برایان کیلمید: هر دولتی چالش هایی دارد، اما این یکی از منطق سرپیچی می کند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

برایان کیلمید مجری برنامه «یک ملت» در مونولوگ افتتاحیه روز شنبه به چگونگی «تصور مجدد واقعیت» توسط دولت بایدن از طریق پیام های خود پرداخت.

برایان کیلمید: چیزی که در ۱۸ ماه گذشته، در کمال شگفتی من متوجه شده ام، این است مدیریت در واقع از ما می خواهد آنچه را که می دانیم درست است باور نکنیم و حقایق را همانطور که هستند نادیده بگیریم. به نظر من گیج کننده است. به نظر من گیج کننده است. به نظر من دیوانه کننده است. چه چیزی بیش از همه نگران کننده است؟ فقط داره بدتر میشه مبارزه با حقایق مفهومی نبود که حتی در دولت قبل هم به آن اشاره شد.

بایدن می گوید با وجود دو چهارم متوالی کاهش اقتصاد، ما در رکود نیستیم

پرزیدنت بایدن و بانوی اول جیل بایدن.

پرزیدنت بایدن و بانوی اول جیل بایدن.
(یاسین اوزترک/ خبرگزاری آنادولو از طریق گتی ایماژ)

هر دولتی چالش هایی دارد، اما این یکی از منطق سرپیچی می کند و از ما می خواهد که وارد دنیای واقعیت مجازی آنها شویم. نه من، نه تو، نه این ملت. ما پاسخ ها را می دانیم، آقای رئیس جمهور، و توهمات شما ما را ناامید کرده است. افغانستان ندای شما و فاجعه بود. تورم؟ گذرا نیست ما با آن زندگی می کنیم. شما به اراذل و اوباش اجازه دادید بر پلیس های ما مسلط شوند و هزینه های شما منجر به این رکود شد و اوضاع را بدتر کرد. همه ما اشتباه می کنیم. تظاهر به اینکه نمی کنید در حالی که نتایج را انکار می کنید نه تنها اشتباه است، بلکه توهین آمیز است. همانطور که ما به ۳۰٪ شما نگاه می کنیم رتبه تایید، به نظر می رسد آمریکا به آن علاقه ندارد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید