برنامه روز شکرگزاری NFL 2022: کدام تیم ها بازی می کنند، زمان شروع بازی و موارد دیگر


فوتبال روز شکرگزاری متفاوت است، و جدول بازی های این فصل شامل سه بازی با شش تیم برای حضور در پلی آف خواهد بود.

بوفالو بیلز و شیرهای دیترویت کار را در اوایل بعدازظهر به عنوان پیش غذا برای روز شروع می کنند. دالاس کابوی ها و جاینت های نیویورک برای بازی اصلی به مصاف هم می روند.

و برای دسر، وایکینگ های مینه سوتا به مصاف نیوانگلند پاتریوتز خواهند رفت.

شیرها و گاوچران ها از غذاهای اصلی روز شکرگزاری مانند بوقلمون، قیمه، پوره سیب زمینی و گفتگوهای ناهنجار میز شام هستند. دیترویت از سال ۱۹۳۴ هر سال میزبان یک بازی روز شکرگزاری بوده است و دالاس از سال ۱۹۶۶ به جز سال های ۱۹۷۵ و ۱۹۷۷ میزبان هر تعطیلات بوده است.

پاتریک پترسون (7) مدافع کرنر مینه سوتا وایکینگز، پاسی را که برای رابی اندرسون (81) بازیکن آریزونا کاردینالز در نظر گرفته شده بود، در نیمه دوم بازی 30 اکتبر 2022 در مینیاپولیس شکست.

پاتریک پترسون (۷) مدافع کرنر مینه سوتا وایکینگز، پاسی را که برای رابی اندرسون (۸۱) بازیکن آریزونا کاردینالز در نظر گرفته شده بود، در نیمه دوم بازی ۳۰ اکتبر ۲۰۲۲ در مینیاپولیس شکست.
(AP Photo/Abbie Parr)

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

در سال ۱۹۲۵، شیکاگو بیرز و شیکاگو کاردینالز در مقابل ۳۶۰۰۰ تماشاگر در Wrigley Field به تساوی ۰-۰ پرداختند. در سال ۱۹۳۴، شیرها روز شکرگزاری خرس ها را در اولین پخش تلویزیونی ملی یک بازی فوتبال اجرا کردند. برونکو ناگورسکی یک پاس ۲ یاردی را به بیل هویت زد تا در اولین دیدار خود با نتیجه ۱۹-۱۶ پیروز شود.

امسال، NFL در طول روز از جان مدن فقید تقدیر خواهد کرد. مدن سال گذشته و تنها چند روز پس از انتشار مستندش در سن ۸۵ سالگی درگذشت. لیگ گفت که افتتاحیه “جشن شکرگزاری جان مدن” ادای احترام ویژه ای را در شبکه های CBS، FOX و NBC در طول بازی ها برگزار خواهد کرد.

شیرها (۴-۶) در مقابل بیلز (۷-۳) – ۱۲:۳۰ بعد از ظهر به وقت شرقی، CBS

دیترویت لاینز در حال دویدن جمال ویلیامز (30) پس از گلزنی در نیمه اول بازی مقابل نیویورک جاینتز در 20 نوامبر 2022 در ایست رادرفورد، نیوجرسی، جشن می گیرد.

دیترویت لاینز در حال دویدن جمال ویلیامز (۳۰) پس از گلزنی در نیمه اول بازی مقابل نیویورک جاینتز در ۲۰ نوامبر ۲۰۲۲ در ایست رادرفورد، نیوجرسی، جشن می گیرد.
(AP Photo/John Munson)

شیرها مانند هر سال در روز شکرگزاری در ترکیب هستند و در حال وارد شدن به یک مسابقه با Bills هستند که به دنبال برهم زدن امیدهای بوفالو در پلی آف هستند. دیترویت سه برد پشت سر جارد گاف، جمال ویلیامز و یک دفاع پرانرژی کسب کرده است.

بوفالو هفته گذشته با پیروزی مقابل براونز به زین برگشت. جاش آلن امیدوار است که اشتباهات مقابل شیرها را کاهش دهد و بوفالو را در چنین مسابقه مهمی در این مقطع از فصل غرق نکند. آلن نیز در روز شکرگزاری شکست نخورده است (۲-۰). او در بازی قبلی خود در روز شکرگزاری مقابل شیرها ۲۰۴ یاردی پاس و یک پاس تاچ داون داشت.

