برنامه فوتبال ایندیانا هوزیرز به نظر می رسد از فصل ناکامی ۲۰۲۱-۲۰۲۲ بازگردد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

کم جونز، مدافع خط ایندیانا و جک تاتل، مدافع خط ایندیانا، در خارج از فصل، اوضاع را به دست گرفتند.

آنها هم تیمی های خود را دور هم جمع کردند تا در مورد اهداف و آرزوهای برنامه، نیاز به همیشه با برتری بازی کردن و اینکه دقیقاً چرا همه چیز در سال ۲۰۲۱ اشتباه پیش رفت، بحث کنند.

اکنون آنها از درس‌های یک جلسه پاورپوینت مخصوص بازیکنان استفاده می‌کنند تا پاییز امسال تکرار نشود.

جونز قبل از اذعان به اینکه تیمش برای حرکت رو به جلو نیاز به صمیمیت واقعی دارد، گفت: «به عقب رفتن هرگز خوب نیست. “من فکر می کنم اگر طرز فکر اشتباهی داشته باشید، اگر با طرز فکر اشتباه از خواب بیدار شوید، روزتان بد خواهد شد. فکر می کنم اگر طرز فکر درستی داشته باشید، روز خوبی خواهید داشت.”

یا در این مورد، شاید یک فصل عالی.

البته پاییز گذشته هم برنامه هوزیرز همین بود. اما پس از شروع فصل در ۲۵ برتر، مجموعه ای از مصدومیت ها و باخت های شرم آور رخ داد. نتیجه: دو برد، هیچ کدام در بازی ده بزرگ، باخت تحقیرآمیز ۴۴-۷ در پایان فصل مقابل رقیب پوردو و ماه‌ها تفکر.

منجر به انبوهی از تغییرات شد.

مایکل پنیکس جونیور در حالی که کانر بازلک، دانشجوی سال اول سال ۲۰۲۰ SEC، از میسوری وارد شد، به واشنگتن رفت. بازلک و تاتل برای شغل شماره ۱ رقابت خواهند کرد.

سه دونده پربازده ایندیانا رفته اند، اگرچه دو انتقال با تجربه – شان شیورز و جاش هندرسون – می توانند راه حلی فوری ارائه دهند.

از نظر دفاعی، هوزیرز باید چهار استارتر را جایگزین کند.

مربی تام آلن نیز کادر مربیان را تکان داد، نیک شریدان هماهنگ کننده تهاجمی را اخراج کرد، والت بل، مربی سابق UMass را استخدام کرد و پس از رفتن هماهنگ کننده چارلتون وارن به کارولینای شمالی، وظایف خط کشی در دفاع را پس گرفت.

جنون مارس ۲۰۲۲: بازی دیرهنگام گریس برگر، ایندیانا را از پرینستون عبور داد

آلن گفت: “سال گذشته چیزی بود که واقعاً بسیار سخت بود و این چیزی است که من هرگز نمی خواهم دوباره آن را تجربه کنم.” “در عین حال باعث می شود که درک کنید که چقدر سخت است که در یک سطح خاص باشید.”

آلن همچنین می داند که چرخش از داخل رختکن شروع می شود. او معتقد است که کار جونز و تاتل در حال حاضر تفاوت ایجاد کرده است.

آلن گفت: “مرد، من را اخراج کردند. همان موقع می دانستم که همه چیز متفاوت خواهد بود.” “این هرگز چیزهای بزرگی نیست. اما من به شما می گویم که فقط چیزهای کوچک و ظریفی وجود دارد که احساس می کنم آنها آنها را تشخیص دادند و دیدند و متوجه شدند که ما در مورد آن صحبت کردیم. فکر نمی کنم بتوانم برای آن ارزش قائل باشم.”

ای جی بارنر از ایندیانا هوزیرز در طول روز های رسانه ای فوتبال کنفرانس ده بزرگ 2022 در استادیوم لوکاس اویل در ایندیاناپولیس، ایندیانا صحبت می کند.

