برنامه NFL 2022: روسای با هشت بازی اول تاریخ ساز شدند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

کانزاس سیتی چیفز ممکن است سخت ترین برنامه را از نظر درصد برد حریف نداشته باشد، اما ۸ بازی اول این فصل آن ها به هیچ وجه به هیچ وجه به هیچ وجه نمی تواند انجام شود.

طبق گزارشات، چیفز پنجشنبه شب در طول انتشار برنامه NFL تاریخ ساز شد و اولین تیمی شد که فصلی را با هشت حریف آغاز کرد که فصل قبل را با رکوردهای پیروزی به پایان رساندند. الیاس اسپرت.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

پاتریک ماومز از چیفز کانزاس سیتی یک پیام ویدیویی را در حین بازی NFL Pro Bowl 2022 در برابر NFC در استادیوم Allegiant در 6 فوریه 2022 در لاس وگاس ضبط می‌کند.

پاتریک ماومز از چیفز کانزاس سیتی یک پیام ویدیویی را در حین بازی NFL Pro Bowl 2022 در برابر NFC در استادیوم Allegiant در ۶ فوریه ۲۰۲۲ در لاس وگاس ضبط می‌کند.
(اتان میلر/گتی ایماژ)

هفته خداحافظی تیم در هفته هشتم است.

هشت بازی اول آنها: آریزونا کاردینالز، لس آنجلس چارجرز، ایندیاناپولیس کلتز، تامپا بی بوکانیرز، لاس وگاس ریدرز، بوفالو بیلز، سان فرانسیسکو ۴۹رز و تنسی تایتانز.

برنامه NFL 2022: حریفان هفته به هفته هر تیم

اندی رید، سرمربی کانزاس سیتی چیفز، پس از بازی مقابل بالتیمور ریونز در 19 سپتامبر 2021، در بالتیمور، زمین را ترک کرد.

اندی رید، سرمربی کانزاس سیتی چیفز، پس از بازی مقابل بالتیمور ریونز در ۱۹ سپتامبر ۲۰۲۱، در بالتیمور، زمین را ترک کرد.
(AP Photo/Julio Cortez)

چهار بازی از هشت بازی اول چیفز در زمان پرایم تایم برگزار خواهد شد. Chiefs در آمازون پنج شنبه، ۱۵ سپتامبر، در خانه با Chargers روبرو می شوند. این تیم یکشنبه شب، ۲ اکتبر، برابر باکانیرز در جاده است. چیفز دوشنبه ۱۰ اکتبر میزبان Raiders و یکشنبه ۶ نوامبر میزبان تایتان ها خواهد بود.

کانزاس سیتی یک برد از بازگشت به سوپربول فصل گذشته داشت و در مسابقات قهرمانی AFC به سینسیناتی بنگالز باخت.

پاتریک ماومس از چیفز کانزاس سیتی در طول بازی قهرمانی AFC مقابل سینسیناتی بنگالز در استادیوم اروهد، 30 ژانویه 2022، در کانزاس سیتی، مو، با فوتبال می دود.

پاتریک ماومس از چیفز کانزاس سیتی در طول بازی قهرمانی AFC مقابل سینسیناتی بنگالز در استادیوم اروهد، ۳۰ ژانویه ۲۰۲۲، در کانزاس سیتی، مو، با فوتبال می دود.
(دیوید اولیت/گتی ایماژ)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

چیفز فصل گذشته را با نتیجه ۱۲ بر ۵ به پایان رساند و ششمین قهرمانی متوالی خود در AFC غرب را به دست آورد.