دیترویت امیدوار است جمال ویلیامز بتواند به اشک هایش ادامه دهد. او هفته گذشته سه تاچ داون راش داشت و چهارمین بازیکن از سال ۲۰۰۰ با چندین تاچ داون در حداقل ۵ بازی از ۱۰ بازی اول تیمش در یک فصل شد.

رتبه بندی قدرت NFL: پیروزی EAGLES آنها را در صدر قرار می دهد. تایتان‌ها و بنگال در ۱۰ تایتان ظاهر می‌شوند

بیل ها در روز شکرگزاری ۵-۴-۱ هستند و شیرها ۳۷-۴۳-۲ هستند.

Cowboys (7-3) vs. Giants (7-3) – ۴:۳۰ بعد از ظهر به وقت شرقی، FOX

دونووان ویلسون از دالاس کابوی ها دانیل جونز (8) از جاینت های نیویورک را در ورزشگاه مت لایف در 26 سپتامبر 2022 در شرق رادرفورد، نیوجرسی کابوی ها 23-16 شکست داد.

دونووان ویلسون از دالاس کابوی ها دانیل جونز (۸) از جاینت های نیویورک را در ورزشگاه مت لایف در ۲۶ سپتامبر ۲۰۲۲ در شرق رادرفورد، نیوجرسی کابوی ها ۲۳-۱۶ شکست داد.
(جیم مک ایزاک/گتی ایماژ)

کابوی ها و غول ها برای اولین بار از سال ۱۹۹۲ در روز شکرگزاری ملاقات می کنند. تیم ها در مکان های کاملاً متفاوتی نسبت به زمانی که برای اولین بار در استادیوم مت لایف در ۲۶ سپتامبر ملاقات کردند، قرار دارند.

دالاس در تلاش برای کسب عنوان NFC East در حال افزایش است. کابوی ها در امتیاز کسب شده هفتم و از نظر یارد در رده چهاردهم هستند و دفاع آنها در امتیازات مجاز اول و در امتیاز یارد نهم است. کابوی ها در ۱۰ بازی از ۱۱ بازی اخیر خود مقابل جاینتز پیروز شده اند.

نیویورک به دنبال بازگشت از شکست خانگی مقابل شیرها است. اما عبور از خط دفاعی دالاس با تیمی آسیب دیده کار سختی خواهد بود. مخصوصاً وقتی مردی مانند میکا پارسونز در حال ورود به قلمرو Reggie White است.

طبق گزارش NFL، پارسونز هشتمین بازی حرفه ای خود را با حداقل دو اخراج ثبت کرد، و با شاون مریمن و رجی وایت برای “دومین بازی از این دست توسط یک بازیکن در دو فصل اول NFL از سال ۱۹۸۲” برابر شد.

کابوی ها در روز شکرگزاری ۳۱-۲۲-۱ هستند. جاینت ها ۶-۴-۳ هستند.

وایکینگ ها (۸-۲) در مقابل پاتریوت ها (۶-۴) – ۸:۲۰ بعد از ظهر به وقت شرقی، NBC

مارکوس جونز (25) مدافع کرنر نیوانگلند پاتریوتز در نیمه دوم بازی در 20 نوامبر 2022 در فاکسبورو، ماساچوست، در یک بازی برگشتی برای تاچ داون می دود.

مارکوس جونز (۲۵) مدافع کرنر نیوانگلند پاتریوتز در نیمه دوم بازی در ۲۰ نوامبر ۲۰۲۲ در فاکسبورو، ماساچوست، در یک بازی برگشتی برای تاچ داون می دود.
(AP Photo/Michael Dwyer)

تعطیلی جشن های شکرگزاری وایکینگ ها و میهن پرستان خواهد بود.

نیوانگلند به لطف بازی برگشتی از مارکوس جونز، یکشنبه به پیروزی الکتریکی مقابل نیویورک جتس دست می یابد. میهن پرستان یکی از بهترین دفاع های لیگ را دارند. این که پت ها از نظر امتیاز مجاز دوم و از نظر یارد در رتبه چهارم هستند. ممکن است برای وایکینگ ها سخت باشد که حمله خود را ادامه دهند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

اما، البته، آنها جاستین جفرسون را دارند. گیرنده ستاره گسترده با ۴۱۰۹ یارد دریافت حرفه ای وارد بازی می شود و می تواند از رندی ماس برای دریافت بیشترین یارد توسط یک بازیکن در سه فصل اول خود در تاریخ NFL عبور کند.

مینه سوتا در روز شکرگزاری ۶-۲ و پاتریوت ها ۳-۲ هستند.