سپتامبر خواهد بود و می توانید آن را در FOX مشاهده کنید.

بوفالو بیلز کیو بی جاش آلن در جریان بازی مقابل چیفز کانزاس سیتی در استادیوم اروهد در کانزاس سیتی، مو.

بوفالو بیلز کیو بی جاش آلن در جریان بازی مقابل چیفز کانزاس سیتی در استادیوم اروهد در کانزاس سیتی، مو.
(David E. Klutho/Sports Illustrated از طریق Getty Images)

تقریباً به همان اندازه جذاب راجرز در مقابل بردی، گرین بای خواهد بود که برای ایفای نقش جاش آلن و بیل های قدرتمند به بوفالو می رود. راجرز باید با دفاع برتر بیلز از یک فصل قبل مقابله کند. گرین بی چالش دفاع از آلن را خواهد داشت. این مسابقه برای یکشنبه ۳۰ اکتبر ساعت ۸:۲۰ بعد از ظهر به وقت شرقی در NBC تنظیم شده است.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

کوپر کوپ از تیم لس آنجلس رامز، نفر دوم از راست، یک تاچ داون را با متیو استافورد (9) در جریان بازی مقابل نیویورک جاینتز در 17 اکتبر 2021 در ایست رادرفورد، نیوجرسی جشن می گیرد.

کوپر کوپ از تیم لس آنجلس رامز، نفر دوم از راست، یک تاچ داون را با متیو استافورد (۹) در جریان بازی مقابل نیویورک جاینتز در ۱۷ اکتبر ۲۰۲۱ در ایست رادرفورد، نیوجرسی جشن می گیرد.
(AP Photo/Frank Franklin II)

مسابقه Packers-Rams در اواخر فصل می تواند یک پیش نمایش قهرمانی NFC باشد. متیو استافورد و رامز لود شده به دنبال این خواهند بود که اولین تیمی از زمان نیوانگلند پاتریوتز در ۲۰۰۴-۲۰۰۵ باشند که پیاپی سوپربول‌ها را برنده می‌شوند، و گرین بی به دنبال آچاری برای این برنامه‌ها خواهد بود. راجرز با دفاع سخت لس آنجلس روبرو خواهد شد. این بازی برای دوشنبه، ۱۹ دسامبر، ساعت ۲۰:۱۵ به وقت شرقی در گرین بی تنظیم شده است.