ای جی بارنر از ایندیانا هوزیرز در طول روز های رسانه ای فوتبال کنفرانس ده بزرگ ۲۰۲۲ در استادیوم لوکاس اویل در ایندیاناپولیس، ایندیانا صحبت می کند.
(مایکل هیکی/گتی ایماژ)

نبرد کیو بی

آلن به احتمال زیاد قبل از بازی افتتاحیه ایندیانا در ۲ سپتامبر در خانه مقابل ایلینویز، به طور علنی از یک کوارتر مدافع اصلی نام نخواهد برد.

تاتل در ۱۴ بازی حرفه ای چهار شروع کرده است و از زمان آمدن به ایندیانا در سال ۲۰۱۹ تأثیر ثابتی داشته است. اما بازلاک تقریباً دو سوم پرتاب های خود را در میسوری انجام داد، ۵۰۵۸ یارد و ۲۳ تاچ داون پاس داد و در ۲۴ بازی ۱۷ توپ را زد. و او ممکن است با یک هماهنگ کننده جدید برتری داشته باشد.

آلن هنگام تشریح آنچه از بازلک دیده است، گفت: “من می گویم تجربه، فقط یک آرامش و خونسردی، نه گیج می شود، نه احساسی واقعی.” چیزی که برای من وجود دارد فقط تجربه است – حضور در آنجا، حضور در بازی‌های بزرگ، بازی در سالن‌های بزرگ.»

تماشا کنید: cheerleader ایندیانا هر چیزی را که جنون مارس است مجسم می کند

زمان تغییر

ایندیانا پس از گزارش فصل گذشته به اردو، دو بازیکن خود را از دست داد: سامپسون جیمز در اواسط آگوست به پوردو رفت و تیم بالدوین جونیور در ماه اکتبر وارد پورتال نقل و انتقالات شد.

آلن، مانند سایر مربیان، امیدوار است مسئولان کالج برای جلوگیری از نقل و انتقالات درون فصل تلاش بیشتری کنند. با این حال، در مورد نام، تصویر و شباهت برای ورزشکاران، آلن تمام تلاش خود را می کند تا هوزیرز را رقابتی نگه دارد.

او گفت: “این از بین نمی رود.” برنامه‌ها و پایگاه‌های فارغ‌التحصیلان، جمع‌آوری کمک‌های مالی که می‌تواند آن را کشف کند و مردم را درگیر کند، برنامه‌هایی هستند که پیشرفت می‌کنند. مشارکت در آن.”

او بازگشت

مصدومیت ها، هوزیرز را مجبور کرد تا از چهار بازیکن مختلف در پست کوارتربک استفاده کنند، اما ویرانگرترین غیبت ممکن است تیوان مولین، مدافع کرنر باشد.

او در سال ۲۰۲۰ به عنوان اولین تیم تمام کنفرانس معرفی شد و افتخارات ملی را نیز دریافت کرد. سال گذشته او پنج بازی را به دلیل مصدومیت از دست داد و تنها چهار بازی را شروع کرد. حالا می گوید که سالم است و آماده رفتن است.

او گفت: «خیلی ناامیدکننده بود. “این فقط یک تصادف عجیب بود، یک مرد فقط روی مچ پایم افتاد. ما فقط آماده برگشتیم و من آماده برگشتن هستم.”

برنامه

هوزیرز باید با شروعی قوی، شتاب ایجاد کند و همه چیز در برابر یک دشمن بزرگ در ایلینیس زیر نور جمعه شب آغاز می شود.

راتگرز پس از برد در ایندیانا در آستانه واجد شرایط بودن کاسه

در اواخر سپتامبر، برنامه معمولاً چالش برانگیز شروع می شود. ایندیانا در هفته های متوالی از سینسیناتی و نبراسکا بازدید می کند و سپس در هفته های متوالی در ماه نوامبر در ایالت اوهایو و ایالت میشیگان بازی می کند. میشیگان، پن استیت و پردو همگی امسال از بلومینگتون بازدید می کنند.